Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 15:20

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 60 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Mai, 2008 10:09 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Liikluseeskirjaga on nii, et seal on kirjas see, mida peab ja see, mida ei tohi. Seda, mida võib, ei ole kirjas.
Defineeri siis "vahele trügimine" täpsemalt, kui seda on "eessõitjast möödumine oma suunavööndi kaudu".
Ma ei saa aru, mis teid häirib selle juures? Teie ei jõua ju sellepärast hiljem sihtkohta, kui keegi teie kõrval sõidab või keegi teist möödub.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Mai, 2008 11:44 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Poola ratturid on viis korda hullemad kui eesti omad, mingeid helkureid ei eksisteeri, kui rattur kitsal teel sõidab, siis mõnikord on tema taga 5 rekkat, kes ootavad vastutulijaid, et siis mööda sõita.

Mootorratturid sõidavad lihtsalt megakiiresti, aga ülbed ei ole.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Mai, 2008 19:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Kuna olen isegi kunagi päris mitu aastat sikkliga sõitnud ja mälestused sellest on sellised et nad on väga üksmeelsed ja abivalmis juhid ,mis parata kui nende masinad on äkilisemad ja kitsamad aga kujutan ette et kui keegi neist lenksuga vastu peeglit põrutab saab ta ikka paraja matsu mis ei ole sugugi meeldiv! Minupärast las sõidavad aga...

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Mai, 2008 22:22 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 22 Dets, 2005 11:20
Postitusi: 1662
Asukoht: Harju ja Raplamaal
Rahu, ainult rahu.

Me ei saa muuta maailma, küll aga ise-endid. Seega - kui märkad lolli/hullu, ära muutu ise tema sarnaseks. Viisakus ennekõike ja kõik on rahul.
Las tema kihutab, ära allu provokatsioonidele.

:niks:

_________________
Päikest :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Mai, 2008 10:32 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 31 Okt, 2007 15:15
Postitusi: 44
Asukoht: Tallinn
Olen suveperioodil liikumas kaherattalisega ja mõningad mõtted. Palun jahutatud autos istujal natuke ennast teise keskkonda seada, kuum päike, asfalt, suitsevad autod, kuidas on selles keskkonnas olla? Autos turvavad sind nähtamatud õhkpadjad ja turvavöö, aga kui selleks on ümber jalgade, küünarnukkide, puusade, selja kaitsmed. Kuidas oleks nendes tingimustes seista ummikus, hingad vingugaasi seistes hakkab kuum? Ma arvan, et oleks üsna ebamugav? Ebamugavuse kaalub aga üles võimalus nendest seismistest läbi pugeda, mõistlikult. Aga kui see autojuhtides kadedust tekitab, siis peavad nad tegelema oma egoga. Autoga sõites ma arvestan kaherattalistega ja pakun pigem neile võimalusi, kui et takistan. Siinkohal ma ei õigusta ajukääbikuid, kes ei oska teistega arvestada ja hullavad, selliseid ajuhiiglasi on autojuhtide osas samamoodi. Olgem üksteise vastu austavad, siis on neid jamasid vähem. Ja kellegi lolli tegevus ei peaks muutuma teistele eeskujuks. Kui lollus tehakse, siis on kohe kümme lolli taga! Igatahes peame kõik koos selles liikluses ellu jääma, kellele on see ohtlikum, kellel vähem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Juun, 2008 4:52 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
tean üsna mitmeid, kellel on peeglid maha sõidetud ja seda tipptunniajal..ja keegi ei ole nimelt peegleid õieli ajanud kah :D ....samas, ega mul kahju ei ole..katsun ise ka nii liigelda, et liiklusele ette ei jää, kuid kui tullakse sealt läbi pressima, kust ei mahu hiir kah läbi.... :madgirl: tigedaks ajab... :niks:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Juun, 2008 4:57 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
kui kaks ühte suunda minevat rida on autosid tihedalt täis ja tsikkel nende kahe reavahelt läbi üritab minna, sõites kas siis kahe pideva joone peal...mida ei tohi ületada ka jalakäija....või katkendjoone peal sõites..kuidas ta siis möödub vastas suunas????? või samas sõidusuunas???? ja kui minu paremal käel on autod ja vasakul käel on autod..see on ohtliku olukorra tekitamine ja pealegi..paremalt võib mööduda vastava tasku olemasolul või eelneva rea olemasolul :niks:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Juun, 2008 10:51 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
Eks püüa seda mootorratturit märgata, kui nad ise ei taha et neid märgataks!Ma ei ole ainult autojuht . Olen kaua aega olnud ka tsiklimees, aga niimoodi ma küll ei ole sõitnud nagu praegu sõidetakse. Kui ma liigun maanteel üsna piirkiirusega ja peeglist ei paista minu taga kedagi, kolme sekundi pärast aga möödutakse minust korraga nii paremalt kui vasakult ja sekundi pärast ei näe enam tsiklimeeeste kiivrite värvigi. Püüa siis olla ilus,tark ja hea!Ma pole kohanud veel ühtki tsiklimeest, kes liiguks ühtses liiklusvoos.Mul pole põhjust olla kade,aga ma ei taha mõista, miks peab neil alati nii hirmus kiire olema.See on nagu iga teise asjagagi:austus ja lugupidamine tuleb välja teenida,mitte seda osta või kampaaniakorras saavutada.Sellisel moel ei saavuta käesolev kampaania oma eesmärki kui juba teema pealkirigi on käskiv ja tekitab esmareaktsioonina just selle:aga nad ise!Mis nad selleks teinud on?

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 12 Juun, 2008 20:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Usun et paljud on näinud Scauts pataljoni reklaami seal kus üks tüüp siklid kummuli ajas :) Kui mu silmad mind ei petnud siis kas ei ole seal tegu grand cheroke-ga (kui nüüd õieti kribasin)Kas siis RESPEKT W :think:

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Juun, 2008 12:10 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
elvis1 kirjutas:
Usun et paljud on näinud Scauts pataljoni reklaami seal kus üks tüüp siklid kummuli ajas :) Kui mu silmad mind ei petnud siis kas ei ole seal tegu grand cheroke-ga (kui nüüd õieti kribasin)Kas siis RESPEKT W :think:

Kui tahavad rõhutada,et on kõva mees,siis kõval mehel peab ka Õige auto olema (Grand Cherokee)

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Juun, 2008 17:33 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 06 Apr, 2006 23:06
Postitusi: 335
Asukoht: Tallinn
Tegemist siiski Jeep Cherokeega...


_________________
Royalty Wazer...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Juun, 2008 21:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Eks meil kõigil on võimsad masinad aga igaks juhuks ärge neist ratturitest ika üle sõitke Mr Green

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 25 Juun, 2008 0:15 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 31 Mär, 2008 23:23
Postitusi: 4
Asukoht: Tartu, Soome Vantaa
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?hig ... ne&t=17449

_________________
tee 1 kord ja korralikult.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 25 Juun, 2008 10:20 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2004 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 03 Nov, 2007 12:20
Postitusi: 112
Asukoht: Lievestuore, Finland
Mobiil: 358401770949
Kesk-Euroopas (Holland, Belgia, Saksa) staus seistes jätan ise alati kahe rea vahele vahe! Seal täiesti tavaline, et tsiklid ridade vahelt läbi lähevad! Enamalt jaolt rahulikult, aga eks ole idioote sealgi! Minu poolt RESPECT tsiklimeestele ja -naistele! Ei saa võtta kõike ühe puuga, eks ole ju autojuhtide seas ka idioote, arvan, et prossalt isegi hulga rohkem, kui bikerite seas! Teen isegi kahtlaseid manöövreid, enamasti suurega ja just sõidukatest, kes sõitmisega hakkama ei saa ja sõtkuvad pedaale! Väheke austust võiks meil kõigil teiste liiklejate vastu olla! Keegi meist pole purunematu ega surematu!!!!!!!!!!! :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Juul, 2008 22:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Ka minul sellest nädalast sikkel istumise all :P
Ärge siis tänaval üle sõitke ( sinine yamu) :D :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 60 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia