Tänane kuupäev Laupäev 27 Apr, 2024 21:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: schemen: Oo sõber
PostitusPostitatud: Kolmapäev 26 Nov, 2008 17:24 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 01 Nov, 2007 13:53
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn
Kui kõik ausalt ära rääkida, siis pean alustama 2007 aasta septembrist. Sai ostetud 80.000 eest Grand Voyager 1998 a. TD. No mida sa hing veel ihkad? Sai sõidetud ca 200 kilti kui tuli vahetada veepump. Kuna mulle endale meeldib nokitseda, siis sai seda tehtud ise. Enne kui avastasin, et tuleb mootoripadi lahti keerata ja tungiga tõsta, kulus selleks paar pakki suitsu ja nii mõnigi kroon telefoniarve kasuks. Lust ja lõbu, käes jõuluaeg. Käidud Soomes suusatamas ja puha. Ei tea kas auto solvus või sõnas keegi ära, aga kõrgsurvepump õhtal. Sõitnud olin ca 2000-3000 tuhat. Eks jälle käed õliseks - sai isegi alumise mutri jaoks eriline kreeka ee moodi võti keevitatud. Töökorras kasutatud pump peale ja sõitu. Jätame mainimata seda tubakakogust ja muud vaeva+raha olin jällegi õnnelik. Jah pisikesi asju tuli muidugi veel ette,aga need ei märgi mainimist. Käes kevad 2008. Läbi aetud peaaegu 40.000. Lasin plokikaaned ära lihvida, sest eelmine omanik oli midagi seal susinud ja plokid pingutamata jätnud. Samas lasin ka klapisääretihendid ära vahetada. Käisin peale remonti 14 riiki läbi. Ei vedanud alt. Sellest reisist pajatan ehk mujal. Hollandis auto enam ei käivitunud. Küll vaevasin pead. Viga pöörete anduris, mille küljest juhe lahti. Õnneks auto oli Suurema keskuse juures, kus juhtus ka autopood olema. Hollandlased rõõmsameelne rahvas - ikka aitasid mul selle juhtme sinna tagasi tinutada. Aeg ja raha ei vääri jällegi mainimist. Õnnelikult Eestis. Päev enne Jaanipäeva kolin mootoris. No klapikambri kaan maha ja oh öudust. Hüdrotõukurite poldid pooleks ploki sees. Väike kõne sellele mehhaanikule, kes plokid kokku pani ja natukese sõnavahetuse peale oligi auto töökojas. Plokkidesse suuremad augud, uus keere ja treialil uued poldid (karastatud). Auto kokku ja sõit jätkus. Uskuge vöi mitte, aga müüsin auto maha hinnaga 90.000. Kui olin temaga pea 100.000 läbi kütnud. Ma leian, et ei saa öelda midagi halba selle auto kohta. Selle aja jooksul ei vahetanud ma sillas ühtegi osa ja ei pea ka uus omanik seda tegema. Ah jaa - roolivöimupumba vahetasin ka ära. Saan ainult süüdistada endist omanikku ja lolle töömehi, kes ei oska või ei viitsi oma tööd korralikult teha. Hetkel sõidan Land Cruiseriga, aga kevadel kavatsen kindlasti uue Voyageri soetada. Kõike head Chrysleri omanikud!

_________________
laiskvorst


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 102 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia