Tänane kuupäev Pühapäev 28 Apr, 2024 21:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 96 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Mär, 2009 11:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
niisiis ..

nihutasin ja kohendasin vastavalt tagasisidele .. http://black.velvet.ee/chr

ja uurisin seda foorumi mootori asja ka .. see on täitsa teostatav jah, ilma suuremate probleemideta .. aga konkreetse lahenduse mõtleme siis töö käigus välja .. arvan ma ..

aga .. nagu ikka .. on tekkinud mul paar küsimust sisulise poole pealt ..

1. Kodulehe klubiinfo all olev link "Üritused" ja siis "Album" need on ilmselt omavahel seotud mingil määral? Ma näen, et ürituste pealkirjad lingivad albumisse, mis on mõistlik. Aga milline see album välja näeb? või mis funktsioonid seal on?

2. Üritused kajastavad, nagu ma aru saan, juba möödunud üritusi, mis ei ole "kähkukad" .. kas oleks teema liita siia ka tulevased üritused? .. minimaalselt link foorumi "ürituste" alla, maksimaalselt google'i kalender ..

3. sektsioon "Chrysler" on hetkel pisut aegunud .. samuti ei ole ta just ülevaatlik selles mõttes, et ajalugu ja autode nimekiri aga iga kaubamärk, ja eriti chrysler, on ju palju rohkem .. kas seda teemat on plaanis täiendada või kuidas sellega edasi?

4. Chrysler > Autod .. kas oleks minu poolt patt, kui ma nad ajalisse järjekorda tõstan ja pisikesed pildid lisan? Ühtlasi .. kas seda sellest "Garaaži" asjast saab välja võtta numbriliselt või lihtsalt faktiliselt .. et kas ja kui palju konkreetset mudelit meie klubis esindatud on? .. nõxa tööd aga huvitav teada .. Foorumit lugedes või Betooniklubisse sattudes võiks ju arvata, et tegu on Vojageri klubiga, kus üks Datsuni klubi esindaja vahest külas käib .. samas on meil ju üks imekaunis PT Cruiser Turbo ja teisi huvitavaid isendeid kaa ;)

5. Mis asi on teatmik?

6. üleüldiselt ... kui palju sellest infost on vananeud ja kes või millal peaks seda üle vaatama .. näiteks kas kõik need partnerid on ikka veel partnerid ja kas Silberile lisaks võiks ilutseda ka American Beauty või USCAR .. kuidas partneriks saadakse? kas partner ka kuidagi meid toetab või teeb ehk alet? vms?

aga jah, kui kujundus sobib, siis lõikan laupäeva hommikul lahti ja minu poolt võib ülesse minna ...

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Mär, 2009 13:29 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
najh lugesin jutu PDA-lt (Qtek9100) aga vastuse kriban ikkagi arvuti tagant.... kuna kogu see kupatus on seal nii kokkusurutud + kirjutamine samuti suht vaevaline.

1. koduleht on väga vananenud :uni: , viimait vist uuendati seal infot aasta tagasi. Seega oleks hea, kui mõni asi oleks dünaamiline ja lihtsalt hallatav uuendatav nt üritused.
Üritused võiks siduda foorumi teemaga.
2. Album.... selle üle on arutletud nii kaua kui se foorum siin üleval on olnud.
Nimelt albumil peaks olema sellised funktsioonid:
- Lihtne ja hea vaadata kujundus võiks olla kodulehe sarnane
- Grupeerimine sarnaselt foorumile
- Võimalus, et kasutajad saaksid lisada pilte teatud kategooriatesse

3. Kui sa suudad ja oskad teha alateema "Chrysler" informatiivsemaks anna minna
4. Teatmik oli mõeldud selliseks "infopangaks" kus lahendatud probleemid saaksid lihtsalt ülestäheldatud - aga see ei toiminud nii ning pole seda ka kasutatud - samas läheb info ka liiga laiali, pigem foorumis teha koht kuhu tõsta lahendatud mured.
5. Partnerid on praegu need kes seal ilutsevad - Silberauto on seal solidaarsusest......
Partnerite hankimisel ja läbirääkimistega on tegelenud mingil määral juhatus. Pole võtnud eesmärgiks käia spetsiaalselt parntnerlus läbirääkimistel.
Samas on tunda, et klubil on tekkinud uus hingamine ja aktiivsus mis oluliselt suurendab meie kaalu parnteriks olemisel.
Loomulikult soovime saada soodustusi autofirmadelt eks selles vallas ka mingi tegemine ka käib.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Mär, 2009 19:17 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Soov veel et login väljad oleksid foorumi esilehel nähtavad. Mitte ei peaks vajutama login nuppu kõigepealt ja siis sealt..
Et saaks nii nagu enne oli:
http://chryslerclub.ee/forum


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Mär, 2009 19:56 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Kodulehe disain mulle väga meeldib.
Kuid selle "Chrysleri" sekstsiooni võiks seal tõepoolest kuidagi paremaks seada.
Et leida autode andmed ja need sinna kirja panna.
Midagi nagu siin. Muidugi see eeldab suurt info leidmist. Kuid pikapeale võiks ju midagi sellist välja mõelda?
Albumiga võiks teha nii, et lasta üles nt Coppermine photo gallery ja see siduda foorumi andmebaasiga, mis väga võimalik, lisaks saavad kasutajad sinna ka pilte lisada. Kuid disaini korda seadmine lehele vastavaks on jälle omaette teema.

Kuid Leedule suured tänud, mina olen väga rahul, kindlasti ka teised! Mr Green

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 0:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Kuna meie klubi toetab ka liikumispuuetega inimesi, siis võiks ka ütleme Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu logo või miski üles panna..seda enam, et seal on uus suur projekt käsil, mis toetab just liikumispuuetega laste abiks soetatava kõnniroboti muretsemist. See üle Eestiline projekt..ja meie võiks kah oma õla alla panna.
Projekt Elisabet siis siin: http://www.elisabet.elil.ee/
Liidu enda leht siis siin: http://www.elil.ee/
ja kui me selle Bocca mängu USA st ära toome, siis läheb ka meie klubi link sinna vast üles..
Muidu oleme Tallina Puuetega inimeste Koja lehel olemas: http://www.tallinnakoda.ee/1,112

prr..segane jutt tuli..aga eks teadjamad oskavad asja mõelda ja kuskil ka meie klubile kasulikku leida..Sest mitmed puuetega inimesed sõidavad muideks ka Chrysladega...On nii Voyasid, Neone, Sebringuid kui isegi LHS :)

Asja mõte mul naise poolt..seega perevägivald, aga elan üle..ja üldisele asjale see kasuks ju vast võib tulla. Ja ta arvas, et need triibulised sokid..ehk projekt Elisabet sobiks hästi..üldisele värvigammale..pealegi tegu suure ja ilusa asjaga.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 1:07 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
sellest toetamis- ja heategevusest võiks ju pikemalt kirjutada .. võin kirjutada, kui mulle räägite või kirjutate ka neist asjadest, mis enne tehtud on .. need vibude jne projektid võin kokku võtta ja siis logod alla ja jälle olemas üks hea asi, mis näitab klubi ja selle liikmete väärtusi ..

alustuseks vist piisab, kui paneme ülesse nimekirja "projektidest" .. pildid juurde

kas saame/tahame rääkida ka summadest? .. ise arvan, et pigem mitte, sest noh kogu see kingitud hobuse lugu jne.. kesse ikka oskab vibuga kümnesse tabanud poisikluti naeratust rahasse arvutada .. ja kui me selle ära tegime, siis järelikult ei olnud liiga kallis

samas .. palun nüüd mitte pahandada .. (paneb praktiku mütsi pähe) .. kas on olemas ka mingi sõnastatud või sõnastamata "poliitika", mille järgi heategevust tehakse? kui mul (mehel metsast) on projekt, siis kas tasub sellega pöörduda ja kui tasub, siis kuidas või kelle poole? .. need asjad on hea ära sõnastada järjepidevuse huvides, sest tegu ikkagi autoklubiga .. ju? .. põhimõtteid on hea omada enne, kui need proovile pannakse .. ;) ehk siis .. kui on põhimõte olemas, siis on hea see kohe ka kodukal avaldada .. siis hiljem vähem muresid "möödaküsimistega" .. ütleb 7 aastat turunduse/reklaami ja ligi 10 aastat mtü'des mässamise kogemust ..

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 1:27 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Urrr..jutt läks mulle maru keeruliseks..s.t. ma ei suutnud kõike (mõtet) lahti tõlgendada. Samas..selliste asjade üle mõtlemiseks võtsin endale naise..kel sama suur kogemus nii reklaami kui mtü d alal..KesKus i endine töötaja :)..sa võid neid asju temaga arutada..kui küsimusi on..mina suudan konkreetsetele asjadele vastata. Miski projekti jne kohta. Üldiselt..helista 50 19 369 Evely..ja saate seda asja arutada..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 1:35 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Puudega laste toetamine oli meil eelmisel aastal esimene toetusprojekt. Oleme teemat arutanud juba varemgi, sest autoklubide poolt on korraldatud üritusi/toetusaktsioone varemgi. Kogunesid summad ja leidus agar liige meil, kes selle oskas suunata õigesse kohta.
Kas ja kuidas seda nüüd kajastada meie kodulehel? Ürituste galeriis kindlasti. Seda, kas me jääme pidevaks toetajaks ei ole klubi poolt otsustatud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 1:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
Ok, väga hea!

Teeme need asjad ilusti järjesti ära...

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 1:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Sorry muidugi minu agarust...et just viisin terved inimesed teemasse, mis paljusid tegelikult ei puuduta. Samas, keegi meist pole ju raudne ja kellegile pole välistatud. Kuid asi pole selles.. Kuna ise puutun selliste inimestega igapäevaselt kokku..ja asi on natuke ka hinge läinud..sai seda pakutud ka klubile. Ja asi on senini leidnud ilusa ja toreda vastukaja- klubi toetas..ja rahvas pani oma õla alla ilusale üritusele. Me tegime head, ja seda pole tänapäeva elus sugugi nii vähe. Vaevalt keegi meit midagi sellega kaotas..pigem võitis..Jah..ei tea, mis saab edasi ja kindlasti on ühel tublil autoklubil ilsamaid ja toredamaid väljakutseid. Kuid me tegime ilusa asja..ja see leidis koha paljude inimeste südameis..inimeste, kel kõik pole just nii ilus, kui meil keskmiselt. Ma olen kahjuks jätnud siin välja toomata kõik need arvamused ja tänusõnad- meie tegevuse kohta. Kuid neid on olnud palju ja ainuüksi see kõik näitab, et tegu toredate inimestega..asi polegi järjepidevuses..Tegime..oli tore..inimesed panid õla alla, tahtmata midagi vastu..seda polegi nii vähe. Kahjuks pole mul kah aega kogu aeg neid asju peale suruda..ja pole vajagi..Pean ka ise kuidagi elada suutma..ka leiba teenida. Kuid respect kogu selle klubi ees..tehtud asjade ja oma olemasolu eest.
Me oleme väärikas autoklubi..ja see on peamine..Kõik muu..on juba poleemika. Ja kui vähegi tekib tahtmist miskit jätkata..on see tore..samas..tehtut ei unusta ei inimesed, ei tänulikud kasutajad. Edu kõigile, kes siin on teinud head..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 2:27 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
ega ma siis paha pärast .. Loomulikult on täiesti fantastiline et keegi on võtnud kedagi teist aidata ... Minul on sesosas ainult austust a kiitust pakkuda.. Ja selline "agarus" on tihti see ainus edasiviiv jõud, milleta liiga tihti asjad jäävadki tegemata.. Lihtsad asjad .. Ja mis võiks olla lihtsam, kui teha korra või paar aastas üks pangaülekanne või tunnike tööd ... Lihtne ja kohutavalt võimas, kasulik ja inimlik... Minu poolt 100% respect!

Miks ma seda juttu alustasin oli, et kuna ma ise ju selle seltskonnaga eriti tuttav ei ole, siis kust on tulnud selline idee ja mõte, ja kas see on mingi pidev asi või ühekordne projekt. Sellele vastas myrakaru, ja ma sain sellest aru nii, et mingit poliitikat ei ole ja asi toimib nii, kuidas hetkel õige tundub... Ja see on minu arust väga hea, sest igasugune heategevus eeldab pühendumist ... Ja teades ka neid organisatsioone natuke, siis tihti on see, et keegi holib ja kohal käib mõõtmatult olulisem, kui see kingitus või raha ...

Seega , andestust kui liialt praktikasse läksin, ei soovind ma midagi muuta või kedagi kuidagi riivata. Tahtsin ju tegelikult lihtsalt teada, kuidas see asi teil siin toimib ja myrakaru vastus oli mulle ammrndav ja rõõmustav.

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 14:24 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Kindlasti saame ära näidata meie sõbrad tallinakoda, verekeskus jne. Võib teha eraldi lehe partneritele ja sõpradele.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 21:56 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 22 Dets, 2005 11:20
Postitusi: 1662
Asukoht: Harju ja Raplamaal
Sõbrad on meil alati kodulehel üleval olnud ja on edaspidi ka. See, kes seal figureerivad (kas soodust pakkuvad autoremontijad vm.), on juba ajalooga seotud: mida teeme, kelledega kohtume ja sõbruneme. Ja kes meiega sõbruneb.

Kuna tegu on klubiga ja vabatahtliku üritusega, mitte mingi sihtasutusega, siis jätame endale (klubile) vabaduse käituda vastavalt võimalustele.

Verekeskus on meie vapraid vabatahtlikke märganud ja meid oma sõprade ringi (räägin ikka klubi nimel, ise jooksen nõelte eest, et jalad rakkus) arvanud. Kas ja kes seda veel teevad - näitab aeg. Ettepanekutele on klubi alati avatud.

_________________
Päikest :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Mär, 2009 22:07 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Testime, kas jutukasse läheb teade ;)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Mär, 2009 22:41 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
Nimed ja näod ei klapi chatis.
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 96 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia