Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 16:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Vision 3.5l
PostitusPostitatud: Reede 05 Mai, 2006 9:57 
Tere minul selline mure ,huvitab selline isend nagu VISION 3.5l ,94a,soov soetada kas keegi teab sellest isendist midagi nii head kui halba see oleks minu esimene ameeriklane aga kogemused puuduvad kuidas vastu peab kuidas laguneb palju kütust norm piires huvitab kõik sellest mudelist :roll: javascript:emoticon(':roll:')
Rolling Eyes


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 05 Mai, 2006 10:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 10:44
Postitusi: 53
Asukoht: Tallinn
http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=28

_________________
Chrysler Grand Voyager Limited '08


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: uutele huvilistele
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Nov, 2006 12:56 
Ostsin oma Visioni Veebruarikuus ja nüüd olen sõitnud ei rohkem ega vähem kui 35000km.
Minuarust on tegemist ikkagi kõvasti üle keskmise autoga.
Hetkel on vahetatud õlid, välimised rooliotsad ja parem stabika kont.
Pärast neid pisidetaile on igasugunegi kolin täitsa kadund.
Ainuke nõrk koht mida pean kahjuks tunnistama on kast - kipub libisema ja aegaajalt ei taha enam käiku vahetada.
Maanteel sõitmise kohta saab öelda ainult kiidusõnu - tegemist on tõelise maantehundiga. Sõidan dagu diivanis ja auke kui selliseid auto eriti ei tunnista. Ja mis kõige tähtsam: Tallinn/Tartu maanteel möödaminekutega probleeme ei teki - vajutad ülekeskmise paremat pedaali ja hetkega on kiirus juba 140 :)
Orginaal saund saab ka kiituse osaliseks - infinity 6 kõlari systeem ja originaalmakk mängivad oivaliselt (selle kohta et puudub lisavõimendus ja supakas).
Ainuke asi millele tasuks tähelepanu pöörata et tuleks hooldada ka elektrilist antenni aegajalt kas siis silikoonõliga või muu sarnasega -eriti pöörata tähelepanu sellele esimeste külmadega - muidu oht et mootoril jooksevad hambad maha.
Nii et kel huvi on - palun väga.
Mina olen omaga väga rahul (mis siis et seisab ees kasti remont või vahetus) ja kui ise näen vaimusilmas juba 300 C-d siis ei näe mõtet ka myygil vaid ilmselt lisan parkimisadnurid ja annan sõitmiseks oma piigale.


Tagasi üles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia