Tänane kuupäev Reede 04 Dets, 2020 2:26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev 21 Okt, 2020 23:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Panen müüki oma ustava ratsu, kes on 3 aastat olnud hea kasvandik ja olen selle aja jooksul ostnud talle ka palju head. Teele pole kordagi jätnud ja ülevaatused on puhtalt läbinud.
Pikka juttu ei kirjuta, kõik ei püsi meeleski enam.
Kunagi tehtud ka teema, et mõni asi päris ära ei ununeks - viewtopic.php?f=1&t=16686
Lisanud olen veel eelmisel sügisel porilapakad ja ostsin üpris värskelt uued riidest jalamatid, sest originaal kulus pedaalide alt läbi.

Pilt

Pilt

Müügis on auto mõlema rattajooksuga. Kellele ei meeldi väikeste laste noored emad, siis võin tellida uued 18" lamellid ja jätan käsnakad endale ning hinda ei tingi.
Lamellid on ühe talve sõitnud, 18" suvekad on 2018 kevadel soetatud.
Auto on minu käes sõitnud ~25 000 miili. Kõik õlivahetused tehtud 3000mi järel, automaatkast on hooldatud eelmisel suvel, kui sai ka tagasillaraamipuksid polüpukside peale tehtud ja esi- ja tagasild sai täiesti uued kaikad. Mõlemad sillad kokku 500.- Uued amordid, eesmised päris sellel kevadel, tagumised said eelmisel suvel vahetatud.
150 000mi sai just täis, ülevaatus läbitud puhtalt, auto tahab sõita. Müügipõhjus on see, et teine auto on olemas ja Magnum on sisuliselt seisnud aprillist saati. Alles nüüd käisin ülevaatusel ja tegin väikse ringi mööda Eestit.
Ei müü ärikatele, tahan head omanikku autole. Iluvigu on, auto pole uus, hind pole ka kivist. :)

Tartu.
55608255, töö ajal ei pruugi telefoni kuulda.
:hi:

Tagasi üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis