Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 19:31

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 94 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Nov, 2008 22:04 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Tulin öösel Poolast, käru taga, Leedus hakkas lumetorm pihta, ees on vist Põhja-Aafrikasse mõeldud M+S rehvid, 60km/h viienda käiguga käisid rattad ringi, igavesti huvitav oli, uni käega pühitud, kogemuse võrra rikkam, õnneks elus.
Peab ka autole rehvid vist muretsema, ega tali taeva jää :think:

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 21 Nov, 2008 20:19 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Niih...mul oli enne ka automaatkastiga, ainult ,et tal olid kõik võimalikud kontrollid ja teelt läks välja väga ilusti, ja mitte midagi teha ei olnud. Nüüd, selle paari päeva libedaga olen õppinud, kuidas kurvis keerata(külg ees siseneda kurvi) ja siis auto jälle sirgeks saada.
Vajutad pidurit, kuni auto on ninaga oma sõidusuunas ja siis lased lahti ja keerad rooli õige pisut vastu ja kogu muusika. Lausa imeline libisemine on, kui pidurit peal hoiad ja laus imelik on pidurdus, kui piduri lahti lased :roll: . Ma ei tea..aga võiböolla on asi hoopis selles, et ma pea ära blondeerisin ja nüüd on peas tuul ja.... :niks:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Nov, 2008 12:12 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Esiveolisega kurvis kässarit ja nalja kui palju.
Ise tulin alles eile Tartust ja päeval seal oli lund ikka poole vähem, kui Põhja-Eestis.
Sõitsin Sauelt Laulasmaale ja ma venisin 20km/h tunnis sauelt keilasse terve tee. Närvi ajas ikka küll :angry:

vahetage kiiremas korras rehvid talvekate vastu ikka...

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Nov, 2008 20:35 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
hihiii...ja mu sõiduõpetaja ütles, et ma ei ole korralik autojuht...täna tegin oma esimese pirueti...häääste vaikselt ..aga ikkagi...nagu ma aru saan, olen nüüd korralik autojuht :niks:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 23 Nov, 2008 21:22 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
Kanepist Tallinnasse siis 6 tundi sõitu.
Kõik kulges ilusti, aga kodus maja ees jäin lumme kinni :D

Tartu mnt "kiirteel" oli maksimumkiirus 30km/h, üldiselt üle 20km/h ei läinud.
Nähtavus oli hea, keskmiselt 20m, halbadel hetkedel nägin enda ainult enda auto kapotti. Super hea nähtavus oli 40m.

Kokkuvõttes võib Chrysleriga lumes sõita küll. Teed polnud sahka näinud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 23 Nov, 2008 21:40 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
lumistel teedel võib sõita ilusti..aga tundrasse minna ei soovita sebringu omanikel...hakkasin täna tööle minema kella kolme paiku, 60-70 meetrit kodust eemal jäin lootusetult kinni :D .... praegu on kell 08.34 õhtul ja auto sai maja poole tervelt 10 meetri võrra :roll: ..nüüd ootame traktorit..pidi siia öösel jõudma... :viil: Koha kirjeldus: Lage maa ja igav väli, üksikute põõsatuttidega ja paari suurema puuga. Kõik tee osad, mis lagedal, on suhteliselt puhtad, aga see 150 meetrit meie juurest naabritega ühisele teele on vooderdatud sireli ja sarapuu võsaga..see on kõik umbes :angry: ja kui see põlvekõrgune lumi siin sulama hakkab..siis ei pääse me ikka kodust välja, sest teeehitus lükati kevadesse ja me upume pori sisse :tige: :angry:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 23 Nov, 2008 22:58 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Neon

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 10:17
Postitusi: 453
Asukoht: Rohuneeme - Tallinn(Sikupilli) - Liigvalla
Mobiil: 56806824
Nüüd siis minu jutustus tänasest päevast reisil Tallinna.
Õhtul (16:00) hakkasin siis maalt Liigvallast tulema. Ainult Kapu risti tulin suht uhke kiirusega keskmiselt 30 kmh ja pool tundi. Eriti jubedaks tegi külje tuulega lumevaalust läbisõit. Edasi siis tuli päris mõnus tee. Kohati nägin ainult kojamehi aknal ja 10 kmh ja kohati oli lausa 65 kmh kuna tee oli puhas. :) Raudla ja Jäneda vahel sai pool tundi närve puhatud sest ees vist ei suutnud kaks autot üksteisest mööduda. Korralikud meetrised vaalud olid vallutanud kilomeetri ulatuses tee. Peale Jänedat isegi tuli üks sahk vastu. No edasi oli suht normaalne tee (sahatud suunaga Tallinna). Mina isiklikult oleks sõitnud kiiremini kui 55 kmh kuid ees tolgendasid üks vanem Vitara ja miski suurem 4WD keda juhtis miski pisike sõidukas. Pool teed nad vilgutasid ohu tulesi kordamööda (neil vist oli ohtlik). Õnneks Peterburi teel sain neist kõigist mööda ja siis oli teine rida ainult minu. Teel siis oli üks reisikas teelt välja sõit ja üks rekka oli kah kaotand tuisus jälje. Linn muidugi (pererburi tee) oli jube sest minu arvates pold seda ükski sahk külastand. Kinni jäänutena domineerisid siis ainult rekkad, mõnes kohas paari kaupa ja mõnes kohas karjana... Kinni jäin ma tänu foori punasele tulele alles Tartu maante ristis kolmeks foori tsükliks. Kaks härrat tahtsid aidata aga ma soovisin neil parem autos vaikselt istuda ja ära kannatada. Minust jäid nad sinna maha sussi sahistama.
Muidu oli täitsa lõbus kui välja jätta kojameeste pidev puhastamine mille tulemusena andis lõpuks juhipoolne kojamees kah otsad ning viimased 25 km sõitsin mingite triipude vahelt välja vaadates. Sellest õues käimisest sai ka pilt tehtud (panin reiti) :)

_________________
Vahel lihtsalt jookseb kuul kokku...
Kõik metallitööd meilt! Obadus OÜ


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 23 Nov, 2008 23:30 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
loen ja kadestan.. krt ennast suutsin jälle selle kõige maruma ilma ajaks eestist ära küüditada..


Krt kõik see bensiin, mis tallinna tänavatel nüüd põletama jäi :(
Mr Green

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 23 Nov, 2008 23:46 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Krt..ilm ja teed jah-ja nagu kiuste oli mul täna miski ratastooli vedu veel..Kulgedes mööda Tallinnat (õnneks linnast välja asja polnud) oli kogemus ikka närvesööv ja higistama ajav...enda auto pärast ei muretsenud-alla installeeritud naelad õigustasid ja vaatamata madalale olekule..õnnestus kõhule jääda vaid ühes kohas..ja sealt vuristas see mu tubli Voya kah end ikkagi välja..aga liikluses kaos..inimesed sõidavad"ei tea mis kummiga"..autod visklevad, seisma ei saa, minema ei saa jne. Liivalaia tänava oleks tulnud liikluseksami katseks tunnistada..Krt..kui tei ikka kumme pole , või sõita ei oska..istuge kodus..nautige soojust ja rahulikku elu..
Homme hakkab jälle vedu ja vaadates aknast välja-kergem see ei saa olema-sest miskid tublid sentimeetrid lund on juurde sadanud..ja liiklust kah homme hulka rohkem..kuid :
tänased kliendid, miskid soomlased-ütlesid siiralt-et poleks kujutanud ettegi, et nii turvaline on sõita-ja just sellise autoga nagu Chrysler :roll:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: korralik talv ju
PostitusPostitatud: Pühapäev 23 Nov, 2008 23:54 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2008 Chrysler 300C

Liitunud: Teisipäev 14 Mär, 2006 0:55
Postitusi: 82
Asukoht: Tartu-Tallinn-Riia-Helsinki
Sai ka tuldud Tartu Rakvere Tallinn kokku 5 tundi, sellest esimene sissejäämine oli Rakveres valgusfoori taga, linn oli nii lund täis, et kui seisma jäid siis seisma jäid.
Tallinna maantee Rakverest oli aga paras proovikivi kõigile. Osa mehi pidas autod kinni lihtsalt keset teed, et vesi välja lasta kuna kiirus oli nii väike siis nad arvasid, et seda saab teha selle väikese kiiruse juures nii kiirest, et keegi arugi ei saa, kahju oli bussijuhtidest, kes peale Viitna peatust sealt enam edasi ei saanud, sest lumi sulas hetkega rataste all jääks ja nii nad sinna sõtkuma jäidki, õnneks õnnestus peale Viitnat ka paar korda kiirust ületada ja Tallinn võttis vastu ikka täiesti puhastamata tänavatega, kus nii rekkad kui bussid olid hangedes.
Tagasilla veoga on adrenaliini parajalt sellise teega ja kui autol kaalu ka siis on sõidumõnu täie eest.
Kena libisemist !

_________________
Kes teeb naisest orja saab orjapidajaks, kes kuninganna.... saab Kuningaks.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 23 Nov, 2008 23:54 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kallid kaimud,
mis te virisete!

Juht peab valima tee- ja ilmastikuoludele vastava sõiduki ;)


----------------
Küll on kena Jeebiga
läbi hange lasta!
Oi-oi, Jeebiga....
:D

Nähtavusega oli küll pahasti. Selle vastu ei aita isegi Jeep


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 24 Nov, 2008 0:05 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Täna 94a. Jeep Grand Cherokee on suverehvidega oli ikka püsti hädas siin rakveres...... mis siis et 4x4.... rehvid on tähtsad.
Sebring jällegi see eest oli väga vapper.
Nüüd just kaevasin ta ilusti hommikuks valmis.
Homme vaja comboga tapale jõuda :think: ettevalmistused on tehtud, eks näis

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 24 Nov, 2008 17:07 
Eemal
Kasutaja
1997 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 19 Sept, 2006 12:36
Postitusi: 116
Asukoht: Tallinn/Võsu
Pean siinkohal kiitma oma Voyagerit, mis 225/70 R15 rehvidega Hakkapelita 2 (mis on 4 aastat vanad) ronis eile ja täna väga hästi. Kõrge rehv tasus eile ära. Kuigi tähtis on ikka see ka, kuhu sa need rehvid suunad. Eile silmasin näiteks, et keegi oli Tln-s Ahtri tänaval suutnud kinni jääda Porsche Cayennega. Eile oli veel hea õppetund linnas sõites ja ringi vaadates: kui mõistust pole siis istud hanges kinni!!! Väga palju võis kohata optimiste kes üritasid väikeste autodega läbida suuri lumevalle.

Turvalist liiklemist!!!

_________________
Tallinna tänavad ei ole sõidetavad vaid läbi raskuste läbitavad!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 24 Nov, 2008 18:14 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 05 Apr, 2006 14:25
Postitusi: 309
Asukoht: elva
Mobiil: 5092861
Voyager on ikka hea lume auto, kuna sahkasid minu maja juurde ei tulnud siis lükkasin lund oma autoga :thumb:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 24 Nov, 2008 18:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Voya on tõesti hea auto..täna rallitud sellega kokku oma 96 km mööda Tallinna linna (sest üksi ratastool ei pääsenud iseseisvalt liikuma ju) ja sai läbitud ka hulk igasugu kõrvaltänavaid..kuni Viimsini välja. Ja kuigi minu elukas on tava Voyast madalam-madaldatud põhi ju ja spoilad; ei õnnestunud mul kordagi kinni jääda.
Naine rallis aga Jeebiga, ja esimest korda kuulsin kiitvaid sõnu selle auto kohta :roll: Igatahes on Jeep tank-selles veendusin oma silmaga..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 94 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia