Tänane kuupäev Reede 03 Mai, 2024 15:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Aug, 2006 12:30 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Nüüd on see siis käes see hetk, kus suur valge isa võib karjuda kisada ja kuulutada:"Minu Kallim läheb müüki!" Arvasin, et enne kui ta müüdud olen ma veel täieõiguslik kirjutaja just siia ja praegu, varsti kahjuks enam mitte... Autoga on ju lihtsam ja parem kui naisega, kui enam ei jõua, siis müüd ta pisarsilmil maha, naisega nii ei talita, vaid kogud jõudu ja elad õnnelikult edasi. Minu parim auto läheb ja ma ei tea kellega ja kuhu ja miks (ma loodan vähemasti nii) Olen sellega koos elanud pea 2 (kaks) aastat igapäevast luksuslikku elu. Ta sai kiiresti omaks, tema head küljed paistsid kohe välja ja kaugele, puudused olid pikka aega varjul ja loodetavasti jäävad nad veel pikaks ajaks sinna varju alla. Aga nüüd on käes hetk, kus ma enam ei jõua, ei jõua ma võidelda ja tõestada, et ka Voyager ON AUTO. Mis siis, et manuaalkastiga, aga ikkagi Auto. Teile, siinsed... nagu keegi Mari Murakas ütles, mõnusad inimesed ei pea seda ju rääkima, teie naistele ka ei pea, sest nad ju sõidavad selles ja ei teagi, mis pingutused on need, mida peb tegema, et olla voyageriomanik. Aga inimestele, eriti autoremondiga tegelevatele peab ja mina enam ei jõua. Ühel hommikul ärkasin juba külm higi hirmust otsa ees, et nüüd ongi minust saamas autopede, Ei, mulle on autot vaja sõitmiseks ja ma ei pea, ega hakka midagi tõestama. Samuti ei tohi ta kõiki minu säästusi korjata oma bensiinipaaki, (nagu naine võiks) Aga Auto lihtsalt ei tohi seda teha, seesugusel juhul ma panen ta müüki. Ma olen soovinud talle ainult head ja paremat, soovin seda edaspidigi, aga kui inimesed annavad mõista, et ei tunne ja ei tahagi tunda seesuguse auto remontijaid, kui isegi Esinduse onu hakkab kõigepealt kätega vehkima ja (tahaks öelda tatti pritsima, aga ei ütle) alles siis kuulab mind minu murega, siis mulle aitab.
Kui mina ükskord jõuan oma eluraasuga niikaugele, et mulle bensiiniarved korda ei lähe ja saan endale soetada auto, nii uue, nii uue, et ka esinduse genereeritud numbrid mind marru ei aja, siis olen jälle seesugune mõnus mees mõnusa naise ja laste ja koertega, nagu Teie kõik. Ja kõik maanted saavad me poolt vallutet, aga praegu veel ei, sest mul pole veel seesugust võimu. Vähemalt Chrysleriga mitte.
Autol ei reageeri jällegi see lintjuhe, korra olen juba vahetanud, sebisin täitsa uue! Aasta ja jälle tumm, enam ei vaheta ka, sest uus omanik teeb seda paremini, teeb au ja armastusega, võin nõuks olla ja selle uuesti muretseda.
Autol puudub konditsioneer, sest see kuum suvi oli ka tema jaoks liig, kompressor, mis külma tootis läks lihtsalt... kärssama, hea et auto alles jäi, esindusest öeldi, et paljas kompressor on...14K kroonides, tööraha kulub sinna juurde, ei hakka ma ka romulast mingit jubinat sinna monteerima, sest see poleks uue omaniku suhtes aus, aga annan pea, ilma selle vidinata võtab ta vähem kütust ja sõidab ikka edasi ja tagasi. Ja kui väga tahab, siis nupp töötab, ma arvan, et talvel ajab ta ka külma õhku :)
Autol on 2 pisikest mõlki - ise tegin (ja nutsin) Ma ei hakka neid peitma, sest uus omanik teeb selle ise - au ja armastusega ja endale.
Aga selle autoga on hea nii mugavalt kulgeda punktist A, punkti B (mitte P) Pole mull enne õnnestunud ja mõnda aega ka ei õnnestu, auto mõõdud on täpselt vajalikud ühele pereisale, kellel 2 last (teine võib ka tegemisel olla) või kolm ja kellel ämm ja äi armsad inimesed on ja naabrid kallid ja aegajalt vaja vedada... murutraktorit, kappi, diivanit jne. Siis on just see mis puudu ühel noorel ja innovatiivsel mehepojal, või tütrel. Auto on ka väga romantiline, istmed käivad alla ja...välja ja... (sõiduajal ei soovita roolisolijal jamada) Lisatuled sügiseseks seenelkäiguks on asjalikud, et mitte öelda asendamatud ja kui seesügis seeni ei tule, siis järgmine ikka.
Kahjuks ei jõudnud minu töökad väikesed rasvanäpud kleepida tema tagumikule klubikleebist. Ja kahjuks miski minu sees lasi viivitada klubiliikmeks astumisega, olen ikka aegade algusest käinud Te juures nigu kodus, kaasaelanud ja tundnud tundeid, aga nüüd on hilja, sest mis klubiliige sa ikka oled, kui sul omal pole isegi... aga ma jälgin Teid Jälgin, elan kaasa ja hoian pöialt, (nigu jumal taevas) aegajalt äkki pobisen midagi ka sekka, no kõik ju ei tea, et mul enam sellist uhket riista pole.
Ehh vanaks jäänd ja lobisema hakand, aga ükskord ju võib, kõik pulbitseva enda seest välja lasta, astuda kilbile ja oodata sõimu, mida äkki ei tulegi. Aadress siis ka siia lõppu: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=3c49
Ja et ega numbrid pole ju rauast, need venivad...
Austse ja armastusega klubiinimeste vastu, keda austan ja imetlen tasahilju südame sees.
JLM

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Viimati muutis JLM, Kolmapäev 02 Aug, 2006 8:33, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Aug, 2006 13:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Puhas 10 jutu eest, remondi poolelt ongi elu selline,......aga mina ei anna alla.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Aug, 2006 13:44 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Ega keegi nüüd siit kedagi kustutama küll ei hakka, kui vastavat auto marki ette näidata ei ole!!!!!!!!! Kui Sa ise just seda ei tee.
Aga diiselauto peale ei ole mõelnud, kulu kütusele ju 1/4 väiksem kohe.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Aug, 2006 14:37 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
mis mul siis öelda on, et poole jutu peal tuli korraks pisar silma :cry: , et su kannatused nii suured oma armukesega olid ja viimane 14Kilone vallatus jäigi hüvitamata.
Klubi lausa vajab sinusuguseid pühendunuid isikuid, kes suutsid 2a. hinge kinnihoides oma armsamat üleval pidada, kuigi sa seda enam ei jõua ja temakese müüki paiskasid ära kaota lootust, me ei hülga sind ja ei kustuta sind oma ridadest (kuigi päris ridadesse pole sa veel jõudnud).
Meil siin klbuliikmete seas ja pointiaci, opeli, fordi ja jalamehi.
Ära põe ja kaugele jookse, tule meie sekka.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Aug, 2006 8:32 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Tänud kaastundeavalduste eest, järjekordselt tunnen "tundmatu sõbra" õlga raskel hetkel ja see teeb kogu selle jama kergemaks. Tõesti muudan oma kirjatüki pealkirja natuke leebemaks, sest kuhu mul ikka lahkuda on? Ja kuna vägisi nimekirjast ei kustutata, siis polegi see ju lahkumiskõne. Aitähh Sõbrad. Mis diisel autosse puutub, siis olen seda mõelnud ja kui hakkab silma siis võib ka kaubaks minna. Aga kuna vahetus peaks toimuma nö 1:1-le, siis jääb mul ressursist ilmselgelt puudu, peab koguma veel. Aga mõne tavalise autoga Teie klubisse kuuluda oleks mulle küll piinlik. Selline günekoloogi kuulumine keevitajate ametiühingusse. Aga teen ettepaneku anda võimalus näiteks poole klubimaksuga olla toetaja või näpuhoidja, selleks hakkaks küll.

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Aug, 2006 9:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Lugesin siin seda tükki ja mitte üks kord täna läks kokkuvõttes 3 kord seda lugeda.
Kuidagi ei saa müügi põhjusele pihta kas selleks on kompressori lendamine või bensiini auto ( endal on 3,8L automaat. gaasiga ka sõitev) ja kaks last on ka.
Nüüd siis bensu juurde seda ta tõesti on et kusagil 4000.- on bensule kulutused kuus (proovisin siin hiljaaegu järgi) ja enamused sõidud mul linnas kus kohe kuidagi ei oska ökonoomselt sõita :( Muidugi jah ma teen sellega tööd ka siis saab mingi km hinna ka ikke.
Kas sul pole sellega raha teenimise võimalust? Kui kuidagi ikke ei saa et pead müüma siis tekkis selline küsimus kas klepsu ikke raatsid peale kleepida siis uus omanik saab ka siia foorumile pihta


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Aug, 2006 9:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Vot seal ongi oluline vahe, et kui sina sõidad TÖÖGA ja mina eralõbuna 5k kuus bensiini, siis sulle annab klient miskit tagasi, aga mulle naine ei anna midagi (tõsi vahest miskit pudeneb natuuras) Mul on elukoht töökohast suht kauge, pluss veel töösõidud linnas, mille eest küll jah väikse kompensatsiooni saan, aga teadmine, et naabrimees kulutab poole vähem ja saab selle raha panka panna, ei anna mulle rahu. Ja ei annagi. Pluss see remonditrall. Nagu tõesti voyager polekski auto.
Mis aga portaali-foorumi reklaami puutub, siis seda teen ka uuele omankule. Küll ilma klepsuta, sest tõsi ta on, ma olen märkamatute asjade pooldaja, mis klepsusse puutub. a see on teine teema...

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Aug, 2006 10:08 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Millega sul naabrimees sõidab ka?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Aug, 2006 10:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Vahet pole enamus ok, ei ole enamus, aga väga paljud võtavad vähem ju. Vist oli Mitsukas kas Mitsubishi Lancer või Galant, uus muidugi...

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Aug, 2006 10:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
NU jah kui võrrelda mitsu ja voya juppide hindu siis no komments neil ikke üksjagu hinnavahet kuigi jah uus auto on uus auto. Mina olen siin armunud sellesse keremudelisse ja uuem variant kohe ei meeldi üldse


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Aug, 2006 10:49 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Mu esimese kirjatüki sisu peakski väljendama minu tundeid ka selle keremudeli vastu. Olen sinuga 110% ühel nõul, see on parim, mida kunagi olen kogenud. Aga ka armastusse tekivad mõrad, ja lahutused tänapäeval polegi teab mis haruldased, (õnneks pole kogend) see ei takista aga kummalgi osapoolel teha oma edaspidiseid valikuid ja elada oma elu. (salaarmastus las jääda) Ja nii ma vaatangi igakord kui ma rakverre satun austusega Su autole järgi, vot see on ikka mees! Nii ka teistes linnades. Aga klepsu olen ma küll vaid 1x näinud, ometi liigun Tallinnaringis suht palju ringi.

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 13 Aug, 2006 13:57 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
JLM miks sul rooli turvapadi musta värvi on!?
kangesti paneb mõrlema, et padi on lahti läinud, ning halli värvi padi asemele saadud ning ühtsema salongi kujunduse raames mustaks värvitud.

Kas ta on üleni must või on seest hall?

Kuidas müük edeneb?

diisel gv ostusoovi veel on!?

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 15 Aug, 2006 12:12 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Kui kirjeldust loed, siis seal polegi turvapatju kirjas, need on ära. Ehk siis auto on kõksatud. Seepärast ka rooli keskosa must. Nii et turvatooli lapsele saab kasutada esisistmel.
Müük pole väga edenenud, olen ise puhkusel ja naudin veel autot täiega. Täna virumma, reedest põlva valgamaa.
Enne selle müümist ei huvitu millestki muust, muidugi eelkokkuleppeid võiks ju sõlmida.

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 15 Aug, 2006 12:27 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
jah, pidasin seda turvapatjade olemasolu loomulikuks, ning ei lugenud välja, et need üldse ära on!?
rooli turvapadi on ju koos keskmise osaga, ja ei teagi, et seda võimalik ilma padjata soetada - kuidas see küll kokku kleebiti :shock:

Kui satud ikka rakverre siis anna teada.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 15 Aug, 2006 13:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
See on osavasti kokku liimitud jah, epo või mingi muu seesugusega. Rakverre peaks juba äkki täna õhtul laekuma ... nii et siis võiks ju pilke vahetada küll.

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia