Tänane kuupäev Neljapäev 16 Mai, 2024 10:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Hingeabi
PostitusPostitatud: Esmaspäev 30 Juun, 2008 0:15 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
Siia postitage kõik enesehaletsuste, targutamiste (ninatarkade) ja vingujate postitused.

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 03 Juul, 2008 13:28 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 22 Dets, 2005 11:20
Postitusi: 1662
Asukoht: Harju ja Raplamaal
Mina arvasin, et on avatud uus teema, kus kõik saavad eneseabi harjutusi avaldada, joogaprobleeme lahata jne.

Siin hoopis vingunurgake tehtud.

Mr Green

_________________
Päikest :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 03 Juul, 2008 22:56 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
MurakaMari kirjutas:
Mina arvasin, et on avatud uus teema, kus kõik saavad eneseabi harjutusi avaldada, joogaprobleeme lahata jne.

Siin hoopis vingunurgake tehtud.

Mr Green

Vabandan, aga jah, see teema küll rohkem neile kes arvavad, et foorum on see koht kus ennast haletseda ja kõige õnnetumana/ hüljatumana tunda.
Mõned muidugi ka kõige targemana, aga see teeb sama välja. :shock:

Ausalt öeldes, mida vähem siin selle teemalisi postitusi olema saab, seda parem :)

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Juul, 2008 17:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Okt, 2006 11:07
Postitusi: 59
Asukoht: Jõhvi
Hakkan juba vanaks jääma. Nüüd, kui ma kummardun maha, et kingapaelu siduda, mõtlen ma, mida muudki võiksin ma ära teha samal ajal, kui ma all olen.
Mis lapsepõlv mul küll oli! Kui ma alles käima õppisin ja oma esimese sammu tegin, pani mu isa mulle jala ette.
Käisin oma arsti juures. Ta ütles, et ma peaksin oma joomist rohkem jälgima. Nüüd joon ma peegli ees.
Mis perekond mul küll on! Kui me peitust mängisime, siis ema leiti üles Pittsburgist.
Kui ma väike olin, viis mu isa mind loomaaeda. Ta ütles mulle, et ma poeksin leopardi juurde ja mängiksin tema tähnidega.
Kui ma väike olin, ei käinud ma kunagi Disneylandis. Mu isa ütles mulle, et Miki-Hiir suri vähieksperimendi käigus.
Ja sõjaväes, samamoodi nagu mujalgi. Nad andsid mulle mundri, mis pimeduses helendas.
Pimekohtingud ei sobi kunagi. Mul oli kord pimekohting. Nad rääkisid mulle, et tüdrukul on mõningaid külgi varasest Ameerikast. Jaah, ta nägi välja nagu piison.
Arstid räägivad, et seksiga kaotad sa 150 kalorit. Ma seksisin korra. Mina kaotasin isegi rohkem: 150 kalorit, oma kella ja oma rahakoti.
Kui sa abiellud, õpid palju asju juurde. Mina õppisin, et mehe riidekappi pole kunagi korteris. See tuuakse kuue kruvi ja lihtsa juhendiga. Laps võiks selle kokku panna. Ma käisin kogu ümbruskonna last otsides läbi. Mina ei suutnud seda kokku panna.
See tüdruk oli inetu. Kui ta läks tuppa, hüppasid hiired toolidele. Ma mõtlen, inetu! Ma viisin ta koertenäitusele. Tema võitis!
Ma ütlen teil', minu naine, ta on tõsine taimetoitlane. Kui ma teda kohtasin, sõi ta maja ees murul rohtu.
Minu naisel on alati midagi öelda. Ühel õhtul kaklesin ma koeraga. Minu naine ütles, et koeral oli õigus. Ja ta ütles seda koera ees. Nüüd pole koeral minu vastu enam mingit respekti. Minu naine viskab palli ja koer ootab, et ma selle tagasi tooksin.
Minu naine on halb kokk. Pärast sööki ma ei pese hambaid, ma loen nad üle. Kui jätan hambaniidi kööki, poovad prussakad end üles.
Minu naisel pole ka mingit austust minu vastu. Ma rääkisin talle, et kui ma suren, tahan, et mind põletataks. Minu naine plaanib grillimispidu.
Ma ütlen teil' et elu on raske. Aastaid on olnud mul kõrvades pidev helin. Nüüd on läinud hullemaks. Nüüd annab kinnist tooni. Minu koer ei austa mind. Ta kraabib pidevalt ukse ees. Ta ei taha välja minna. Ta tahab, et mina välja läheksin.
Ma vaatasin oma sugupuud; kaks koera kasutasid seda.
Kui ma olin just sündinud, tuli doktor ooteruumi ja ütles mu isale: "Me tegime, kõik, mis võimalik, kuid ta pressis end läbi.
Mu ema ei toitnud mind kunagi rinnaga; ta ütles, et armastab mind lihtsalt kui sõpra.
Ma võiksin öelda, et mu vanemad vihkasid mind. Mu ainsad vanni-mänguasjad olid röster ja raadio.
Mu koer avastas, et me oleme sarnased; niisiis ta tappis enda.
Halloweeni ajal saadavad vanemad välja oma lapsi, kes näevad välja nii nagu mina. Kui mu isa tahtis seksida, näitas mu ema talle minu fotot.
Kui ma abiellusin, ütles mu naine, et ma olen üks miljonist. Hiljem selgus, et see on tõsi.
Üks tüdruk helistas mulle ja ütles: "Tule läbi! Kedagi pole kodus!" Käisin läbi. Kedagi polnud kodus.
Läksin massaazhisalongi. Seal oli iseteenendamine!
Olin ühel õhtul õige väsinud ja läksin baari. Baarmen küsis: "Mida teile?" Vastasin: "Mõni üllastus ehk." Ta näitas mulle pilti minu alasti naisest.
Ma läksin baari ning nägin laual alasti tantsivat naist ning mind ei lastud sisse, sest mul polnud ülikonda.
Ühel õhtul peatasin takso ning käskisin tal viia kuhugi, kus on mingi 'action' toimumas. Ta tõi mind koju!
Seksimise ajal tahab minu naine alati minuga rääkida. Kord helistas ta mulle mingist hotellist.
Mu abielu on jälle karile jooksnud. Mu naine jättis just armukese maha.
Vaatasin kasutatud autosid. Ãœhe tagaistmel leidsin oma naise kleidi.
Mul oli probleem - niisiis proovisin grupiseksi. Nüüd on mul teine probleem - ma ei tea, keda tänada.
Juhtusin korra sisse astuma, kui mu naine oli voodis koos lihunikuga. Esimene asi, mida mu naine ütles, oli: "Ära sa piimamehele ütle!"
Üks teine kord, hilja õhtul tuli mu naine mulle välisuksel vastu öösärgis. Probleem oli selles, et tema tuli koju, mitte mina.
Mis laps mul küll on! Mina räägin talle liblikatest ja lindudest, tema mulle minu naisest ja piimamehest.
Ta kukkus autojuhieksamil läbi. Ta ei osanud kasutada auto esiistet.
Mäletan esimest korda, kui ma hääletasin, siis peksti mind korralikult läbi. Ma kasutasin vale sõrme.
Me olime vaesed ka. Kui ma poleks sündinud poisina, poleks mul millegagi mängida olnud.
Ma olen omale saanud ainsa koera, kes kerjab Alka Seltzerit.
Mu sõber leidis vahendi oma halva suuõhu vastu. Nüüd puhub ta suitsetamisel sibularõngaid.
Kord sain löögi ühelt autolt. Kui ma end püsti ajasin, küsis kõrvalseisja, kas ma autonumbri jätsin meelde. Vastasin: "Ei, kuid selle naeru tunneksin küll alati ära."
Ãœtlesin oma poisile: "Kunagi saad ka sina oma lapsed." Ta vastas: "Nii ka sina."
Kui ma lapsena olin ära röövitud ja isalt lunaraha välja nõudmiseks üht minu sõrme juppi näidati, ütles isa, et tahab rohkem tõendeid.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Juul, 2008 18:25 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
Hakkab juba tulema.
Tubli!
Mr Green

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vastuste ootamine foorumis
PostitusPostitatud: Kolmapäev 03 Veebr, 2010 17:18 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Probleemi püstitaja kirjutas:
esmaspäeval,sõitma hakates otsustas chrysler ....... käimar,et tema enam ei vea.teekond temaga sõites nii u.150 m.ükskõik,mis käik sisse lükata - masin kohapealt enam ei liikunud.jäi täitsa keset teed seisma.lükkasin hea sõbraga ta siis paarkümmend meetrit edasi parklasse ja asusime vea põhjust otsima.
siis tuli igasugu väiteid :

1) käimar on kottis ja tuleb selle asemele uus osta.
2) käimari põhjafilter on umbes ja tänu külmale jäätunud ja õli ei käi läbi.( kontrollisime õli viskoossust - see oli kena punane,nagu
peab ja ilusasti vedel )
3) kuna käimakasti jahutus pidavat käima läbi radika,siis on võimalik,et tosool on kastis ja seal jonnima hakanud.tuleb kasti õli ära
vahetada ja süsteem üle vaadata.see pidavat ami kastide tüüpviga olema.
4) kasti sees pidi olema mingid rullikud vms,mis on otsa saanud,kuhugi alla vajunud ja ei lase survet kastis ülesse.mingi mees tlnas
teab,et see pidavat olema ......... tüüpviga.remont maksab 2 kilo pluss tõõraha.
5) asi on käigukastitrossis.
masin aastast 1999 ja all chrysleri enda käimakast.

ps.ei tea,kas asi kattub veaga,aga kuna oli seisnud paar nädalat külmas,siis algul tõõtades kriunus mootori hirmasti.sõitma hakates edaspidi jäi see vait ja siis tõrts edasi kadus käimar ka tagant.

P.S teema on paralleelselt üleval ka..........


Probleemi püstiaja nädal hiljem kirjutas:
aitäh konstruktiivsete vastuste eest.39 vaatamist ilma vastuseta parandas mu käimari müstilisel kombel.sõidan taas ja olen uhke,et olen chrysleri klubi foorumis veel pädevamaks saanud.

:pidu:

NÜÜDSEKS TEEMA LUKKU,SEST MURE LAHENES.




ADIOS.

Nii nagu sa väidad Tqhq foorumis lahenes asi ise-enesest. Ka seal pakuti erinevaid variante.
"Tugitoolidiagnostikud" nagu me siin oleme :roll: oleks samuti tohutult ideid välja käinud, kas sa oleks ka neid rakendanud???
Külm võib tekitada väga palju ebaloogilisi vigu, samuti oli ka minul, kui lambist kesklukk ei töödanud, ei nupust, ei puldist, ei võtmest. Käis korra pesulas ja mure lahenes.
Sinu näitel oleme nüüd ühe kogemuse võrra rikkamad

Mitte keegi siin foorumis ei ole kohustatud vastama postitustele.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 04 Veebr, 2010 15:03 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 21 Okt, 2009 20:11
Postitusi: 96
Asukoht: Muhu
Minu küsimustele pole ka keegi vastanud, ega ma sellepärast kedagi ei süüdista. Foorum ongi koht, kus jagatakse kogemusi. Kui mingile küsimusele vastust ei saa, järelikult ei ole kellelgi antud probleemiga piisavalt kogemusi. Selle pärast ei tasu solvuda. Olen samuti saanud ennem asjale jaole ja korda, kui vastuse foorumist.
Üldkokkuvõttes on foorumist väga palju abi olnud minule. :hi:

_________________
Chrysler grand voyager 3,3 116kw LX 1999


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 04 Veebr, 2010 18:09 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
hmm kirjutas:
Külm võib tekitada väga palju ebaloogilisi vigu, samuti oli kaminul, kui lambist kesklukk ei töödanud, ei nupust, ei puldist, ei võtmest
Kusjuures mu Neonil oli sama lugu. Kontrollisin juba igaks-juhuks kaitsetki - see oli terve. Arvasin siis, et ehk on signa juures mõni kaitse läbi põlenud aga kuna ei viitsinud armatuuri alla pugema hakata siis jäigi esialgu nii. Ilmade soojenedes hakkas kõik iseenesest jälle ilusti tööle.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 05 Veebr, 2010 13:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 17 Nov, 2008 23:51
Postitusi: 105
Asukoht: Rakvere
Omalt poolt lisaks, et ega foorumi kasutajad ei ole mingid ime tegijad.
Tihti tullakse foorumisse mingi küsimusega ja oodatakse ala 10 minuti pärast lahendust.
Foorum on info jagamise ja suhtlemise koht ja kui pole infot mida jagada siis niisama pole ju kah mõtet postida vastust : "vot ei tea jah, kummaline viga sul." Ja kui 39 korda vaadatakse siis inimesi huvitab mis teema on mitte et nad teavad aga ei vasta.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 05 Veebr, 2010 16:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Tihti on ka kasutajad arvamusel, et nad PEAVADKI siit oma muredele lahenduse leidma. Kui keegi soovitab pöörduda servise poole siis vaadatakse kõõrdi. Jama on ka nendega kes otsivad probleemidele lahendusi, aga ei anna auto kohta mitte mingit inffi juurde, nii lühinägelik ikka olla ei tohiks, siin on toredad ja targad mehed koos, aga vaevalt selgeltnägijaid. Ja suur probleem on ka see, et enne kui kirjutatakse oma jamast, ei vaevuta uurima kas selline teema juba läbi käinud. Hmm-iga siin neid viimaseid Voya teemasid sorteerides ja natuke ka lugedes, enne kui liigutasin, hakkas silma, et paljud teemad, isegi väga-paljud teemad korduvad. :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Veebr, 2010 2:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 17 Mär, 2009 10:28
Postitusi: 88
AWD95 kirjutas:
Tihti on ka kasutajad arvamusel, et nad PEAVADKI siit oma muredele lahenduse leidma. Kui keegi soovitab pöörduda servise poole siis vaadatakse kõõrdi. Jama on ka nendega kes otsivad probleemidele lahendusi, aga ei anna auto kohta mitte mingit inffi juurde, nii lühinägelik ikka olla ei tohiks, siin on toredad ja targad mehed koos, aga vaevalt selgeltnägijaid. Ja suur probleem on ka see, et enne kui kirjutatakse oma jamast, ei vaevuta uurima kas selline teema juba läbi käinud. Hmm-iga siin neid viimaseid Voya teemasid sorteerides ja natuke ka lugedes, enne kui liigutasin, hakkas silma, et paljud teemad, isegi väga-paljud teemad korduvad. :hi:

..
Siis aitab pendli mees:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Veebr, 2010 16:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Karjakäru kirjutas:
AWD95 kirjutas:
Tihti on ka kasutajad arvamusel, et nad PEAVADKI siit oma muredele lahenduse leidma. Kui keegi soovitab pöörduda servise poole siis vaadatakse kõõrdi. Jama on ka nendega kes otsivad probleemidele lahendusi, aga ei anna auto kohta mitte mingit inffi juurde, nii lühinägelik ikka olla ei tohiks, siin on toredad ja targad mehed koos, aga vaevalt selgeltnägijaid. Ja suur probleem on ka see, et enne kui kirjutatakse oma jamast, ei vaevuta uurima kas selline teema juba läbi käinud. Hmm-iga siin neid viimaseid Voya teemasid sorteerides ja natuke ka lugedes, enne kui liigutasin, hakkas silma, et paljud teemad, isegi väga-paljud teemad korduvad. :hi:

..
Siis aitab pendli mees:)


Mr Green Mr Green Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Veebr, 2010 22:02 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 29 Juul, 2008 21:10
Postitusi: 606
Asukoht: Ida-Virumaa
Olen kogu eelneva jutuga täiesti nõus. Paraku on jäänud silma, et need, kes appi karjuvad ja keda üritatakse aidata, ei vaevu ise pärast enam kirjutama, kas abist oli kasu. Väga paljud sümptomid kattuvad erinevate vigade puhul ja veale jälile saades oleks ka teistel võimalik teadmisi täiendada. Praktika on ainus asi, mis annab tegelikud teadmised autoremondist. See, mida koolis õpetatakse, ei ole mitte midagi väärt ilma praktikata. Samas väidaks veel, et need, kes müüvad masinaid varuosadeks, peaks olema kohustatud (viisakusest) vastama päringutele. Mina isiklikult ei küsiks mõne vidina hinda uudishimust. Tehes päringut ootaks ma ka vastust, aga kuuaega hiljem pole mul selle vastusega enam midagi teha. Vastuse saamine säästaks mind aja raiskamisest lootuses, et ehk vastus tuleb homme.

_________________
Polegi nii rumal kui pealt paistab.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hingeabi
PostitusPostitatud: Laupäev 27 Veebr, 2010 23:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Mai, 2011 15:45 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Jaan, 2006 21:22
Postitusi: 356
Asukoht: Pärnu
Mobiil: 5123835
Vanga tulevikuennustused kronoloogiliselt:

2010 – Kolmas Maailmasõda algab tavalise sõjana novembris, muutudes tuuma- ja keemiasõjaks. Sõda lõpeb 2014. aasta oktoobris.
2011 – Põhjapoolkeralt kaovad radioaktiivsete sademete tõttu taimed ja loomad. Moslemid ründavad ellujäänud eurooplasi keemiarelvaga.
2014 – Enamikul inimestest on keemiarelva tõttu nahavähk või teised nahahaigused.
2016 – Euroopa on peaaegu „üksinda“ (tühi)
2018 – Hiina muutub maailma esijõuks.
2023 – Maakera orbiit muutub veidi.
2025 – Euroopa on endiselt peaaegu asustamata.
2028 – Uue energiaallika kasutuselevõtt. Nälg alistatakse. Veenusele saadetakse mehitatud kosmoselaev.
2033 – Jäämassiivid sulavad, ookeani tase tõuseb.
2043 – Maailma majandus õitseb. Moslemid valitsevad Euroopat.
2046 – kehasid (organeid?) saab toota (kloonida?). Kehade asendamisest saab parim ravimeetod.
2066 – Ameeriklased kasutavad moslemite võimu all olevat Roomat rünnates uut tüüpi relva, mis on seotud kliima (ilma) muutmisega – silmapilkne jäätamine.
2076 – klassideta ühiskond (kommunism?)
2084 – looduse taastamine
2088 – uue haiguse puhang – inimesed vananevad sekunditega
2097 – haigusest saadakse jagu
2100 – kunstpäike valgustab Maakera varjus olevat poolt
2111 – inimesed muutuvad elavateks robotiteks
2123 – väikerahvaste vaheline sõda. Suured ei sekku.
2125 – Ungaris võetakse vastu signaalid maailmaruumist
2130 – Veealuse koloonia asutamine
2164 – Loomad muutuvad pool-inimesteks
2167 – uus religioon
2170 – Suur põud
2183 – Inimeste Marsi-koloonia saab tuumarelva ja nõuab iseseisvust Maast (nagu USA Inglismaast)
2187 – Hoitakse ära kaks suurt vulkaanipurset
2195 – Inimeste veealune koloonia on täiuslik
2196 – asiaatide ja europiidide segunemise lõpp
2201 – Päikese termotuumareaktsioonid aeglustuvad. Temperatuur langeb
2221 – Maavälise elu otsinguil kohtuvad inimesed millegi kohutavaga
2256 – Kosmoselaevaga tuuakse Maale õudne haigus
2262 – Planeetide orbiit on aeglaselt muutunud. Marssi ähvardavad komeedid.
2271 – Füüsikalised konstandid arvutatakse ümber, sest need on muutunud.
2273 – Kollase, valge ja musta rassi segunemise lõpp, uus rass.
2279 – Energia eikusagilt
2288 – Ajas tagasi rändamine. Uued kontaktid maavälise eluga.
2291 – Päike jahtub. Tehakse katse see uuesti „käima panna“.
2296 – Võimas plahvatus Päikesel. Gravitatsioonijõudude muutus. Vanad kosmosejaamad ja satelliidid kukuvad Maale.
2299 – Prantsusmaal islamivastane partisanivõitlus
2302 – Uued universumi toimimise seadused ja saladused saavad avalikuks
2304 – Kuu saladused saavad avalikuks
2341 – Midagi kohutavat ähvardab Maad maailmaruumist
2354 – Õnnetus tehispäikesega tekitab põua Maal.
2371 – Suur näljahäda.
2378 – Uus kiirestiarenev rass.
2480 – Kaks tehispäikest põrkavad kokku. Maa jääb pimedusse.
3005 – Sõda Marsil. Planeetide orbiit muutub.
3010 – Komeet tabab Kuud, Maa ümber tekib tolmu ja kivimite pilv.
3797 – Elu Maa peal hävib, kuid inimkond suudab mujal uut elu alustada.
3803 – Asustatakse uut planeeti. Inimestevahelised kontaktid vähenevad. Uue planeedi kliima mõjutab inimesi ja nad muteeruvad.
3805 – Inimestevaheline sõda ressursside pärast. Pool inimkonnast sureb.
3815 – Sõda lõpeb.
3854 – Tsivilisatsiooni areng praktiliselt peatub. Inimesed elavad karjas nagu loomad.
3871 – Uus prohvet kuulutab moraali ja religiooni.
3874 – Uus prohvet saab toetust kõigi inimrühmade seast. Uus kirik.
4302 – Uued linnad kasvavad. Uus kirik ärgitab tehnoloogia ja teaduse arengut. Avastatakse mingi võti haiguste mõjust organismile.
4304 – Leitakse ravi kõigi haiguste vastu.
4308 – Muteerumise tõttu saavad inimesed lõpuks kasutada rohkem kui 34% oma ajust. Kurjuse ja vihkamise mõiste kaob.
4509 – Jumala tundmaõppimine. Inimene on lõpuks jõudnud sellisele arengutasemele, et ta saab Jumalaga suhelda.
4599 – Inimesed saavutavad surematuse.
4674 – Tsivilisatsiooni arengu haripunkt. Erinevatel planeetidel elab umbes 340 miljardit inimest. Segunemine maavälise tsivilisatsiooniga.
5076 – Universumi piiride avastamine.
5078 – Tehakse otsus minna piiride taha, 40% on selle vastu.
5079 – Maailma lõpp.

_________________
CHRYSLER GV Executive LX 3.3L - 2005
HONDA CR-V Hybrid - 2019
----------------------------------------
www.oritra.ee - ventilaatorid,filtrid


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia