Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 20:40

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev 23 Juul, 2014 17:30 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 19 Mai, 2013 18:49
Postitusi: 3
Hoiataks ka teisi Tartu Autokeskus OÜ eest (Viljandi mnt 48, Tartu). See, et olid ebameeldivad kogemused on väga hästi öeldud.
Asi puudutab auto värvimist (plekitööd olid tehtud).
Hind sai kokku lepitud ja tähtaeg oli mul raudselt paigas, kuna autot oli selleks ajaks kindlasti vaja.
Algul tundus asi ok, kuid siis ei viitsinud maaler tööl käia ja siis palus aja pikendust (tal kopp ees auto tegemisest, et tahtis vaheldust).
Siis tuli kõne, et kõik muidu ok aga üks väike probleem on, et lihtsalt teavitame. Sõitsin kohale ja auto tagapiilarite kohal (fastback auto kah veel) on just enne värvimist tekkinud pahtlisse praod. Süüdistati loomulikult plekitöid, et nagu hakkas liikuma (kõige jäigema kohapealt üldse, mis katusesse puutub). Peale pikka sõimlemist (üliebaviisakas maaler) sai spetsialst toodud kohale ja siis momentselt tunnistati oma viga.
Kui pahtlitüki kaasa võtsin (suured tükid tulid lahti) siis isegi mitmeid päevi hiljem oli pahtlialune kleepuv ja pahtlitükk ise valetpidi kaardus (piilar oli siis teistpidi kaardus).
Asi lõppes sellega, et sisuliselt saadeti mind persse ja et nad ei viitsi enam asjaga tegeleda ja et vii oma auto siit ära. Tähtajani oli veidi üle nädala jäänud (no + mõningad päevad ka auto kokkupanekuks).
Et nii ruttu keegi asja ette ei võtnud, pidingi ise kõikse pahtli maha kraapima ja ise pahteldama. Sellest on nüüd kaks kuud ja ei mingeid pragusid.
Maalriks oli keegi Martin (F&F filmi autosid olevat väljamaar teinud, heh).
Sai sinna viidud, kuna kuulsin palju positiivset selle koha kohta.
Aga hea seegi, et see välja tuli ja nad ei jõudnud seda kuidagi ajutiselt kinni mätsida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 27 Aug, 2014 17:55 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 05 Jaan, 2014 14:30
Postitusi: 190
Ahoi, mul sõbral ka venitasid, aga tal polnud õnneks kiire - suvi ju ja tulemus oli hea.
Eks ta minu soovituse peale läks, kuna mul oli talvel väga hea kogemus nendega.
Ma ise suhtlesin ainult juhatajaga, kes vastu võttis - tulemus oli väga hea ja hind sobis.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia