Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 18:24

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 22 Jaan, 2019 2:01 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 01 Juun, 2012 16:37
Postitusi: 79
Asukoht: Enamasti Tallinn, vahel ka Põlva
Ülevaatus sai läbi juba novembris. Uut ei teinud, sest küljekarbid on läbi ja keevitamisega ei tegele. Lisaks on veel üh-teist remontida. Käsipidurit ei ole. Siin seal roostet. Kapoti esiserv mäda. Roolivõimendi undab aga õlivahetus peaks vaiksemaks tegema. Tuleklaasid ka traditsiooniliselt tuhmid. Elektriline tagaluuk enam ei tõuse alati. Üks küljeuks elektriliselt ei avane. Webaso sügisel enam tööle ei läinud. Üks ABS andur viskab ka mingi ajaga kollase tule.

Mootor töötab ja auto täitsa sõitis. Kuna lapsed läksid kooli ja koolimaja on üle tänava, siis kasutusvajadus kukkus kolinal. Lisaks sai endale soetatud suht uus Suzuki, mis natuke kõrgem, kui Voyager. Nelikveolise Voyageriga mõõda põldu ja metsateed väga ei sõitnud. Madalaks jäi.

Tehniline pool on parem kui välimus. Hoolduse pealt ma väga kokku ei hoidnud. Kõik, mis ohtu kujutas, sai korda tehtud. Mingi aasta tagasi sai vahetatud rattakoopas olev käigukasti aju. Tuli osta tutikas.

Kuna uus sama kerega Voyager sai just Soomest kohale toodud, siis huviliste puudusel saan ise sealt juppe võtta. Lisaks veel idaneb mõte, et äkki peaks ikka korda tegema. Nelikveolisega on oluliselt mugavam sõita. Uuel 2004 masinal on ainult esivedu ja vahe on täitsa tuntav. Tegin nädalavahetusel linnas mõned tiirud ja kohalt võttes ikka kraabib esisillaga rohkem.


Eks ma nüüd vaatan, kas on mõni huviline, kes just sellist autot tahab. Majanduslikult selle auto kordategemine kõige mõtekam ei ole. Päris paarisaja Euro eest ära anda ma ei raatsi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia