Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 19:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 57 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Jaan, 2009 1:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 04 Sept, 2008 15:42
Postitusi: 315
Asukoht: Tallinn
Kes minu gv tartus taksona saaniks sõitis!? :think: :dirol:
Tõin ära ja siis hakkas juhtuma... :shock:
Aga kõige marum oli ikka see, kui peale pesus käimist kunde aknale tekkis takso hinnakiri Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Jaan, 2009 3:30 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1992 Chrysler LeBaron

Liitunud: Laupäev 11 Nov, 2006 3:01
Postitusi: 317
Asukoht: Tartu
Taksosõit Tartus maksab pealinnaga võrreldes topelt

Millised on kommentaarid siseringist? Kas taksojuhte (taksosid) on liiga palju, et muidu välja ei tule? Kui suur osa tööajast möödub oodates?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Jaan, 2009 18:50 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 16 Dets, 2008 1:11
Postitusi: 127
Tallinnas pole ka alla 100 kroonist sõitu naljalt, meil aga enamus sõite 50 krooni ringis!


Viimati muutis TGE, Teisipäev 06 Jaan, 2009 18:54, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Jaan, 2009 18:52 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 16 Dets, 2008 1:11
Postitusi: 127
Lollid taksojuhid siis, kui oma auto tänu taksosõidule saaniks ajavad.
Mina olen kõiki oma autosid palju paremas korras hoidnud kui kõik mu tuttavad omi niisama sõiduautosid.
Ma lihtsalt ei saa lasta tal saaniks minna, see on mu töövahend!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Jaan, 2009 19:05 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Kes teist iga 8000 km järel õli ja filtrit vahetab? Mina teen seda..ja hindadest rääkides..Tartus sõites..Annelinnast Lõuna-Keskusesse läheb sõit kuni 135 eeku..oleneb kuhu annelinna otsa....see on linna ühest otsast teise.
Ühe sõidu vaõid saada 2 tunnise ootamise järel, kolme tunnise ootamise järel,miinimum on aga juba 1 tund ootamist..Aga kui ei vea üldse ..oled 5 tundi, saada 54 .- ja lähed kurnatuna koju.
Aga taksode kohapealt, siin on taksojuhid küll sõna võtnud, aga ega ei kuulata. Praegu on 550 takso ümber, see on sada taksot rohkem, kui kevadel. Mis te arvate millepärast see nii on? Enamuses on see praegu kõige kallima taksofirma süü..nemad teenivad raha... Tartu Taksopargi juhid maksavad, 2000 eeki kuus ja kahekesi 1 auto peal sõitvad juhid 3000 eeki kuus, logomaksu. Ehk siis, nad võivad sõita pooliku keraga katusel.
Teine üsna tõenäoline põhjus on töökohtade kaotus.
Lisaks teenib ka linnavalitsus ja koolitajad. Siin ei mõelda enam humaanselt, vaid ainult materiaalselt . Aga kes pähe saavad? TAKSOJUHID :madgirl:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Jaan, 2009 22:27 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Tere!

Tartus on vist olukord tarbija poole pealt vaadatuna nats parem kui Tallinnas. Vaatamata taksojuhtide raskele olukorrale pole mul sealkandis negatiivset kogemust. Aga Tallinnas on küll täielik kammajjaa. Muud ei kuule, et raske ja ei teeni midagi jne jne. Aga kui masinat vaja siis kas ei saa seda üldse või äärmisel juhul teenindatakse sellise näo ja käitumisega, et nahhui sa siia ronisid. Minuga ei ole otseselt ülbitsetud (ilmselt mu gabariitide tõttu) aga Merq oli mõni aeg tagasi oma töö pärast professionaalne taksoklient ja tema rääkis ikka imeasju kuidas juhid käituvad. Mõni sõidab üldse eest ära kui kuuleb, et näiteks kaardiga tahad maksta, mõnele ei meeldi sihtkoht jne ...
Ei olnud harvad juhused kui takso paneb minema nii, et kliendil üks jalg autos ja teine alles maas.
Sellest ei taha üldse rääkidagi mis odöörid on enamjaos tallinna taksodes.
Aga edu teile igal juhul selles raskes ja huvitavas ametis! Nagu ma ütlesin Tartust mul selles vallas halbu kogemusi pole ja Tallinnas olen kah normaalseid taksosid kohanud. ... kuigi harva.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Jaan, 2009 22:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 16 Dets, 2008 1:11
Postitusi: 127
Aitähh heade soovide eest :oops:
mõnikord on küll selline tunne et mõni klient on hoopis ise vihane et teda soovitud sihtpunkti viin aga noh eks inimesi on igasuguseid ja elu on närviline...mõni võtab mure kohe taksossegi kaasa :D
Aga õnneks on ikka rõõmsameelseid kliente veel palju palju rohkem!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Jaan, 2009 23:12 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Olen alati suht rõõmsameelne klient olnud :) Ja mul on mitu väga head sõpra taksojuhid - Ferdi näiteks. Viljandis on alati kindel mees kellega sõidan jne. Kui Tartus taksot vajan on tänu siinsele foorumile ikka mitu numbrit kuhu helistada! :roll:

Ãœks kena lugu ka:
Väljub nokastanud tütarlaps baarist ja läheneb viisjupikest ümisedes taksole. Kas olete vaba? Jah, vastab sohver. Tantsime!! lausub neiu.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Jaan, 2009 23:23 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
aitäh...jutte palju..aga ei räägiks, pole ilus :oops:
Kaevatud on minu peale korra, aga minul oli õigus. Puudutas see taksos söömist. :niks:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=310909


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 24 Jaan, 2009 1:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Taksofirmad langetavad hinda.
Esmaspäevast langetab Tallinnas tegutsev Sõbra Takso sõidu hinda ligi 30%, kolmapäevast Tulika Takso aga umbes 20%.
Sõbra Takso kilomeeter hakkab maksma 4 kr 90 s ning sõidu alustamine 27 krooni, Tulika Takso kilomeeter päeval 9 kr 40 s asemel 7 kr 80 s ning öösel 11 kr 80 s asemel 9 kr 40 s. Sõidualustustasu jääb 45 kroonile, kuid ootetund odavneb 200-lt 170 kroonini. Viiking Takso tahab kilomeetri hinna langetada 7 kroonilt 5ni.
:pai:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 24 Jaan, 2009 13:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 16 Dets, 2008 1:11
Postitusi: 127
tartus võiks ka olla alustus tasu 25 asemel 45 siis võiks ka nende hindadega keerutada nii ja naa pidi ja lõpuks teeks ikka sama välja ...inimestele meeldib kui asjad segaseks aetakse siis nad arvavad et võidavad. ja takso firmadel võidab(rohkem kliente) see kes oskab rohkem soperdada nende hindade ümber...fakt on see et oluliselt odavamalt ei sõida nagunii keegi kui koguaeg on sõidetud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 02 Veebr, 2009 19:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Tallinnas saab homme tasuta taksoga sõita !

http://saksatakso.edicypages.com/pakkumine

:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Veebr, 2009 10:24 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Tartus SV-Taksol tänasest uus hind...
km 8
start 25.-
ootetund 176.-
Kuna see on tänasest hommikust, siis tõenäoliselt võib päeva peale segadust tulla, sest taksojuhte on palju ja kõik ei ole korraga tööl...Olge siis mõistvad..
Vabandan, stardi panin millegipärast puusse..nüüd on kõik õige :oops:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 07 Veebr, 2009 15:30 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 16 Dets, 2008 1:11
Postitusi: 127
ma tean mida sa tunned :D :D :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: nojjah
PostitusPostitatud: Teisipäev 28 Apr, 2009 17:46 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
[quote="grity"]Ka minu auto sai soetatud eesmärgiga sõita taksot ja pakkuda inimestele natuke ekstravagantsemat sõitu koju...
Kuna mul endal ka pisut teistsugune maitse ja mu kaasal ka...
Abikaasaga oleme mõlemad taksojuhid, väga vähese alkoholi tarbimisega ja enam-vähem koguaeg töös.
Hetkel on takso põhiline amet.
Nüüdseks on hinnad tõusnud võrreldes selle ajaga kui Ferdi kirjutas-
km 12.-
sisseistumine 35.-
ootetund 240.-

alati on võimalik kokku leppida ja muud sellist.
.............................................................................................................................................................
Kuna grity siia enam miskipärast sisse ei saa, palus ta oma kontaktnummer siin ära vahetada..
Et uus nummer siis 53761705 - et kel Tartus taksoteenust vaja. Loodame ka et hinnad soodsamad :roll:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 57 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia