Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 20:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ebaõnn!!
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Nov, 2008 19:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Ei osanud seda huvitavat lugu kuhugi mujale paigutada ja eks ole teistelgi vast siia üht,teist lisada!
Algas se siis hommikul tööle minnes .võtsin teeäärest paarimehe peale ja kulgesime läbi paksu lumesaju töökoha poole.olime just sisenenud Roelasse kui lumesadu muutus täiega tihedaks nii et nähtavus oli minimaalne. Staadjoni juures on üks 90* kurv enne seda väike küngas,võtsin neljandaga künkka ja vabastasin gaasi pedaali et mootoriga pidurdada, jälgisin pingsalt teed ja teadsin et kohe on kurv. Panin sisse kolmanda käigu ja ossa mait kurv juba nina all ning hetkel mil kolmandale panin tõmbas esirattad loha.Ei olnudki midagi muud teha kui kraavi sõitta,õnneks niipalju sain veel laveerida et suurest kivist ja puudest mööda sain.Järgnes siis pooldeist meetrit kukkumist ja peatusin heinamaa servas esirattad vajusid kohe läbi.Paarimees kukkus seepeale hädaldama ja ronis masinast vällja, tegin ise ka ukse lahti ning üritasin autot õõtsuma saada aga mis kinni se kinni.Väljusin ja lõin ukse kinni ning taippasin et uksed jäid lukku,proovisin linkki -no lukus mis lukus.Olukord oli ikka vastav; Masin kraavis,esisild kinni,paarimehest ei saanud enam ültse aru sest see võttis jalad selga ja astus juba kodupoole, lund sajab, uksed lukus, mootor töötab ja tuled põlevad :evil: hakkasin siis kõige pealt mõtlema et kuidas masinasse sisse saab Ja kujutate ette et vällja mõtlesin, sisse sain sellisest kohast mille peale tavaliselt ei tule.Ok uksed lahti ja lasin igaks juhuks esiklaasi ka pooleldi alla.Kõige huvitavam minu jaoks oli see et iga neljas masin sõittis lihtsalt mööda ja iga teine kes kinni pidas muigas ja küsis "No leitsid ka selle augu üles-ise käisin siin ..." Sai siis igati üritatud aga masinat liikuma ei saanud , lõpuks siis tulid kolm kutti ja nats lükkamist ja masin liikus Mr Green halb on see et aint natuke maad siis olin kapitaalselt põja peal kinni :oops: .õnneks andis üks mees oma tel. nr. et kui muu ei aita siis helista tal traktor olemas aga see oma 7 km. kaugel ,tõmbasin siis traati ja poole tunni pärast oli masin jälle teel tagasi.Üldiselt ! suured tänud Roela meestele kes abis olid!!! :hi:

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Nov, 2008 20:24 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Paarimees ehmatas siis tõsiselt ära et plehku pani :shock: :D

Üheksakümnendate keskel kui veel talved olid ja tehnikat teede hooldamiseks vähe, tuli enamus ajast roobastes sõita. Natuke enne Tallinnasse jõudmist kaotasin hetkeks tähelepanu ja sõitsin rööpa servale.
Tulemusena olin äkki kahe männi vahel. Auto jäi terveks. Samamoodi sõideti lihtsalt mööda kuni Hiace-täis vene töömehi kinni pidas. Enne kui appi asusid, tahtsid kinnitust et ikka kaine olen. Seepeale tõsteti mu Fiat lihtsalt teele. Koos minuga. :D

Teine juhtum sama autoga oli aasta hiljem, kui vastutulev Nissan Cherry juhitavuse kaotas ja keset teed pöörlema hakkas. Ehmatasin nii ära et oskasin ka oma auto pöördesse ajada. Lumepilve hajudes nägin Nissanit külg ees keset teed. Õnneks möödusime pööreldes teineteist riivamata. Uhh.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebaõnn!!
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Nov, 2008 21:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1996 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 14 Juun, 2008 15:39
Postitusi: 236
Asukoht: Lõuna-Eesti
elvis1 kirjutas:
...
Masin kraavis,esisild kinni,paarimehest ei saanud enam ültse aru sest see võttis jalad selga ja astus juba kodupoole..


:D
Oled sa tagantjärgi uurinud ka seda, kas paarimmes ikka koju jõudis? Äkki oli šokki seisundis ja vajus seal samas 300m eemal kraavi..? Mr Green
Kui tõsiselt rääkida, siis liiklusõnnetuste juures juhtub tegelikult seda päris tihti, kui saadakse mingit traumat. Ma mõtlen šoki seisundit siinjuures. Väliselt paistab kõik okey aga tegelikult asi nii ei ole. Aga loodame, et su paarimehega on ikka kõik korras, mehel oli lihtsalt kiire ja raatsinud sind aidata..

Mul oli kunagi sama juhus Tartu-Valga maanteel, kuskil Nõo lähistel talvel ja sirge tee peal. Sellest on ikka oma 10 (või isegi rohkem) aastat möödas. Sõitsin venna Datsuniga, kiirus oli 85/90 km/h ja ees tolgendas veouto. Üritasin t'ast mööda sõita, möödumisel kiirus tõusis u. 95/105 km/h. Kui jõudsin vastassuuna vööndisse, käis tagasillas jõnks, auto kaotas kohe juhitavuse, keeras otse nina paremale ja ega mul seal polnudki muud midagi teha, kui otsida ilus vaikne nurgake põllumaal.. :cop: Lendasin siis sellise lauluga otse mööda ühte sirget põllumaale ja läbitud sai vist ka ühte ette jäävat väikest võsa.
Kõige rohkem, mis mulle selle lennu juures meenub (ja jääb eluks ajaks meelde) on see, et enne kui põld minu silme ette tuli, nägin veouto tagumist reg.märki, mis oli päris lähedal, kuid õnneks kokkupõrget ei toimunud, ja esimene mõte, mis minu ajudest läbi jooksis, oli see, et auto ei kuulu mulle. Enda peale nagu polnudki aega mõelda. Oleksin ma ümberreastunud e. möödmineku manöövri teinud natuke hiljem, oleksin kindlasti veoutoga kokku põrganud..
Õnneks olin autos üksinda ja ega midagi hullu ka ei juhtunud. Auto oli põllu pinnassesse vajunud ja uksed ei avanenud. Nii kaua kui ma toibusin, mis oli juhtunud ja miks mu auto uksed ei avane, olid sabassõitjad minu pole tormanud, et kontrollida, kas ma ikka elu ja tervise juures olen. Tänan südamest neid inimesi, kes ikka raatsisid peatuda ja abistasid mul autost välja tulla ja ka auto uuesti teepeale saada! Jõudsin sedasi tasapisi mõne auto pisivigastusega ikka lõpuks koju.
Muide hiljem selgus, et see juhtus minuga Jaanuari 13-ndal kuupäeval. :D

Autode peatamistest ja liikluskultuurist üldiselt rääkides toon võrdluseks ühe juhumi, mis leidis minuga aset Taanis.
Öösel pimedas, ühes väikses linnakses u. 20 m enne ristmiku auto suri välja ja ei käivitunud. Mööda sõitev auto peatus ja juhiksest väljus kena neid ja küsis, et kas ta saab millegagi abiks olla :doh: . Ei kommentaari..!l


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 21 Nov, 2008 17:45 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
///////Oled sa tagantjärgi uurinud ka seda, kas paarimmes ikka koju jõudis? Äkki oli šokki seisundis ja vajus seal samas 300m eemal kraavi..? ///////


Paarimees oli järgmisel päeval tööl nagu viis kopikat .Viks ja viisakas ,ju tal ikka häbi oli :)

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia