Tänane kuupäev Reede 29 Mär, 2024 2:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev 06 Veebr, 2013 23:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler LHS

Liitunud: Reede 21 Mai, 2010 9:00
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn
Kellelgi oli väga vaja esitule peal olevat liistu! Kas seda saab uut panna ja kui saab, siis kuidas? See on kuidagi lahti murtud, lootus on, et varas/huligaan sellega midagi teha ei saanud. Teiselt poolt ka tahtis,aga kas keegi segas või mis, kuid päris katki teist ei saanud ja nüüd lipendab seal. Panin pildi ka sellest puuduvast liistust.
Teine mure- kuskil keres pidi pragu sees olema. Kuulsin tagurdades kolakat, sellist kohe, et võpatasin. US Parts remondib mu autot ja vahetasid selle kolksu pärast ära igasugu asju ja kontrollisid esisilla üle ja mis iganes tegid( see jutt kõik pole minu jaoks),aga kuna kolks alles ikka, siis uurisid ja avastasid prao. Kuskil keevitaja mees vaatas ja ütles, et jama värk, kui annad rohkem gaasi võib nina eest ära sõita, ise jääd maha :shock: Lohutas küll, et mingi tala on terve. No teine mees vaatas ka veel ja ütles,et on kaks võimalust- rattakoopast keevitada ajutiselt või võtta kapoti alt midagi palju asju välja ja teha korralik keevitus. Tööraha vahe on väga väga suur! Aga vahest võivad ajutised asjad olla igavesed...mis ma peaks tegema? esialgu ajutise ja kui rikkaks saan, siis selle kalli variandi? Kuidas üldse saab kere sisse nii pragu tulla? Väljast ma ei näe midagi. Kas nii keevitades rattakoopast auto põlema ei või minna? Ma nii palju remontinud teda, et remont kallimaks läinud kui auto ostuhind omal ajal oli, kahju ka kui maha põleb :madgirl: Andke nõu, palun!

_________________
Unistus, millest loobusid, ei saanud kunagi võimalust.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 07 Veebr, 2013 1:08 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 27 Aug, 2006 16:56
Postitusi: 176
Asukoht: Tallinn
Kui liist olemas saaks külge kuidagi ikka panna, aga täiesti ilusaks ei saa lihtsalt.
Prao koha pealt on nii, et ilmselt rattakoopast keevitades saab prao üks pool (osa) ainult keevitatud ja võib millalgi (seda ei tea keegi) uuesti katki minna.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia