Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 19:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Mär, 2010 1:49 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 16 Sept, 2007 19:47
Postitusi: 267
Asukoht: Harjumaa
Alo kirjutas:
See tüüp ei ole mingi kannataja vaid omakasupüüdlik aferist, kui ta nii pargib, kui kirjeldatud on.

Kas võid kõike seda väita kätt südamele pannes? Tundes kohalikke olusi ja võimalusi?
Ma ei taha teda kaitsda, aga olgem ausad, oleme ikka väga kriitilised oma hõimukaaslaste suhtes.
Ei ole leidnud ühtegi alternatiivset pakkumist tema tegevusele siit teemast.
Kuhu siis ikkagi võiks panna selle auto teiste ühistuliikmete nägemuse järgi.
Me mõistame ainult kohut teiste üle, süvenemast, kuidas aidata saaks. Aga mis siis, kui ükskord ise samas s...s oleme?

_________________
Don`t drive faster then you angel can fly


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 20 Mär, 2010 1:39 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Jah, Tiidu mõttejooks ju positiivne.... Aga kas see autoomanik ise on midagi teinud selle jaoks, et ennast aidata, peale selle, et oma murega tekitab teistele probleeme?

Ausaltöeldes on mul ükskõik, kuhu sellised oma auto pargivad, sest kui minul kuhugi parkida ei ole siis on see minu probleem ja seepärast ma teistele probleeme ei tekita! Kui ma lähen poodi ja seal parklas pole parkimise kohta, siis mis ma teen, kas pargin ukse ette, väites, et minu probleem on ka teie probleem või panen invaliidi kohale - mul ju probleem! Millegipärast on uhkete ja kalliste autode omanikel see probleem, kesk-klassi inimestel selliseid probleeme nii tihti ei ole või ei küündi me lihtsalt...

Kunagi ostsin uue korteri, sain osta ka ühe parkimiskoha, teine auto seisis ehituspoe parklas, 200m kaugusel kuigi oleks saanud "pressida" selle ühistu parklasse nagu mõni ka tegi. Kellelegi käis see nii närvidele, et tutikas Lexuse maastur kriibiti mingi terava orgiga terve külje ulatuses ära. Peale seda lahenes probleem nii ühistule kui ka Lexuse omanikule, kes peale seda suutis oma auto 200m kaugusele parkida. Kas ka õiglane lahendus Lexuse omanikule, kindlasti mitte, aga kui suusõnalised märkused ja kirjad kojamehe vahel ning mitmed ühistukoosolekud ei aita, siis hakkavad inimesed probleemi lahendamiseks kõiksugu alternatiive otsima, antud juhul jõhker ja primitiivne, aga tõhus...

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia