Tänane kuupäev Reede 19 Apr, 2024 11:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Jaan, 2007 0:34 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tegelikult on see asi ikka hull küll mis kasvõi sealsamas Pärnu mnt-l Viljandi mnt.- ja Järvevana-vahelisel lõigul toimub. Kui spidoka järgi 65-ga sõidad siis ikka minnakse mööda nagu postist e. siis vähemalt 10-15 km/h kiiremini.
Kuigi, härrased!! Seal, nagu enamuses Tallinnas, on lubatud sõita mitte rohkem kui 50 km/h!!Täna nägin lõuna ajal seal samas bussipeatuses, üle mitme kuu, politseid kiirust mõõtmas. Ausõna, kergendus tuli peale - lõpuks on jälle mõõtma hakatud.


Njah, eks see jutt tuli nüüd küll nagu autovihkajast pensionäri kiri Autolehele. Ega ma ise ka mingi täpselt 50-ga sõitja pole aga no kuulge, kui ikka radar 82 fikseeris siis pidi spidokal küll oma 90 olema ja
see ei ole linnavahel normaalne. See on räige rikkumine!!

Ärge võtke isiklikult.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Jaan, 2007 0:58 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
..nagu kunagi mulle üks miilits ütles:
Me ei karista sind selle pärast et kihutasid, vaid sellepärast et vahele jäid!

:shock: :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Jaan, 2007 13:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Krt täna jälle 11 ajal Viljand mntl Luige kandis tulles Tallinna poole pildistasid ahvid mind, mingi must sharan vist oli, tagaluuk lahti, igasugu aparaate täis ja muide päris suur valgussähvatus käis ära, ma nüüd ei teagi oli seal 70 või 50 ala, mul navidisplei näitas 61...Minu ees sõitvat autot pildistas ka. Politseivärvides masin oli muidugi ka seal. Mul oli esinumber ka puhas nii et näis kas foto saadetakse varsi koju?!
Pilt


Viimati muutis 111 TOM, Pühapäev 21 Jaan, 2007 13:15, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Jaan, 2007 16:53 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 06 Apr, 2006 0:19
Postitusi: 184
Asukoht: Peterburg ,Tallinn ,Pärnu
Kuule ära kihuta,või kihuta mõistlikult ,ise lasen alati Narvast Tallinnasse 2 tunniga!

_________________
HEMI is Best!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Jaan, 2007 17:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Myrakaru kirjutas:
..nagu kunagi mulle üks miilits ütles:
Me ei karista sind selle pärast et kihutasid, vaid sellepärast et vahele jäid!

:shock: :D

11 KÄSK : Sina ei pea mitte vahele jääma...
Ja kell kolm käisid filmivõtted ikka edasi, pikk päev poistel täna... Maanteeametil vaja see 700 tuhhine kaamera praktikas ära chekkida!
Pilt


Viimati muutis 111 TOM, Pühapäev 21 Jaan, 2007 13:16, muudetud 3 korda kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Jaan, 2007 17:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
111 TOM kirjutas:
Krt täna jälle 11 ajal Viljand mntl Luige kandis tulles Tallinna poole pildistasid ahvid mind, mingi must sharan vist oli, tagaluuk lahti, igasugu aparaate täis ja muide päris suur valgussähvatus käis ära, ma nüüd ei teagi oli seal 70 või 50 ala, mul navidisplei näitas 61...Minu ees sõitvat autot pildistas ka. Politseivärvides masin oli muidugi ka seal. Mul oli esinumber ka puhas nii et näis kas foto saadetakse varsi koju?!



Minutada peaks hetkel olema asi nii, et asja testitakse, ehk trahve koju veel ei saadeta.

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Otsus väärteoasjas...
PostitusPostitatud: Kolmapäev 14 Veebr, 2007 20:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Täna, Sõbrapäeval, täpselt kuu aega hiljem kiiruseületamise päevast läksin oma surmaotsusele Rahumäele järele.
Väärteo kirjeldus : cruisis oma kärakaga asula sees 29 kilti lubatust kiiremini, kimades kiirusega 82 -+ 3 km/h. rüvetades sellega LE 124 p. 1 nõudeid, kvalifitseerudes 74`22 lg. 2 järgi. Karistust kergendavad ja raskendavad asjaolud puuduvad. Võttes kõike seda arvesse ja lähtudes KarS 56 lõikest 1 määrati rahatrahv 15 trahviühiku ulatuses ehk maakeeli 900 krooni. Olen selle sõbrahinnaga rahul ja edasi ei kaeba...
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Veebr, 2007 15:23 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
...odavalt said. Mul viimased korrad nii hästi ei läinud, mitte et ma liiklushuligaan oleks, aga no kohe mitte ei vedanud! :(

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Veebr, 2007 16:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 01 Juun, 2006 12:05
Postitusi: 68
Asukoht: Kesk-Eesti
Härrad ja Daamid

Võtke nüüd natuke aeg maha ja mõelge selle asja peale teisest küljest, et siis mitte karta politseile vahelejäämist vaid õnnetust mis võib sellisele `väiksele`kiiruseületamisele järgneda.
Asulasisesel teel eeldab teie kaasliikleja et sõidate 50 km/h, ja teeb manöövri, teie aga liikusite hoopis 70km/h. Järgneb õnnetus, milles heal juhul ei saa kannatada inimesed.
Viimased raskemad õnnetused Tallinn-Tartu mnt-l olid otseselt või kutselt seotud kiirusega ühel juhul oli sõiduki spidomeeter kinni kiilunud 150 km/h peal ja teisel autol 130 km/h peal.........!!!!!!
Kõva tegija ei ole siiski see kes suudab rohkem kiirust ületada ja politseid petta vaid see kes endale ja teistele turvaliselt jõuab punktist A punkti B


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Veebr, 2007 18:45 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Seda minagi, et ettevaatlikkus ja olukorra hindamine.
Samas jälle ajavad hirmsasti pöördesse need, kellel spidokas on "kinni jäänud" 60-70 vahele, sest et on ju talv! (mis siis et libe ei ole)
Sellised on tunduvalt ohtlikumad, kui ühtlaselt kiiresti sõitjad.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Veebr, 2007 19:26 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Sõidan küll vahest kiiresti, aga see selleks...

Vahele jäin kiiruse ületamisega maanteel hommikul, sõites 120 km tunnis ühtlases liiklusvoolus. Siiamaani ei saa aru, mispärast noppis politsei mind teiste autode vahelt ja tegi suht suure trahvi (1200,-) - ühtegi kehtivat rikkumist ei olnud ja ei ülbitsenud ka.

Teise kiiruse ületamise sain nädal hiljem 30 märgi alas, kus sõitsin kiirusega 77 km/h. Põhjus - üks siksi ront keeras peateele ette ja temast möödumisel jäi kiirust piirav märk täpselt selle auto taha - trahv 4200,- eek, hea, et koorikud alles jäid.

Myral õigus - põhjendamatult aeglaselt kulgevad liikurid tekitavad maanteede peal segadust ja megaummikuid - sealt ka liiklusohtlikud möödasõidud 150 km/h. Reeglina need jokutajad ei näe, et seljataga on 20 autot, kes mööduda tahavad. Siinkohal ei räägi ma suurtest veokitest ja reisibussidest, jutt ikka väikestest autodest.

Sellised tegelased tuleks kooli saata, mitte kiiremini sõitma õppima, vaid õppima, kuidas teistesse liiklejatesse suhtuda ning liiklust jälgida nii, et ei segaks teisi ning ei tekitaks ohtlikke olukordi.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Veebr, 2007 20:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Ferdi kirjutas:
Sõidan küll vahest kiiresti, aga see selleks...

Vahele jäin kiiruse ületamisega maanteel hommikul, sõites 120 km tunnis ühtlases liiklusvoolus. Siiamaani ei saa aru, mispärast noppis politsei mind teiste autode vahelt ja tegi suht suure trahvi (1200,-) - ühtegi kehtivat rikkumist ei olnud ja ei ülbitsenud .


et miks just sina siis tuleb meelde üks anektoot kus politsei pidas ka kinni rivist ühe auto ning siis
juht: küsis et misk just mina teised sõitsid ka ju nii kiiresti?
polla: küsis sellepeale et kas kalamees oled ?
juht: vastu et olen aga mis siis.
Polla: vastas siis õngitsete ja kalaparv ujub sellest kohas mööda , siis üks ikka näkkab

Täpset sõnastust sellest anektodist ei mäleta aga midagi nii see oli



Mind pidas ka siis polla kinni täna - tahtis vaadata kes see loll sõidab 100 ga kui tee on nii libe et püstigi ei seisa


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Veebr, 2007 17:26 
Eks selle maanteel liikumisega on ikka nii et sõidad 100-ga. Normaalne, järsku - peale kurvi läbimist tekib üks ront ette kes kulgeb 80-ga. Vaatad tulemas sirge, kedagi pole, annad gaasi et sujuvalt mööduda. Kiirus kasvab 110 ja tulebki põõsast sinimehike ning kirjutab kihutamise eest preemia. Selgitad et oli aeglane sõiduk ees ja sinimehike premeerib veel 50 lisapunktiga. Krt ja tee siis selgeks et mõni lihtsalt sõita ei oska.
Aga jutu jätkuks võib öelda, et mina ei tea ühtegi inimest kes suudaks ära hinnata vastu tuleva sõiduki kiiruse (sellest tulenevadki maanteedel rumalad ettekeeramised).
Olen läbinud vastava koolituse ja selle ka praktikas ise järgi proovinud ning saadud tulemus tegi endalgi meele mõruks (nii valesti oli kiirus arvestatud)
ÜL kirjeldus: seisad maanteel, sõber tuleb autoga ja mingil aja hetkel vilgutab tuledega (kolm katset ja kolm kiirust) ja pärast võrdle saadud tuelmust tegelikuga (kõige parem tulemus on saadus kiirusel 160km/h ja eksiti 20 km/h (pakuti vähem)

Kui on huvi võin veel sellest rääkida


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 19 Sept, 2008 9:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Niisiis sain minagi tänhommikul seadusel pinnuks silmas.Nimelt tegin oma igahommikust sõitu lapsed kooli.Lähenedes raudtee ülesõidule märkasin teiselpool ülesõitu seaduse silma jälgimas.Loomulikult tegin kõik reeglite järgi nagu peab.Ületades ülesõidu nägin natukese aja pärast discot tulemas.Koosatati vääreto protokoll milles kirjas "juhtis mootorsõidukit ja ületas raudtee ülesõidu foori keelava tule ajal".Ise olen raudselt kindel ,et tuled ei vilkundu.Võisid küll vilkuma hakata sel ajal kui ma olin fooriga kohakuti .Seega olen kindel ,et ei rikkunud LE §171 p1 .Mille tulemusena määrati vääreto kvalifikatsioon LS § 74/26.(kuni 100 trahviühikut).Täitsa haige teema . :tige:

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: trahv euroopas
PostitusPostitatud: Reede 19 Sept, 2008 10:27 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2004 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 03 Nov, 2007 12:20
Postitusi: 112
Asukoht: Lievestuore, Finland
Mobiil: 358401770949
Mina sain eile öhtul Saksas seada ennast POLIZEI huviorbiiti! Laadisin koorma, mis sisaldas suurel hulgal ADR-i ja tuli avada oranzi karva märgid! See möjub polizeile samuti, nagu pullile punane rätik! Tee, mis tahad, aga midagi nad ikka leiavad, nagu seegi kord ja tasu oli 500 euri!!!!!!!!!! :tige: :tige: :evil: :krt:

_________________
kõigil on omad head ja vead, mõnedel siiski ainult HEAD


Dodge Grand Caravan 3,8 `96


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia