Tänane kuupäev Teisipäev 14 Mai, 2024 18:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 96 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 22 Veebr, 2009 17:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Üldiselt väga OK ja kiirem kui vana versjoon! Ei olnud küll aega cat-is pikalt olla aga tundub et suhteliselt töökindlam.Eks se vajab lihtsalt harjumist ;)
Kusagil võiks kirjas olla -mida need värvid tähendavad ,kahju ainult sellest et ei näe enam kolme viimase päeva postitusi .Aga üldiselt :thumb:

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 22 Veebr, 2009 20:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
elvis1 kirjutas:
Üldiselt väga OK ja kiirem kui vana versjoon! Ei olnud küll aega cat-is pikalt olla aga tundub et suhteliselt töökindlam.Eks se vajab lihtsalt harjumist ;)
Kusagil võiks kirjas olla -mida need värvid tähendavad ,kahju ainult sellest et ei näe enam kolme viimase päeva postitusi .Aga üldiselt :thumb:

Selle foorumi juures on see hea, et kui sul kiire ning ei jõua hetkega kõiki poste läbi lugeda, siis isegi kui uuesti hiljem foorumisse tagasi tuled, siis saad hakata foorumi avalehelt uuesti läbi vaatama neid teemasid, mida sa ennem läbi ei jõudnud lugeda.(kui kastike on oranz, siis seal on uued postitused jne)

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Veebr, 2009 1:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
:roll: Vasakus nurgas olev ChryslerClub logo võiks viia foorumis olles foorumi avalehele, mitte klubi kodulehele.
:roll: Foorumi postituse sees olev link võiks avada uue akna (ei mõtle siin autoakent).


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Veebr, 2009 1:52 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
MurakaMari kirjutas:
Anjolle on kadunud :shock:

lugesin terve teema läbi ja tundsin, et midagi on valesti: Anjollelt mitte üht piiksu.

Aga lisada midagi muud ei oska, kui et TUBLID OLETE ja ARENDAGE AGA EDASI :pai:

Paljud teist on vast kuulnud Keilas, Rõõmu Kaubamajas nädala eest kasutusele võetud iseteeninduskassadest. Anjolle on selle asjaga viimasel ajal kole busy olnud.
Tore, et minu järgi ikka igatsetakse siin :hi:
Ja jääb mul üle ainult ühineda Mariga selles, et TUBLID OLETE ja ARENDAGE AGA EDASI
Selle garage tõlkimise võiks ma vast ära teha küll. Kus on?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Veebr, 2009 2:36 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
bono kirjutas:
:roll: Vasakus nurgas olev ChryslerClub logo võiks viia foorumis olles foorumi avalehele, mitte klubi kodulehele.
:roll: Foorumi postituse sees olev link võiks avada uue akna (ei mõtle siin autoakent).


:roll: See linkide avamine samas aknas on jah käesoleva foorumi eripära põhjustel...millest ma hästi aru ei saanud aga..
Nüüdsest avanevad lingid uues aknas. See muudatus ei anna effekti vanadele postitustele, vaid uuetele, mis on tehtud alates käesolevast hetkest. Vanadele mõjub ta nii, kui korraks postitus lahti teha ja uuesti saata.
Alati on ka võimalus vajutada lingile hiire keskmise nupu ehk rulliga. Siis avanevad lingid uues tab-is.
:roll: Foorumi logole klikkimine viib nüüd tagasi foorumi algusesse.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Veebr, 2009 17:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Anjolle kirjutas:
Selle garage tõlkimise võiks ma vast ära teha küll. Kus on?

Palun:
Ole hea ja tõlgi ära, lasen üles. :)
viewtopic.php?p=40547#p40547

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Veebr, 2009 18:52 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Ja-jah, Myrakaru juba saatis ka lingi. Tund tööd on ikka tugevalt alahinnatud. Poole tunniga jõudsin ca kümnendiku üle käia. Aga üritan ikka lõpuni ära teha.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 02 Mär, 2009 11:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
Jälle paar ettepanekut. Paneks meie lehepäise terves ulatuses ja valgel põhjal. Fail lisatud: head_img_wide.jpg
Võtaks lehelt natuke värve vähemaks, need sinised päised on nagu määrdunud "Флаг начальника Морского генерального штаба". Fail lisatud: ribakild.jpg. Võiks ehk olla samasugune hall nagu "lisatud fail:" päis. Hea näide, et vähem kirju on mõnusam vaadata ja kasutada: http://foorum.audiclub.ee/


Manused:
head_img_wide.jpg
head_img_wide.jpg [ 38.33 KB | Vaadatud 6306 korda ]
ribakild.jpg
ribakild.jpg [ 3.23 KB | Vaadatud 6519 korda ]
Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 02 Mär, 2009 19:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
et siis .. lubasin eelmisel nädalal midagi joonistada .. aga eelmine nädal jäi mul ära

siin on mõte nr 1 .. klikkides pildil näeb järgnevat vaadet

seda saab ja peab edasi mõtlema, kuid ma siis räägin põgusalt juurde, mida ma siin mõtlesin

1. tegin struktuuri natsa ümber, parandades nii kontaktinfo kui klubiinfo leitavust ..

2. kujundus on äärmiselt lihtne, mis siis teeks asja kergeks ja väledaks .. see ikkagi info jagamise leht, et müüda siin ju midagi

3. foorumi leht on prageu gammast väljas .. seega mustvalge .. siin pigem küsimus, et mis on selle foorumimootori võimalused?

4. kuna ma sain aru, et mõte on tõsta foorum ja koduleht eraldi mootorite peale, siis pakun välja wordpressi .. ta küll rohkem tuntud kui blogimootor, kuid saab edukalt ka sellise mahuga kodulehe haldamisega hakkama .. on tasuta ja töötab.

et ärgu muretsetagu ... antagu tagasisidega tuld, sõnu valima ei pea, ma sesosas karastatud... aga jah, "work in progress" ;)

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 02 Mär, 2009 22:47 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Mulle igatahes see leht väga meeldib. Kuigi lingid vajaksid vähe sättimist.(Suunavad valesse kohta, kuid see köki-möki.)
Foorumi ümberseadmine kodulehega samaks ei tohiks sulle küll raskeks osutuda. Foorum phpBB koosneb templeitfailidest ja igasse kohta väike kood sisse kirjutada, ei tohiks Sulle küll raskeks ostutuda. Räägi Myrakaruga FTP osas. Mis sellest wordpressist ikka peale lasta? Leht võib olla ju ka staatiline, hädapärast saab hiljem ka vähe muuta, kui vaja. :)

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Mär, 2009 0:30 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
uus välja nägemine on väga ok (pildi all olev kiri :ei: Criysleri asemel ikka CHRYSLER!!!! ning pilt on hoopis Läti reisi ajal tehtud....)
Värvid on mõnusad pehmed...
Praegu on foorum integreeritud kodulehe sisse või siis vastupidi aga põhimõttel, et liikumine lehele ja foorumile ei muutuks kujundus...
Kodulehel olev infot võiks hallata foorumist.... või siis agaramate adminnide poolt staatilist kijra muutes.
Mis on seal muutuv:
Album
Üritused.

tubli ettevõtmine
:lilled:

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Mär, 2009 14:12 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
Kiidan ja jätkan ettepanekutega, üritan mitte väga tüütu olla. Uus kujundus on ilus ja klaar nagu valge PT Cruiser või ühe puuviljafirma sülearvuti :winklol: Võibolla prooviks neid asukohale viitavaid allkriipse õhemaks teha jätkates puhast ja veelgi puhtamat joont. Kui juba teine lingirida lisandub, siis hakkab tähelepanu liialt nendele postidele koonduma.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Mär, 2009 0:03 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 16 Apr, 2007 13:11
Postitusi: 151
Asukoht: Harjumaa
Oi, mulle küll see uus väljapakutud kujundus meeldib, millal on lootust kavandeid reaalsuses näha? Jess, nii tahaks midagi ilusat ja puhast näha! Tunneli lõpust paistab jälle valgus! Tänud, Tänud!
:dance:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Mär, 2009 0:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
ma vast jõuan parendusettepanekud külge panna homme hommikupoolikul ... ja lahti lõigata näiteks laupäeval .. arvan ma ..

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Mär, 2009 10:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Lihtsuses peitub asja võlu,ilus pakutud variant.Hea töö!

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 96 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia