Tänane kuupäev Kolmapäev 26 Juun, 2024 17:16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 119 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 11 Nov, 2008 14:39 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 25 Apr, 2007 17:26
Postitusi: 57
Bingoga on mul omapärased suhted. Kui mängu lõpuks teistel on nurgad ja täismängud ja kõik muu koos, siis ma pole nurkasidki tavaliselt kokku saanud. Ühegi õnneloosiga ega kasiinos mängimisega pole võitnud. Mitte kui midagi. Täna hommikul tööle sõites lendas üle minu auto ming lind ja tal oli vist kõht väga lahti, terve auto kapott ja esiklaas oli tema väljaheiteid täis. Vanarahvas vist olla rääkinud, et kui linnu jamaga kokku saad, siis tulla ka õnn sinu õuele. Mina mõtlesin, et kui juba niipalju seda jama sealt tuli, ehk siis tuleb natukene õnnegi. Ostsin siis lõuna ajal Selverist salati kõrvale ka ühe "kraabitava". Tulemus ikka 0. Ma arvan, et mul on selle õnnega mingi teema üleüldse. Kui raske tööga suudangi mingi suurema raha kokku ajada, siis võib päris kindel olla, et läheb kas auto katki või juhtub midagi muud, mis raha nõuab. Ma siin omaette olen mõelnud, et ehk mustlane mulle needuse peale pannud. Omal ajal sai nendega päris palju majandatud ja kakeldud. Mitte, et ma seda usuks aga krt seda teab :D

Ah jaa ja kasiinodega tuli see meelde, et sõber mõni aeg tagasi tuli kaugelt maalt linna oma üliuue ja kalli bemariga (noh mingil ajal oli see ju moe värk, et kui auto liisida, siis ikka uus bemar, kütusest ja remondist ei hoolitud) linna esindusse autot remontima. Remondi eelarve oli 22 000.-, küll ta nuttis ja vingus ja laenas sõpradelt raha kokku, et saaks ainult auto korda. Tuli siis linna, jättis auto esindusse ja ma viisin ta kasiinosse, et istu seal ja nuta omaette. Paari tunni pärast järgi minnes oli ta suutnud üle 30 000.- teenida, ehk siis bemar sai korda, sõbrad said raha tagasi ja sai veel reede õhtul kõrtsi ees naisi lantida. Huh, olid alles ajad.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 13 Nov, 2008 16:47 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Eesti sai 80. lotomiljonäri! Bingo Lotoga võideti üle 3,5 miljoni!
Kahe mänguväljaga võidupileti ostis keegi mees Tallinnast, Viru Keskuse R-kioskist 10. novembril kell 18.54 ning võidusummaks osutus 3 578 362 krooni!
Lotomiljonäre on Eestis nüüdseks 80, nendest 44 mängijat on saanud miljonärideks just tänu Bingo Lotole. 2008 aasta algusest on miljonärideks saanud seitseteist lotomängijat – kaheksa Bingo Lotoga, seitse Viking Lottoga ja kaks kiirloterii mängijat, kes võitsid lotopiletiga Miljonär peavõidu.
Eesti Loto näitab muudkui tulemusi ja lotomiljonäre sünnib muudkui juurde aga kas keegi on neid miljonäre näinud ja palju te ise olete võitnud kunagi ja kas lihtinimene saab seda infot kontrollida, ei saa ja lollitatakse sind edasi ning osta aga pileteid.
:tige:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Lootus sureb viimasena...
PostitusPostitatud: Kolmapäev 07 Jaan, 2009 22:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Lootus sureb viimasena. Täna ostsin järjekordselt nagu iganädal üheväljaga bingo ja ühe viking loto.
Ikka lootuses, et äkki seekord tuleb õnn minu õuele sitale. Ja ta tuligi jälle üle tüki aja. Võitsin nurkade mängu!
Kadestada pole mõtet - täna sündis uus rekord, võitjaid koos minuga oli 12 362 inimest, igaühele 45 krooni puhtalt kätte!
Aga järgmine kolmapäev ootavad minuga koos jälle sajad tuhanded majandussurutud Eestimaalased oma Jackpotti, mis täna jälle välja ei tulnud...
Tulemas on üle 4 miljoni krooni !? Lotomüük raskel ajal ainult kasvab !
:(


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 16 Jaan, 2009 1:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Ma ei saa jälle jätta kirjutamata, sest kahtluseuss närib...äkki peaks oma blogi tegema?
Ostsin nagu ikka ühe bingo ja ühe vikingi. Kokku 25 krooni.
Võitsin Viking Lotoga 21 krooni...asi seegi!
Eesti sai tänavuse esimese lotomiljonäri! Alanud aasta Eesti esimene lotomiljonär selgus Bingo Loto loosimisel, kui üks õnnelik 26 aastane Pärnumaa ehitusmees rikastus 4 540 105 krooni võrra.
Võidupilet osteti 9. jaanuari õhtul Eesti Loto kodulehelt, aga seda ei saa ju pööbel kuidagi kontrollida!
Kuid see pole veel kõik. 12. jaanuaril mobiiltelefoniga ostetud loteriipilet tõi Viking Lotto loosimisel ühele mängijale üle 600 000 kroonise võidu, mis on seni suurim M-Loto vahendusel saadud lotovõit. Jälle jääb pööbel hätta!

Summiratta keerutamises jääb 90% nool seisma 3000 peale, asi seegi, aga elan keerutajale kaasa ja tahaks, et tal üks kord elus paremini veaks, aga rattal on pidurid paraja koha peal.
Aga...kuidas keegi ei tunne ja ei tea suuri võitjaid, Eesti on ju nii väike !
:think:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 16 Jaan, 2009 21:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Mr Green Se summ-i loto võiks tõesti olla nii et antaks inimestele se 3-k kätte ja asi mutt! jääks palju jama ära :)

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vana uudis...
PostitusPostitatud: Neljapäev 22 Jaan, 2009 2:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Jalkafänn võitis Grand Voyageri.
Lilleküla staadionil 18. novembril toimunud Eesti - Moldova koondiste kohtumise ajal anti üle A. Le Coq Premiumi suure suvekampaania Fännid juhivad peaauhind – ligi 600 000 krooni maksev Chrysler Grand Voyager buss. Võit läks Tartusse.
http://www.elu24.ee/?id=50827&print=1
:(


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 22 Jaan, 2009 4:01 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Palju muretuid kilomeetreid võitjale!
Hea kingitus.
http://www.silberauto.ee/chrysler/?cont ... 9&lang=est

Neli aastat tagasi loositi ka välja kallis Chrysler
http://www.aripaev.ee/mod/emb/pressitea ... ht_id=2778
Selle võitis keegi žigullimees kes auto pea kohe silberisse tagasi andis minu mäletamist mööda.

Selline luksusautode loosimine on mitme otsaga asi. Kõigepealt saab auto välja pannud firma kõvasti reklaami. Kampaania korraldaja palju pappi..ja kui hästi läheb, siis ostetakse auto poole hinnaga võitjalt tagasi.
Selliste masinate ülalpidamine pole odav lõbu.
Kõik Mustangid on ka tagasi Ameerika Autosse jõudnud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Veebr, 2009 22:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 26 Juun, 2007 0:11
Postitusi: 213
Asukoht: Tallinn
hahaa, võitsin täna oma lotorekordi Viking Lotoga.
83 krooni :dance:
eelmine nädal aga 21.-

tundub et asi progresseerub .... elame näeme
või raiskasin oma õnne ära nii väikse summa peale

vähemalt ei saa enam öelda, et pole võitnud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Loto
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Mär, 2009 22:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Tom 111 palvel siis minu muljed: Kunagi aastaid tagasi loositi Lay`s krõpsudega välja sõiduauto Toyota MR2. Selle võitis 9 aastane Pärnu koolipoiss ja mul oli võimalus koos töökaaslasega neile seda kodus teatamas käia. Esialgu arvas ema, et me teeme nalja, siis arvas, et tegemist on mänguautoga ja seejärel seisis uksel ning hoidis rinnust kinni ja ohkas ....uskumatu....uskumatu.
Kaks aastat tagasi võitis Uulust pärit naisterahvas ligi 100 tuhat eeki maksva reisi Bora Bora saarele, ka see tuli läbi minu praeguse tööandja. Lisaks on meil välja loositud krunt Saaremaale, mille võitis raamatupidaja Tallinnast. Jalgrattaid, külmkappe, veine jms. olen üle andnud päris mitmeid.
Ah jaa, Pärnu-Jaagupi toidupoe müüja võitis Bingos natuke alla miljoni.

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Tüng
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Mär, 2009 22:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Täna said Eestimaalased jälle sügavalt lutti (deep throat)! Kõik ootasid juba mitmendat nädalat suurejoonelise Jackpoti väljaloosimist, üle 6 miljoni reklaamiti igal pool. Rahvas ostis pileteid hullult kokku. Aga võta varbast, jälle kuidagi napilt 1 pall puudu, lükkus see järjekordselt edasi. Miks? Sest on vaja, et majanduslikult raskustes olevad välispankade ohvrid ja töötud ostaksid veel rohkem pileteid kui see nädal. Järgmiseks nädalaks lubatakse juba 8,5 miljonit! Kõik ruttu pileteid kokku ostma!
Vandenõuteooria, mida ma tean, aga tõestada ei saa, on see, et Jackpot Bingos veetakse välja Aastapäeva saatesse!
Lotosaade lindistatakse alati 3 tundi varem, siis lõpeb ka piletite müük, nüüd arvake, kas te kodudes ikka näete AUSAT online loosimist?!
Panite tähele ka tänases saates Pille väidet=vihjet, et ostke ka uut Reisilotot. Täna just oli keegi võitnud sellega pool miljonit ja käis Tallinnas oma võitu vormistamas!
My Ass, vale puha, see on reklaamitrikk kõige ehedamal kujul ! Ostke !!!
PS. Vaadake mäluvärskenduseks minu 7. Jaanuari postitust...ja siis lugege edasi...

Täna tehti uus rekord - pööblil lasti võita - nurkademängus tehti taas uus rekord - 37 294 Eestimaalast võitis igaüks tervelt 41 krooni!!!
See paneb rahva pöördesse - näedsa võidab ju küll - ja ostavad uue loosimise jaoks veel rohkem pileteid!
:doh:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Loto
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Mär, 2009 22:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Neon

Liitunud: Pühapäev 15 Mär, 2009 23:55
Postitusi: 41
Asukoht: Tartu
Aga mina võitsin just "Viking" Lotoga 87 krooni :D :dance:
Nagu *Silva-klubilised* tavatsevad endale öelda: "Mina armastan raha-raha armastab mind"
TOM..kui sedasi endale hommikuti peeglis otsa vaadates ütled..ja samuti õhtuse klõkipesu ajal, siis võid kindel olla..see võit tuleb Su juurde... :lohutus:

_________________
Siin see on - maailma meelekoht,
neelukoht,
keskpunkt ja keeristorm.
Siin, sinu sees.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Loto
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Mär, 2009 22:54 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Eelmisel nädalal ostetud 2 X pilet tõi sisse 391.- (kulutatud 260.-)
Seega - plussis Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Loto
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Mär, 2009 22:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 25 Dets, 2006 22:49
Postitusi: 363
Asukoht: Edikgrad
Aga mina ei saanud bingot osta, kuna piletid olid selleksajaks juba otsa tänaseks mänguks. Võit 30.-


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Lotomaania
PostitusPostitatud: Kolmapäev 25 Mär, 2009 20:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Tänaseks on siis pea kogu Eestimaa Bingolotohulluses. Pileteid on nädalaga müüdud 956 785 tükki!!! Näiteks võib tuua, et kui Jackpot oli 2,5 miljonit, siis müüdi 180 tuhat piletit nädalaga.
Tänane Jackpot on siis viimaste andmete kohaselt 9,4 miljonit, mis on kõigi aegade Bingo Loto rekord Eestis! Viimane rekord oli 2007 aasta veebruaris ja oli 6 miljonit krooni.
Vaatame siis, mis saab... :think:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Loto
PostitusPostitatud: Kolmapäev 25 Mär, 2009 21:00 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Piletitest laekus rohkemgi kui jackpot ise.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 119 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia