Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 11:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Dets, 2008 12:20 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
Hmm .. Siller palus rääkida oma suksust paar sõna .. pidavat olema haruldane :)

niisiis .. alustagem algusest

tegelikult oli mul hammas verel PT Cruserite peale juba 2001-ndast aastast kui sellist esimest korda nägin .. load olid aga siis politseinike käes ja ega seda rahhi ka polnd, et üldse autut osta .. siis oligi rohkem selline unitamise objekt

aga sel aastal oli meil Velvetis nö lööktöö korras lubade tegemine ja siis ka mina leidsin selle jõu ja aja, et need taaskord endale soetada .. ja siis hakkasin mõtlema, et millist autot osta.

valik oli: alfa 147, volvo v50, PT Cruiser .. tegelikult valikut polnudki .. tahtsin PT'd aga teised on selgelt mõistlikumad autod :) .. loomeinimene, nagu ma siin väidetavalt olen, ei olnud tegelikult mõistlikkus mingi argument :)

osetud sai ta www.ekspressauto.ee kaudu Võru Autopoest.. kuigi seal oli päris mitu erinevat PT'd saada, siis see valge oli küll eriti sexikas ja ega ma teisi tegelikult kaalunudki ..

Toodud on ta ameerikast, läbisõit oli 16000 miili ja maksis 189000 krooni ..

Kuigi automüügi mees väitis, et pole matsu teinud ega midagi, siis tegelikult oli kohe näha, et on üks tiib vahetatud. aga selleks ajaks olin ma tegelikult juba täiesti armunud ja vahet enam polnud.

Liising armastas mind tagant ja kindlustus eetpoolt aga lõpuks ma ta ikkagi kätte sain .. täpselt sünnipäevaks .. selleks ajaks olin bussiga maha sõtnud 750 km ja siis sõitsin oma uhiuute lubadega esimese sõidu (üle 10 aaasta) Võrust Tallinnasse, öösel .. pabistasin jne, aga jõudin ilusasti koju ja tee peal midagi ei juhtunudki ..

Tegu siis 2,4L Turbo mootoriga, automaatkastiga (4speed), Cool Vanilla (mittepärisvalge).. sisu on hele nahk.

Praegu olen küll väga rahul, kuigi tal mingid oma kiiksud on .. need teevad ju asja huvitavamaks.

muret teeb see CheckEngine tuli ja kütusekulu aga loodan need asjad ka kaelast ära saada varsti

autodest ma tegelikult mitte midagi ei tea .. noh, mingi teoreetiline põhi on, aga oma käega ma ikka midagi enne puutund ei ole .. valasin just aknapesu vedelikku juurde ja vahetasin kojamehed ära .. tundin, et olen midagi saavutanud :)

Juurde on plaanis komponeerida iPodi/iPhone'ga mingi mõistlik integratsioon .. ei meeldi mulle igasugu juhtmed jne. Aga seda ma veel natuke planeerin. Kui kellegil on kogemust, siis antagu teada.

kui teil peaks olema mingeid konkreetseid küsimusi, siis antagu aga tuld ..

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Dets, 2008 20:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
No tere tere siis ka siin!
Tore on näha siin foorumis ka Turbobensukaid, sest see teema peaks siin olema üks esimesi.
Masin on igati kiire ja nobe ning kindlasti oma hinda väärt.

Mulle on alati Chrysleri turbokad meeldinud, ning meeldivad ka edaspidi, kui kunagi endalgi raha tekib, siis kindlasti endale selle ka soetan. Eelkõige plaanin siin soetada SRT4 putukas. :P

Selle diagnostiga on tõepoolest niimoodi, et tuleb sellele veale käpad külge ajada ja viga eemaldada.

Ja nüüd ega midagi, ega turbo auto puhul tuleb alati jõust puudus. Tuleb hakata siin uurima, kuidas ikka väledamaks ja kiiremaks autot saada. Esialgu äkki chip külge? Turbo puhul annab see kindlasti palju Njuutonmeetreid juurde.

Ja millalgi ehk sõitu ka pakud?

Teretulemast klubisse, ning loodan, et soovid ka klubiga liituda, igati tore oleks näha siin klubis ka Voyageride ja T&C seas näha väheke põnevamaid liikureid. :P

Minu poolt edu sulle ja muretuid kilomeetreid! :D

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Dets, 2008 21:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
Klubiga liitumist kaalun jah... Et oleks ju äge vahepeal suhelda inimestega, kes pole disainerid ega psühholoogid (ma siin ise väikest viisi mõlemat olen;)

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Dets, 2008 22:20 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
kle vaata kapoti all peaks olema joonis kus on EVAPist juttu - praegu pakun, et asi on seotud kuidagi paagituulutusega... või siis nende "bensu aurude" juhtimisega....
praegu pole juturaamatut käepärast... aga sarnane sümptom nagu Yksjalal

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Dets, 2008 23:24 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
hmm kirjutas:
kle vaata kapoti all peaks olema joonis kus on EVAPist juttu - praegu pakun, et asi on seotud kuidagi paagituulutusega... või siis nende "bensu aurude" juhtimisega....
praegu pole juturaamatut käepärast... aga sarnane sümptom nagu Yksjalal

Täpselt-ma lugesin kah seda algul..ja sümptoomid samad. Tegu siis selle kütteahele vaakumsüsteemiga..minul nöögin konkreetselt pump-mis asub Townil esivõre taga. Samas seda sama anomaaliat pidi põhjustama ka bensupaagi kork ( mis mul ei nöögi)..see lihtsalt mustust (vett, mis külmaga jääs) täis.Kuid tegu igatahes selle vaakumringiga mis lööb "check engine" põlema. Mul see süsteemi kleeps isegi esipõllele kleebitud- üldiselt otsi viga vist ikkagi sellest süsteemist..see ju Chrysladel kõigil enam/vähem sarnane.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 23 Dets, 2008 8:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
et siis .. pesen lihtsalt korgi puhtaks? või ostan uue korgi? või lasen ikkagi proffidel üle vaadata, äkki ikkagi pump, sest see kork paistab küll päris OK olevat?

kas see bensukulu võiks ka selle probleemiga seotud olla? ..

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia