Tänane kuupäev Pühapäev 19 Mai, 2024 1:56

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 18:33 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 14:46
Postitusi: 65
Asukoht: Klaasipealinn
Tere siit rahvas. Pajataksin oma uuest liikurist.
Teema kangelaseks siis Chrysler Vision 1995 aasta. Eestis 2005 aastast. Tehasest välja tulnud 3.5 mootoriga aga mootor eelmine aasta vahetatud 3.3 vastu. Sellega seoses ei tööta kliima, kuna pumba kinnitus polnud sobinud ja ei tööta püsikas, ühel vaakum otsal pime ees lihtsalt. Tuleb uurida, kas see kliima pump 3.3 kinnituse külge sobib. Mootoril esineb natuke puterdamist, aga näha, et küünlad ja juhtmed on aastast e.m.a. Mr Green Mingi aeg on kindlasti plaanis kliima ja püsikas toimima saada.
Käigukast toimib väga hästi.
Kerel esineb mõningast krobutamist- antenni ümber, taga luugil paar kohta ja juhi küljel paar täket roostetama hakanud.
Sisu muidu väga korralik, ainult juhiistmel kulumis jäljed. Muidugi tahab nahahooldust.
Mis mind üllatab, on see, et on nahksisu, aga istmesoojendusi pole.

Küttekulust, siis eile kui sai Pärnus tiirutada, siis näitas keskmiseks 10,6 ja peale koju sõitu 40km maanteed, siis oli juba 9,5. Seega kui keskmine jääb mul alla 10, siis olen ma ikka üli rahul selle autoga.
Mõned küsimused ka: kas sellel originaal stereol cd boxi juhtimise võimalus ka on? Mis kaks panipaika laes on, et milleks need ette nähtud on? ja mis kaks "junni" need armatuuri peal on?

pilti ka:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Aug, 2011 12:45 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 14:46
Postitusi: 65
Asukoht: Klaasipealinn
Nagu tellimise peale otsustas üks päev ära surra kliima ja soojenduse juhtplokk armatuuris. Ja siis hakkab auto puhuma ainult sooja õhku, justkui väljas veel külm oleks Mr Green Täna sai "uus" plokk külge ja asi toimib jälle. See sai ka selgeks, et püsikal on vaakum olemas, aga on hoopis mingi elektri kala ujumas kusagil.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Aug, 2011 23:54 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 14:46
Postitusi: 65
Asukoht: Klaasipealinn
Täna hommikul vaatasin, et temperatuurid millegi pärast f peal, lähemalt uurides ka kompu nullis ja makk küsis koodi. ometigi oli ilusti signa peal ja käivitumis muresi pole. Tuleb kere massid üle vaadata. Ja kui see ei aita, siis uus aku osta, peal ongi natuke pisike 62 amprit ainult.
Nüüdseks sõitnud natuke alla 1500 kilomeetri, keskmist näitab 9.0 sajale. Seega suur säästu auto :pai:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Kolmapäev 24 Aug, 2011 21:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
62Ah on sellele masinale täiesti piisav aku.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Neljapäev 25 Aug, 2011 9:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
eero kirjutas:
62Ah on sellele masinale täiesti piisav aku.



Jep 300M ka annavad kataloogid 3,5 mootorile 62ah, mis muidugi ei tähenda et ei võiks suuremat panna :)

_________________
Raseerijad ja terad soodsate hindadega
www.raz-war.ee
wecare@raz-war.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Neljapäev 25 Aug, 2011 11:01 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 14:46
Postitusi: 65
Asukoht: Klaasipealinn
62-ne aku tundub ikka jube pisike jah sellise suure ja ohtrate lisadega auto kohta. Mul on juba aastaid olnud kasutusel 72 diisli akud, isegi mossel kunagi. Aga vaatasin mass juhtmeid ja kere ja mootori vaheline on täitsa pooleks. Tuleb suunduda otsingutele.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Pühapäev 28 Aug, 2011 10:00 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 04 Mär, 2010 0:53
Postitusi: 320
Asukoht: Viljandi/kuopio
Mobiil: 37256755630
Kui pysikas ei toimi siis proovi enne kiiruse fikseerimist varbaga piduri pedaali yles lykata. Vahets juhtub, et piduri pedaalilt on see andur ära nihkunud. Kui nii toimib siis keera andurit pedaali poole rohkem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Pühapäev 28 Aug, 2011 13:20 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 14:46
Postitusi: 65
Asukoht: Klaasipealinn
Püsikal on mingi muu jama kusagil. On nupp ei lülita püsikat tööle, relee klõps käib, cruise tuli põlema ei hakka ja rohkem ei tee midagi. Samas algul kui süüte sisse keerad, siis võtab cruise kirja põlema.
Mul geneka taga mingi jäme must halli triibuga juhe (sama jäme kui genekalt akule minev +), äkki see asjaga seotud? igatahes massi kinnitamine midagi ei muutnud, plussi ei julge toppida, kui pole kindel, et mis see on, must tavaliselt mass ju. samas läheb ju akult must + ka kaitsme karbi alla


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Kolmapäev 07 Sept, 2011 2:00 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 03 Sept, 2009 18:11
Postitusi: 33
Ãœks junnidest peaks olema signa ja valguse andur, teist ma ei tea.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Kolmapäev 07 Sept, 2011 18:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 14:46
Postitusi: 65
Asukoht: Klaasipealinn
Tõmbasin service manuali ja sealt leidsin jah, et üks on päikese sensor ja teine mingi signa asi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Kolmapäev 05 Okt, 2011 20:20 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 14:46
Postitusi: 65
Asukoht: Klaasipealinn
Nüüd ma tean, mis püsikal viga oli Mr Green Oskamatus. Eile näppisin maanteel püsika nuppe ja püsikas hakkas tööle. Proovisin nii ja naa, püsikas töötab. paistab, et alla 60 km/h lihtsalt ei peagi töötama. Ma saan aru, et mina sellise auto puhul algaja, seda ei teadnud, aga et mõned elukutselised chrysleri mehed, kellelt ma uurinud olen, seda ei tea....???? :shock:
Aga kui keegi oskab juhatada lingini, kus visioni- lhsi-newyorkeri püsika õpetus olemas on, siis oleksin väga tänulik


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Neljapäev 06 Okt, 2011 9:06 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
Ronny kirjutas:
Nüüd ma tean, mis püsikal viga oli Mr Green Oskamatus. Eile näppisin maanteel püsika nuppe ja püsikas hakkas tööle. Proovisin nii ja naa, püsikas töötab. paistab, et alla 60 km/h lihtsalt ei peagi töötama. Ma saan aru, et mina sellise auto puhul algaja, seda ei teadnud, aga et mõned elukutselised chrysleri mehed, kellelt ma uurinud olen, seda ei tea....???? :shock:
Aga kui keegi oskab juhatada lingini, kus visioni- lhsi-newyorkeri püsika õpetus olemas on, siis oleksin väga tänulik



Ausalt öeldes selle peale ei tulnudki et seda ei teata, see on kõikide püsikiirusehoidjatega nii.
Osadel muidugi võib see piir olla 50km/h, aga mis nupud Sul seal on võin panna kirja mida miski teeb, need kõigil ikka ühesuguse funktsiooniga.

_________________
Raseerijad ja terad soodsate hindadega
www.raz-war.ee
wecare@raz-war.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Laupäev 08 Okt, 2011 15:09 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 14:46
Postitusi: 65
Asukoht: Klaasipealinn
Nupud järgmised:
vasakul ülemine- ON(all väikeselt cruise)
alumine- OFF
paremal ülemine- RES (all väikselt accel)
alumine- SET (all väikselt coast)
Tsiteeri:
Ausalt öeldes selle peale ei tulnudki et seda ei teata, see on kõikide püsikiirusehoidjatega nii.
Osadel muidugi võib see piir olla 50km/h, aga mis nupud Sul seal on võin panna kirja mida miski teeb, need kõigil ikka ühesuguse funktsiooniga.


minul see esimene püsikaga auto, kunagi kärutasin hoolega ühe mazda 626-ga, sellel toimis küll püsikas iga kiirusega, selleks ei osanudki arvata, et väiksemal kiirusel ei peagi toimima


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Pühapäev 09 Okt, 2011 21:50 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
Ronny kirjutas:
Nupud järgmised:
vasakul ülemine- ON(all väikeselt cruise)
alumine- OFF
paremal ülemine- RES (all väikselt accel)
alumine- SET (all väikselt coast)
Tsiteeri:
Ausalt öeldes selle peale ei tulnudki et seda ei teata, see on kõikide püsikiirusehoidjatega nii.
Osadel muidugi võib see piir olla 50km/h, aga mis nupud Sul seal on võin panna kirja mida miski teeb, need kõigil ikka ühesuguse funktsiooniga.


minul see esimene püsikaga auto, kunagi kärutasin hoolega ühe mazda 626-ga, sellel toimis küll püsikas iga kiirusega, selleks ei osanudki arvata, et väiksemal kiirusel ei peagi toimima


ON paneb püsika sisse
OFF lülitab välja
RES vajutades kiirendab viimati seatud kiiruseni
ACCEL all hoides hakkab kiirust juurde võtma
SET sellest sead kiiruse(kiirendad näiteks sajani vajutad SET ja siis jääb selle kiiruse peale)
COAST vajutades laseb kiirust alla mõned kilomeetrid tunnis.

_________________
Raseerijad ja terad soodsate hindadega
www.raz-war.ee
wecare@raz-war.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ronny: Chrysler Vision
PostitusPostitatud: Esmaspäev 10 Okt, 2011 11:58 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 14:46
Postitusi: 65
Asukoht: Klaasipealinn
mhm... see coast asub Set nupu peal, huvitav, kas ta peaks siis all hoides kiirust vähendama?

Aga üldiselt autost, siis vahepeal vahetanud õli, filtrid, küünlad, juhtmed ja geneka rihma. Ehk siis lihtsalt elementaarne hooldus, muidu kalla ja talla :pai:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia