Tänane kuupäev Neljapäev 18 Apr, 2024 4:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mär, 2008 10:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Eile, set 30.03. jälgisin kõigepealt oma 15 minutit, kuidas tibi ühes kesklinna hoovis oma BMW maasturit ringi keeras. 20cm tagasi, siis välja ', veendus, et oma 3m on veel ruumi, siis jälle 20 cm ja välja vaatama. Protsessioon oleks väärinud videole salvestamist, aga kaamerat polnud kaasas. Seal, kus oleks saanud kahe manöövriga hakkama, mässas ta tõesti oma 15 min. Okei- oli päris naljakas, aga edasi läks veel naljakamaks. Kuna oli selge, et ta soovib lõpuks hoovist välja sõita, olin peatunud tõkkepuust ca 10m tagapool, parema küljega peaaegu vastu metallpiiret, vasakule jäid prügikonteinerid ja tee vaba laiusega ca 4m. Okei, tibi roolis oma bemmi tõkkepuu alt läbi ja jäi seisma. Vaatas mulle otsa ja vehkis midagi kätega. Lõpuks tuli välja ja ütles, et ma EEST ÄRA SÕIDAKS! Ma küsisin, et MIKS? Tema EI mahtuvat läbi. Ütlesin, et neiu, siit mahub läbi 100ga sõites ka pika sabaga rekka, tal ju kummaltki poolt meeter maad vähemalt vaba.Minu taga oli juba teine auto ootele asunud. Neiuke jälle, et võtku me aga eest ära. Ma ütlesin, et (perfektses vene keeles) kui tal on juhtimisõigus, siis ma EI hakka siin mingeid manöövreid tegema, kui ta ei saa hakkama oma gabariidist kaks meetrit laiemal teel, siis ei tohiks ta ka osaleda liikluses, sest ta EI oska ju absoluutselt autot juhtida ja on liikluses teistele ohtlik, ütlesin, et ma ju ka nägin, mismoodi ta hoovis ukerdas. Vähemalt väitis, et tal on juhiluba olemas. Tuli ka minu taga seisva auto juht asja uurima, ka tema ei saanud aru, milles on asi, muuseas naisterahvas. Neiuke bemmiga teatas, et tema EI sõida nii ''kitsast kohast läbi'' ja kõik! Okei, tagurdasime siis ja lasime ta linna vahele. Olukord oli täiesti absurdne, oleks see neiuke veel miskit moodi närvis olnud- ei, ta oli NII enesekindel! Kõik temas ja tema ümber viitas vägagi heale materiaalsele olukorrale ja ega tal endal ka viga polnud, aga kuidas ta siiski liikleb? Keset teed? Kui kiiresti ta liikleb? Vist kiiresti. Aga autojuhtimisest ta vaeseke ei tea midagi. Kuidagi kõhe hakkas, ma ei usu, et tema ainuke on. Täiesti tegemata töö autokooli ja selle poolt, kes talle selle sõiduki andis sõita, ostis, kinkis- mida iganes. Kui inimene ei saa nii lihtsate asjadega hakkama, siis ei saa ta liikluses ammugi hakkama, õigemini on teistele ja endale ohtlik. Ausõna, asi polnud minupoolses jonnis, see on ju absurdne kui sellised liiklevad, ma väga soovisin just tema enda pärast, et ta saaks aru, et tema sõiduk pole BELAZ või miski sarnane nelja meetri laiune elukas. Aga masendav tõesti. Alguses oli küll naljakas vaadata, pärast enam mitte.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mär, 2008 10:30 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Lõpmatuseni võib vaadata kolme asja - elavat tuld, merelaineid ja kuidas mõned naised autot pargivad...

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mär, 2008 10:43 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Asi pole naistes või meestes, ma ei eristaks neid sel viisil, asi on juhtimisõigust omava isiku tegelikus juhtimisoskamatuses. Olenemata soost, rahvusest, usutunnistusest jne. Kui ikka ei tea, kuhupoole sõiduk pöörab, kui rooli vasakule ehk paremale keerata ja kui palju pöörab, siis on asi hullusti, sealt tulevad parempöörded vasakust reast ja vastupidi. Ei saa küljejoonega ''mõeldes'' liigelda. Tallinn pole metsatee, siin on mingi psühhokroonikute kodu vms.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mär, 2008 11:12 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 1:42
Postitusi: 41
Asukoht: Viimsi
no aga tahest tahtmata on siiski selliseid oskamatuid rohkem naisi, või vähemalt neid jääb rohkem silma, sama nagu jääb rohkem silma purjuspeaga sõitmisel mehi, ja see lubade kättesaamine ei ole teps mitte raske ju, tean päris mitut juhtumit kus mu sabrannad arki autosõidu eksamite tegema läksid ja mini selge pani ja veits flirtisid ja läbi nad olidki, kuigi vigu tegid sõidul.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mär, 2008 11:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 28 Aug, 2006 9:38
Postitusi: 77
Asukoht: elan linnas
Vat mulle meenub vene kroonu õhtune kasarmu kui usbek võtab tabureti jalgade vahele trummiks , sätib mingi rütmi siis kätega tümpsuma ja hakkab omas keeles vaikselt n.n laulma (minu kõrvadele oli see põrguvärava kinni löömise hääl selja tagant) nu aga mis sellest -raadiot polnud , parem ikka kui mitte midagi. Kui ta siis oma tõmblemised kätega ja manipuleerimise häälepaeltega oli lõpetanud olid alati teistelt - mitte urjukidelt küsimused : Millest laulsid sõber ? Vastus oli alati : Laulsin sellest mida päeval nägin.

Sorry autor , ma eip tahtnud Sind solvata kuid panin täpselt selle tunde kirja mis loo lugemisel tekkis.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mär, 2008 11:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Oh, pole midagi, ma ei solvu kunagi rumalate inimeste peale, üldse olen selline vähesolvuv tüüp. Kas peale punaarmee ja Usbekistanist võrkudega kinni püütud tegelaste vaatlemise on elus veel miskit tähelepanuväärset juhtunud mis meenutamist väärt?

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mär, 2008 11:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 28 Aug, 2006 9:38
Postitusi: 77
Asukoht: elan linnas
indian kirjutas:
Oh, pole midagi, ma ei solvu kunagi rumalate inimeste peale, üldse olen selline vähesolvuv tüüp. Kas peale punaarmee ja Usbekistanist võrkudega kinni püütud tegelaste vaatlemise on elus veel miskit tähelepanuväärset juhtunud mis meenutamist väärt?

.....................................................................................................

Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Apr, 2008 0:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Dodge Ram

Liitunud: Laupäev 12 Mai, 2007 22:36
Postitusi: 159
Asukoht: PÕLTSAMAA-TALLINN
Kodanik Indian kirjutas vastavalt teemale liiklusest,mitte ei esitanud HU uut lalu.

_________________
Tore kui mitu inimest autosse ära mahuvad ja sealjuures rahul(rahulikud) on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Apr, 2008 0:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 01 Dets, 2006 2:42
Postitusi: 75
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Mobiil: 56647007
Lugupeetud lugejad! Teie ei viitsiks iial läbi lugeda seda kroonikat mis ma vöiks esitada "söidumeistrie" kroonikast, nii et hammustame Indiani pakutud üht seika.

_________________
Alati liikvel!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Apr, 2008 1:04 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Tundsin kunagi naist, kes oskas sõita ainult edaspidi ja automaatkastiga autoga. Kui pidi mehe maasturiga sõitma, siis mees vahetas kõrval käike.
Kuidagi ta kohale alati jõudis.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Apr, 2008 1:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 01 Dets, 2006 2:42
Postitusi: 75
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Mobiil: 56647007
to owen NB! ma olen ka käinud NL sõjaväest läbi ja... olnud juhuslikult autozvoodi pealik ja.. sattunud tsurbanite rooduga ühte ruumi... ei saa märkimatta jätta et ma teenisin balticumis ja mu roodus olid kõik baltikumi poisid..ja meil olid hommikuks kõigil jalad päris katki aga põranda pesid puhtaks meie rooduga võrreldes viiekordsed väed!

_________________
Alati liikvel!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Apr, 2008 1:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 01 Dets, 2006 2:42
Postitusi: 75
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Mobiil: 56647007
Ja ei saa möönmatta jätta et pimedas onmusta raskem leida kui valget

_________________
Alati liikvel!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Apr, 2008 1:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 11 Jaan, 2008 1:23
Postitusi: 365
Asukoht: kusagil ikka
Täna trassil sõites oli veider juhus - sõitsin spido järgi ca 95 ja cruis sees...tagant venis ligi mingi Scania, tegi ta seda tubli 10 minutit. Kohale jõudes hakkas pikapeale tunduma et ta tahab kindlasti end minu kärukonksule toetada. Sirge ja vaba teelõigu tekkimisel näitasin suunaga et - Davai anna minna... Hakkas sis minema, kuid üllatuseks avastasin ta üsna pea minu välispeegli vastu huvi tundmas - möödasõit toimus kui aegluubis (ketas vms vist ei lasknud kiiremini minna) ning selliselt et tee telgjoonest oli tema parempoolne ratas paremale üle ligi kolm ratta laiust, sisuliselt sõitis keset telgjoont. Et peeglist paistis ka suur kallurikast siis pidasin ohutumaks kiirelt sellisest lõksust lahkuda ettepoole kuna kabiin alles peaaegu küljele oli jõudnud. Krt teab mismoodi selline ette kujutab tagasireastumist - nähtud küll kuidas rekka sabaga üle sõiduka nina lastakse... Ok, kui vahemaa oli kasvanud kahe veoki pikkuseks siis mees ärkas ja kukkus keset teed tuututama, samal ajal juba vastutulijaid häirides. Rääkimata et kohe järgnenud 70 alast lendas ta rahumeeli vähemalt 95 `ga läbi.
Kord mingist linnast öösel välja sõites (2+2 rida) esimeses reas 50 alas sõites hakkas metsaveo masin ...edasi trügima... niimoodi et sõitis üle kahekordse pideva vastasuunda ning üritas kiirenema hakata. Et samaaegselt muutus ka 50 ala 70 alaks ning mina liikusin esimeses reas siis kiirendasin vastavalt - jällegi oli reaktsioon vastassuunavööndist vägev pasundamine (teine rida oli jätkuvalt tühi nii enne kui pärast meid :think: ).
Kolmas juhus oli sügisel kui ühest pimedast aga laugjast kurvist tulid vastu 2 rekkat - kõrvuti!!! Kuigi oleks olnud piisavalt aega ja ruumi pidurdamiseks siis seevastu jätkati samas vaimus oma duelli! Mul ei olnud muud valikut kui teelt välja sõita oma sidruni ja sottiga, hea oli et sattus olema niipalju ruumi et sain kraavikaldaga hakkama ja tagasi, mida autos olnud lapsed tundsid ei taha mõeldagi.
Jutu point oleks selles et kirume nn rullnokki küll kuid suuremad ja ilmselt ka seeläbi ohtlikumad "sõbrakesed" jäävad tähelepanuta. Mõnikord leidub ka õigustajaid et näe, neil ketas annab õige kiiruse ja nad ei riku midagi. Mida paganat, minul ei ole ketast vaid spido, ja nii kipub olema ka teiste autodega. Kas oletatav viga ca 5km näiteks tõesti on nii segav et peab hakkama tõmblema ja segaseid olukordi tekitama? Või pean mina hakkama teoreetiliselt seadust rikkuma et mingi till-ae saaks rahus kapja edasi sügada?
Linna sissesõidul algas kiirusepiirang 70, enne oli lubatud 90 ning terve kildi sõitis "konksul" kaasa jällegi üks rekka. Olime nii sisenenud juba 200m keelualasse ning nähes et sein lükkab vist samamoodi edasi siis tegin piduritega hoiatuse - kus kukkus siis kabiin töllama ülesalla pidurdamisest, imestan siiani kuidas ta üldse piduritulesid nii ülalt alla veel nägi...
Oletan et see on mingi igavusest tekkiv ajaviide mida siis rekkamehed harrastavad, pärast on mõnus ju pikemas peatuskohas õlle taga teistele naljaks rääkida mida see või teine tegi (et paremal juhul mõlkimiseta pääseda). Need mehed on isegi ilma õlleta mõnikord täielikud debiilid, näiteks üks jobuks kaaninud tsehh lasi politsei eest jalga nagu sierraga, tõmbas oma mersuga trassilt alla heinamaale arvates et siis keegi teda sealt ei leia - omal 18 tonni seljas kaupa. See juhtus öösel, aga hommikupoole tuli täiesti kaine ja mudu viisakas kolleeg samas firmast oma mersuga, nägi tuttavat kuses ja otsustas appi välja tõmbama tulla, sõites ise kah sinna samasse alla heinamaale... :tige: , endal 22 tonni kukil ja üks veotelg...
Kui lõpuks kahe kopaga need sellid välja saadi siis olid mõlemad mersud katkiste pampritega mida nad ise pidid kinni maksma, lisaks trahvidele ja kingitustega maaomanikule kes nad oma koppadega aitas minema kebida.
Ühes kohas on trassil maapood, selle juurest läheb tee kõrvale ja selle kõrval parkla kuhu mahub 12 rekkat ööseks magama... Sellel aastal olen juba kuuel korral pidanud poe kõrvale ristmikule ette parkinud rekkamehi taga otsima ja korrale kutsuma, kuna on võimatu trassilt maha ja ka trassile keerata - tee on tühjast parklast hoolimata blokeeritud. Ja huvitav, alati alustan küsimust "You are From?" ning alati on olnud vastuseks et ...eestist!!! Mitte kordagi pole nii teinud mõni välismaalane.
Ok ei viitsi enam, sain hingelt maha räägitud. Ei huvitagi kuidas sellised omale load/kategooriad said, olgu vähemalt hiljem mõistlikud kuid nagu näha siis asi muutub hullemaks järjest.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Apr, 2008 8:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Lisaksin lubade saamise müstikast ka ühe eilse seiga Tallinnas. Sõitsin siis bussijaama poolt Kristiine poole ja üks meie klubiliste poolt palavalt austatud automark, nimelt Chrysler Voyager-tumeroheline..selle 96-2000 keremalliga..tumeroheline ja numbriga 066 BAZ, suutis mulle selle lühikese maa peal lausa kaks korda lihtsalt esimesest reast järsult ette keerata-ilma suunatule näitamiseta ja arvestamata, et oleks mul miski inime ratastoolis peal olnud, oleks ta 2 korda mööda salongi "lennanud". Vot sellised vennad teevad viha küll-kuigi automark pole selles süüdi. Aga juhul, kui see ülbe persoona külastab seda foorumit-siis tea, et kui sattume mõnele ühisele üritusele, siis päeva rikun ma sul küll ära. :angry:
sellised mõttetud reast-ritta sebijad ja suunatulesid eiravad tüübid ajavad ikka hinge täis küll-sõiduteed ei ole vaid teie jaoks ehitatud!!!

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Apr, 2008 9:29 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
Olen näinud Tln-Trt mnt'l juhust kus kõrvuti "sõidavad" kolm rekkat. Kaks tulid vastu ja üks liikus siis samas suunas minuga. Mina olin selle üksiku rekka taga piisava pikivahega. Nähes, et minu ees olev rekka pidurdab hoogu maha ja võtab teepeenrale, igaksjuhuks tegin sama. Seekord vedas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia