Tänane kuupäev Reede 29 Mär, 2024 1:18

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Apr, 2008 10:20 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 11 Jaan, 2008 1:23
Postitusi: 365
Asukoht: kusagil ikka
Sul elwood tõesti vedas, mul tuttav sai surma kuna vastutulev slikkidega rekka vajus libedamaga vastasuunavööndisse, sõber kokkupõrke vältimiseks võttis siis vasakule kuna paremal polnud kuhugi minna - puud. Aga et esimese tagant sadas kohe järele teine samasugune slikk kuid omas reas siis sinna ta jäi, ei jõudnud üle tee päästvale lagedale. Sinna oleks ta ka paremale võttes jäänud, selles kohas juba niigi lillemeri nagu surnuaial...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Apr, 2008 19:06 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Dodge Ram

Liitunud: Laupäev 12 Mai, 2007 22:36
Postitusi: 159
Asukoht: PÕLTSAMAA-TALLINN
Rekkajuhid täidavad ainult ühte liikluseskirja punkti:asulaväline kiirus 90 km/h,ülejäänud,nagu näiteks anna teed jne. ei kuulu nende pädevusse,kuna suurus maksab. :angry: Ma arvan,et iga päev on mul ikka paar võimalust astuda ebavõrdsesse kuid õigustatud võitlusse paha rekkaga. :pp:

_________________
Tore kui mitu inimest autosse ära mahuvad ja sealjuures rahul(rahulikud) on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Apr, 2008 23:39 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 17 Mär, 2007 2:58
Postitusi: 87
Asukoht: Harjumaa
Ütleks kah midagi,aga jätan seekord ütlemata rikuksin enda õhtu lihtsalt ära :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 11 Apr, 2008 18:56 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
elwood kirjutas:
Olen näinud Tln-Trt mnt'l juhust kus kõrvuti "sõidavad" kolm rekkat. Kaks tulid vastu ja üks liikus siis samas suunas minuga.

Poolas täiesti tavaline nähtus ja seal niiviisi sõidetaksegi ja lastakse teistel ka sõita. Minuarust igati tervitatav, sest seal tihtipeale 10 rekkat reas. Eesti liikluskultuurist rääkida ei ole mõtet, sest seda lihtsal pole!

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 12 Apr, 2008 10:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Rekkade suhtes olen vahest mõelnud et peab ikka mingi raadjosaatja masinasse muretsema kasvõi juba sellepärast et ees sõitvale juhile öelda "Ole inimene lase mööda" :) Lubade kohapealt no jah -kõik on ostetav ja müüdav :think:

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 28 Mai, 2008 21:14 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 25 Mai, 2008 18:56
Postitusi: 139
yksjalg kirjutas:
Lisaksin lubade saamise müstikast ka ühe eilse seiga Tallinnas. Sõitsin siis bussijaama poolt Kristiine poole ja üks meie klubiliste poolt palavalt austatud automark, nimelt Chrysler Voyager-tumeroheline..selle 96-2000 keremalliga..tumeroheline ja numbriga 066 BAZ, suutis mulle selle lühikese maa peal lausa kaks korda lihtsalt esimesest reast järsult ette keerata-ilma suunatule näitamiseta ja arvestamata, et oleks mul miski inime ratastoolis peal olnud, oleks ta 2 korda mööda salongi "lennanud". Vot sellised vennad teevad viha küll-kuigi automark pole selles süüdi. Aga juhul, kui see ülbe persoona külastab seda foorumit-siis tea, et kui sattume mõnele ühisele üritusele, siis päeva rikun ma sul küll ära. :angry:
sellised mõttetud reast-ritta sebijad ja suunatulesid eiravad tüübid ajavad ikka hinge täis küll-sõiduteed ei ole vaid teie jaoks ehitatud!!!


Neid debiile on liiga palju juurde tekkinud,kes eiravad suunatulesid.Täna suutsin ühe bensuka juures kätte saada ja ütlesin,et sul suunak pirnid läbi,pead hooldusesse minema...oleks te vaid selle kuti lõusta näinud...


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia