Tänane kuupäev Neljapäev 25 Apr, 2024 18:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Kolmapäev 14 Mär, 2012 13:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler New Yorker

Liitunud: Pühapäev 14 Dets, 2008 21:52
Postitusi: 142
Asukoht: Tallinn
Mobiil: 56689588
rivo kirjutas:
Neemos, kas sulle ei tundu, et see on nagu vastu tuult kusemine, märjaks saad ainult sina.



ma leian et selle asja oleks saanud lihtsalt individiuaalselt ära ajada aga mitte suure kella külge riputama ja veel pealegi mingi eraldi teema selleks tegema!
selle pärast ma ei maksa mingit maksu ennem kui enkus vabandanud on et ta sellise jama korraldas ja kui liikmes olekust selle jama pärast mind välja arvatakse mis seal siis ikka.
mis siis enam selles klubis lihtsalt mind enam näha ei ole sest milleks ma pean siin olema kui mingi pisi asja pärast kohe rämedalt mutta tampima hakatakse!
ega sellest vaevalt klubi kahju saab ni et mis seal ikka sain enne seda ilma klubita hakama ja eks ma siis saan ka edaspidi ilma hakama!
milleks ma pean oma niigi väheseid närve mingi mühkami enkuse pärast siin raiskama!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Kolmapäev 14 Mär, 2012 13:56 
Eemal
CHR Club
CHR Club

Liitunud: Teisipäev 13 Mär, 2012 0:47
Postitusi: 57
Mobiil: 56646475
Head Emakeele päeva!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Kolmapäev 14 Mär, 2012 18:19 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
liiurm kirjutas:
Head Emakeele päeva!


Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Mär, 2012 0:59 
Eemal
CHR Club
CHR Club

Liitunud: Pühapäev 30 Aug, 2009 19:18
Postitusi: 495
KRANTS kirjutas:
Samas peaks ka siin foorumis saama kasutajaid ignoreerida (s.t. et teatud kasutaja postitusi ei näe, soovi korral). Sellest peaks ka abi olema.


Foorumi paremas servas valid "juhtpaneel" ja sealt "sõbrad ja vaenlased".
Edasi on juba tehnika küsimus ...

_________________
https://www.modelsshop.eu
https://www.facebook.com/veneraud.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Mär, 2012 7:20 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
Enkus kirjutas:
KRANTS kirjutas:
Samas peaks ka siin foorumis saama kasutajaid ignoreerida (s.t. et teatud kasutaja postitusi ei näe, soovi korral). Sellest peaks ka abi olema.


Foorumi paremas servas valid "juhtpaneel" ja sealt "sõbrad ja vaenlased".
Edasi on juba tehnika küsimus ...

ja see peaks lahendama probleemi, kui kehvasti keegi keelt mõistab või kui kehva on seda lugeda :pidu:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Mär, 2012 9:37 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Moderaatorit ei saa kahjuks ignoreerida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Mär, 2012 10:59 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Loen ja imestan!
Neemos teeme väikese anlüüsi, kes keda solvas ja kes vabandama peaks!

Sa alustasid:
Kolmapäev 29 Veebr, 2012 20:35
teeks ette paneku 8 märtsil pidada väike naistepäeva koosviibimine zeluloosi bowlingus kusagil kella 17-21.00-ini.
et kas on kaasalööijaid?


Edasi:
imelik kuhu kõl kõik kadunud on et keegi midagi ei kõssagi

Enkus vastas:
Ei ole kaasalööja.
Üldjuhul ei vasta postitustele, kus ei kasutata suurtähti ja kirjavahemärke.

Kus on siin solvang?

Sinu vastus:
vaat kus nüüd põrrrrrrutas

Tunda on pisikest ärritust. Kusjuures Sinu postitused on olnud läbivalt üle õla lohakalt paberile visatud. Enkus oli lihtsalt esimene kes viitsis märkuse teha.

Siis Enkus selgitas pikemalt mida ta kõige selle all mõtles:
Tõmbasin ühest teisest foorumist, kus lapsed hakkasid ka suvaliselt tähti ritta laduma ja nimetasid seda eesti keeleks, oma pisikese soovi:

Veel soovin ma mulle saadetud kirjades näha,
et laused hakkavad suurte tähtedega;
et kasutatakse kirjavahemärke (teinekord lähevad nad valesti, see ei ole häda);
et jälgitakse natukenegi lauseehitust (Mitte selline:"ja kui tahad midagi siis anna oma msn või midagi").

Kui neid pisikesi soove ei ole mingil põhjusel võimalik täita, siis teata ausalt,
et eesti keel ei ole sinu emakeel ja ma saan sellest suurepäraselt aru;
et sa oled düsgraafik (selliseid inimesi leidub);
et sa oled loll ja ei viitsinud käia eesti keele tundides (sellest ei saa ma aru).

Ja ei pidanudki väga paljusid kasutajaid blokeerima, kui ülejäänud hakkasid korralikult kirjutama.
Oskasid küll ...


Kas see on intelligentsele inimesele solvang? Kui rahulikult kõik eelnev läbi lugeda, üks õlu libistada (muidugi juhul, kui alkohol Sul agressiivsust ei põhjusta) ja mõtiskleda, peaks minu arust piisav olema.

Sellele Sa vastasid:
MIDA IGANES

Sa peaks ju väga hästi teadma, et foorumis suurte tähtedega kirjutamine tähendab karjumist!
St. siiani minu arust väga sõbralike märkuste peale hakkasid sa karjuma. Ja kõige selle peale tõstis Enkus teemaarenduse avalikku foorumisse. Ja kui lugeda edasisi kõrvalseisjate postistusi, ei leia sealt ühtegi, mis ei oleks nõus Enkuse üles tõstetud väitega, et postitajad peavad vähemalt üritama õigekirja järgida.

Sinu reaktsioon:
ei tea mis ajast se bõulingu värk vabafoorumialla käib?
sa peaksid natukese ise siin järelemõtlema et mis ja kuidas siin asjad käivad kui sa ei suuda aru saada mis on vabafoorum ja käkukas!!!!!!!!!!
bubekast ninatark!!!!!!!!!


Asi läheb järjest hullemaks! kirjavigu tuleb nagu Vändrast saelaudu... . Lisaks solvanguid.

paistab et sul kooli haridus puudub kui sa eesti keelt ei mõika
sellepärast sa siin iga asja pärast ajusid kepitki või mis?
kui naine ei anna siis ei maksa siia kepima küll tulla!!!


Pane siia kasvõi üksainus Enkuse postitus kus ta oleks Sind ligilähedaseltki sarnaselt solvanud!?
Ma saan aru, et Sa oled uhke oma katkematu suguelu üle, aga palun jäta see oma koduseinte vahele.

Myrakaru üritas anda Sulle ette stiilinäite:
Oleks võinud ju lihtsalt kirjutada:
Hr. Enkus!
Mõistan Teie haridustaseme puudulikkusest tulenevat frustratsioonitulva ning sellest lähtuvaid pingeid era- ja seksuaalelus.
Soovitan konsultatsioonide saamiseks pöörduda Dr. Rammuli poole
Lugupidamisega...


Ikka ei jõua sulle asja point kohale!?

Edasi tulevad jällegi foorumi kasutajate ja klubiliikmete Enkust toetavad postitused. Kas see ei ütle Sulle midagi? Kui mitte keegi ei jaga sinu solvumist ja viha, siis võiks loogiliselt mõtlev inimene hakata aru saama, et ehk on viga ikkagi minus endas.

Myrakaru:
neemos, võta ja loe nüüd rahulikult see teema uuesti läbi ja anlüüsi, kes keda ründab.

Sinu vastus:
ma võin lugeda seda kasvõi kakssada korda läbi ja ikkagi se jutt käib minu mõnitamise ja laimuna selle pärast ma ei kavatsegi teisiti kirjutada ja jätkan sellist kirjutamist spetsiaalselt kuni vabanduseni!

edasi tuleb Sinu suust ainult suvalist tati pritsimast kogu klubi pihta!
...paistab et enamus on siin endast üliheal arvamusel olevad tegelased kellele meeldib teisi ainult kiruda ja ni edasi!

Vot sellise mõtteavalduse eest kuluks tegelikult Sind klubist välja visata, mitte kuulata Sinu ähvardusi liikmemaksu mittemaksmise jms kohta. Aga mina leian, et meil on piisavalt soliidne seltskond, kes ei lase ennast häirida rumalast klähvimisest.

Kulla Neemos! Võta nüüd aeg maha ja mõtiskle mõni aeg elu üle järele. Kui Sa nii jätkad ei võta mitte keegi enam Sind tõsiselt!

Ja lõpetuseks vaata kogu minu postitus eestikeeleõpetaja pilguga läbi ja kindlasti leiad Sa sellest hulganisti õigekirja-, lauseehituse- ja stiilivigu. Aga ma vähemalt püüdsin! :)

tervitades Andrus

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Mär, 2012 15:06 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
Andruse postitusega võiks ka teema lõpetada. Ilusti puust ja punaseks ette tehtud.
Kui inimesed ja asjaosalised nüüd ka sellest aru ei saa, mis valesti on/oli, siis jah...

Olgu see teema meeldetuletuseks kõigile.

Rivo

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Pühapäev 18 Mär, 2012 8:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Seda lugedes meenus mulle kunagine teema - bänd või muusikamängija - lahkus üks klubiline.
Siis tuli teine teema- ei mäletagi täpselt mis see oli - lahkus suurema tolmupilvega üks klubiline ( tuli hiljem tagasi muudetud nimega ) aga lahkus järgmine klubiline koos väikese seltskonna ja pisikese remondipinnaga

Nüüd järgmine juba silitab lahkumiseks ukse käepidet

Mis siin pattu salata olen isegi siin tolmutanud aga kuna aastad teevad oma töö siis praegu mõtlen kas on mõtet oma energiat mingile tatipritsimisele üldse raisata
Nagunii vanemate olijate sõnavõtte on tunduvalt vähemaks. Kui madinaks läheb siis ....

Ei hakanud siia eelnevat osa kopeerima

....
Ja ei pidanudki väga paljusid kasutajaid blokeerima, kui ülejäänud hakkasid korralikult kirjutama.
Oskasid küll ...

Kasutame siin ka seda taktikat blokime kirjavigade pärast ja emaõige lauseehituse pärast? Saamegi Arhiveerima hakata seda foorumit.

kui me siin ka kasutaks seda taktikat siis - Mis atraktiivsusest me me hakkame rääkima ( kui keegi ei mäleta siis atraktiivsuse teema oli ühel üritusel arutluses kui hommikuks oli haitunud nagu hommikune udu :D )


Viimati muutis Oberst, Pühapäev 18 Mär, 2012 9:00, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Pühapäev 18 Mär, 2012 8:53 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Aga teema lõpetuseks väike lugemine mis leitud "näoraamatust"

Hakake siis vigu parandama :D

Sain tööpakkumise kodust paarikümmne kilomeetri kaugusele.Pärast pikka uurimist ja kaalumist avastasin,et mul poleks võimalik õhtuti töölt koju saada,kuna viimane buss läheks 20 läbi aga tööpäev oleks 22.ni ,seega saatsin tööandjale e maili ,et kahjuks pean tööpakkumisest loobuma,kuna minu bussiajad ei klapi et teie juures tööl käia. Sain tööandjalt vastu väga imeliku e maili ,kus ta teatas et väga kahju kui mul pole võimalik seda aega kuidagi ümber sättida.Ja andku ma teada kui peaksin oma meelt muutma.
Ei saanud midagi aru.

Hiljem uurisin saadetud kirjade kausta ja avastasin õudusega, et olin kirjutanud et kahjuks pean tööpakkumisest loobuma,kuna minu nussiajad ei klapi et teie juures tööl käia.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õigekiri foorumis
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mär, 2012 7:52 
Eemal
CHR Club
CHR Club

Liitunud: Pühapäev 30 Aug, 2009 19:18
Postitusi: 495
Oberst kirjutas:
Seda lugedes meenus mulle kunagine teema - bänd või muusikamängija - lahkus üks klubiline.
Siis tuli teine teema- ei mäletagi täpselt mis see oli - lahkus suurema tolmupilvega üks klubiline ( tuli hiljem tagasi muudetud nimega ) aga lahkus järgmine klubiline koos väikese seltskonna ja pisikese remondipinnaga

Nüüd järgmine juba silitab lahkumiseks ukse käepidet

Mis siin pattu salata olen isegi siin tolmutanud aga kuna aastad teevad oma töö siis praegu mõtlen kas on mõtet oma energiat mingile tatipritsimisele üldse raisata
Nagunii vanemate olijate sõnavõtte on tunduvalt vähemaks. Kui madinaks läheb siis ....

Ei hakanud siia eelnevat osa kopeerima

....
Ja ei pidanudki väga paljusid kasutajaid blokeerima, kui ülejäänud hakkasid korralikult kirjutama.
Oskasid küll ...

Kasutame siin ka seda taktikat blokime kirjavigade pärast ja emaõige lauseehituse pärast? Saamegi Arhiveerima hakata seda foorumit.

kui me siin ka kasutaks seda taktikat siis - Mis atraktiivsusest me me hakkame rääkima ( kui keegi ei mäleta siis atraktiivsuse teema oli ühel üritusel arutluses kui hommikuks oli haitunud nagu hommikune udu :D )


Oberst, sinu puhul ei aita endiselt komade lisamine: mida sa kogu selle tekstiga öelda tahtsid?

_________________
https://www.modelsshop.eu
https://www.facebook.com/veneraud.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia