Tänane kuupäev Neljapäev 23 Mai, 2024 20:11

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Mär, 2008 19:21 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Mär, 2008 14:06
Postitusi: 25
ostsin ka grandi voyageri 94a. 3,3.
nyyd loen foorumit ja kardan, et köik elu on pekkis.
muidu autu meeldib ja kiita ei taha yldse, äkki kukub mootor kyljest.
a foorumist loetu põhjal tekib kabuhirm, et laguneb nagu punnvõrr t12.
ei julgegi käima panna eriti enam, et las seisab silmailu ka maksab.
(40 kilo silmailo)
vöi söidakski punnvõrriga edasi...
mh :oops:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Mär, 2008 19:46 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Stratus

Liitunud: Neljapäev 16 Aug, 2007 19:39
Postitusi: 150
Asukoht: Soome/Eesti
noh mul ka sügisest saati voya, pidurikonna vahetasin pea kohe ära, ülejäänud tehnika toimib hästi, ilma probleemideta aga auto alused liigendid on vist küll plastmassist tehtud. hirmus kiiresti hakkasid kolisema ja nüüd kevadel tuleb vist küll päris mitu liigendit ära vahetada.

_________________
PS. Kui enam muu ei aita, lugege instruktsiooni.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: lihtsalt jubeee...
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Mär, 2008 20:36 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
joogi kirjutas:
ostsin ka grandi voja 94a 3,3. nyyd loen foorumit ja kardan et köik elu on persses.
muidu autu meeldib ja kiita ei taha yldse, äki kukub mootor kyljest. a foorumist loetu põhjal tekib kabuhirm, et laguneb nagu punnvõrr t12.
ei julgegi käima panna eriti enam, et las seisab silmailu ka maksab.(40 kilo silmailo)
vöi söidakski punnvõrriga edasi...
mh :oops:

mis sa pabistad.
kunagi ostsin kah 97a 2,5TD ja räägiti õudusjutte ketist... esimesed kolm nädalat ei julgenud eriti pedaaligi puudutada enne kui keti ära vahetan.
Siis soetasin komplekti ja ei võtnudki vahetustööd ette.
Sõitsin terve aasta ning sai ka proovitud mootorit kõikidel kiirustel mis masin lubas.
Seega praegu on kõik kinni sinu mõtlemises, vaata masin üle ning tekita endale reaalne olukord - mis võib juhtuda krt seda teab.
See on nagu "võta või jäta mängus" - kõik kardavad, kaotada aga tegelikult pole ju veel midagi võitnudki seega elatakse mõtetes juba kaotust ette.....

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 21 Mär, 2008 20:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
joogi kirjutas:
ostsin ka grandi voyageri 94a. 3,3.
nyyd loen foorumit ja kardan, et köik elu on pekkis.
muidu autu meeldib ja kiita ei taha yldse, äkki kukub mootor kyljest.
a foorumist loetu põhjal tekib kabuhirm, et laguneb nagu punnvõrr t12.
ei julgegi käima panna eriti enam, et las seisab silmailu ka maksab.
(40 kilo silmailo)
vöi söidakski punnvõrriga edasi...
mh :oops:


Õpi eesti keel selgeks ja sõida "punnvõrriga"


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: punnvõrr ja eesti keel
PostitusPostitatud: Reede 21 Mär, 2008 23:47 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Mär, 2008 14:06
Postitusi: 25
mis sa paugud oma eesti keelega. mis põhjusel sa teed mulle etteheiteid ?
siin foorumis pole mõtet seda tulla esile tõstma, et õpi eesti keel selgeks, kuna mu meelest pole see kl nyyd koht ,kus ma peaks demostreerima oma eesti keele grammatika filigraanset tudmist selleks , et sinu silma mitte riivata
kirjavigadega.
no igatahes ,ei sõida ma edasi chraisleriga, kui ta hakkab nii lagunema, nagu siin foorumis kirjeldatakse.vaatamatta sellele , et ta mugav auto on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 3:45 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
Mis asi sul nii jube on?Mis sa sest Voyagerist muretsesid, kui nii jube on?Enkusel ja AWD-l on 100 korda õigus sind viletsa keele pärast hurjutada. Ma ei taha enam teemat solkida ega asjata kirgi üles kütta,aga kutsun sind üles korralikku keelt kasutama.Ole ikka eesti mees!

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 9:00 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
See, et just sinu auto laguneb on selle masina eelmise omaniku tegemata töö või siis müümiseks väga hästi tehtud töö.
Kui Chrysler oleks tõesti nii kehv masin, et laguneb igast otsast ja küljest kohe kui salongist välja sõita siis miks neid ostetakse...

Aga mis ma tahan öelda siin foorumis kurdetud vigade üle - need kellel on masinad korras sõidavad nendega ja ei kriba Voyageri teemasse a'la Voyager 3,3 92 "kõik korras" ning kuu aja pärast uuesti Voyager 3,3 92 "kõik korras"

Muideks sul on 94a. masin!!!!
Kõiki masinaid peab hooldama vastavalt ette nähtud hooldusvälpadele ja kui seda pole eelnevalt tehtud nii see masin lagunebki, mis tal üle jääb.
Kui nüüd viitad hüpersuper vastupidavale Toyotale siis ka sellel tehakse korralist holdust - kui ei tehtaks laguneks ka see.


PS Meie silmis ei tõsta sa ennast kuidagi kui foorumis sihilikult labast foorumi slängi lahmad.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 9:47 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Voyager

Liitunud: Neljapäev 19 Apr, 2007 19:56
Postitusi: 81
Asukoht: L.-Virumaa
KUI ta HAKKAB lagunema,siis kustkohast Sa saaksid nii asjalikku nõu,kui siit foorumist ja individuaalset kah,kui vaja?Kui Eesti Chryslerid üle lugeda ja vigade hulgaga jagada,siis tulemus ilmselt kehv ei tuleks...võrreldes mõne muu margiga.Isiklikult ostsin omal ajal just spetsiaalselt Vojageri,mis oli üsna "laip"-ainult aastaarv oli hea.Et teen ise korda.Siiani pole kahetsenud,sest masin on ehituselt üsna inimsõbralik.Ja mingi mõnikümmend pisiviga ei sega veel liiklemist-laisa inimese asi-teen siis,kui ilm on soojem ja päike paistab ja.... :D Kui aga kuskile minnes end hästi tahan tunda,siis võtan ikka Voyageri...koos tema "vigadega" :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 9:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Väike meeldetuletus ka foorumi reeglitest:
http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=1098

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 10:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
joogi kirjutas:
mis sa paugud oma eesti keelega. mis põhjusel sa teed mulle etteheiteid ?
siin foorumis pole mõtet seda tulla esile tõstma, et õpi eesti keel selgeks, kuna mu meelest pole see kl nyyd koht ,kus ma peaks demostreerima oma eesti keele grammatika filigraanset tudmist selleks , et sinu silma mitte riivata kirjavigadega.


Loomulikult pole siin Emakeele Seltsi foorum või miskit sarnast-kuid keelelise väljendus stiiliga näitad sa lihtsalt iseenda suhtumist teistesse foorumi kasutajatesse. Ja samas ka saavutad vastavad vastukajad. See tekitabki lihtsalt vastava mõju. Sinu viha miski teatud auto vastu ei annaks ju alust olla üleolev teiste inimeste vastu. Kujutan ette, et enamik siinolijatest oskaks seda keelet nii väänata ja plähmida siia imelikke sõnu-tulemus oleks ikka päris kohutav. Seetõttu ongi postituste stiil piiratud foorumi reeglitega (mis on kirjas kah siin) ja registreerudes foorumi kasutajaks, aktsepteerid sa neid reegleid. Ongi kogu poleemika.
Eks kõigil tule siin kirjavigu (ka minul pidevalt), kuid see ei õigusta slängi ja ÕS tundmatuid sõnakärpeid. Samas täheldasin, et oskad väljenduda küll (hilisem postitus). Seega pole kõik veel kadunud

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 10:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
keegi ei osanud mingil hetkel enam nõu anda siis hakati eesti keelt korrigeerima


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 10:33 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Oberst kirjutas:
keegi ei osanud mingil hetkel enam nõu anda siis hakati eesti keelt korrigeerima


Mr Green Aga siin polegi miskit abi anda tegelikult. Sellise aastajärgu masinad (olenemata siis margist) peavadki ju lagunema- palju oleneb muidugi läbisõidust, hooldusest, kasutustingimustest jne. Ükski autofirma ei tee igiliikureid. Jaapanlastel on autovalmistaja poolt vist vaid 3-4 aastane teoreetiline resurss, Euroopa ja USA omadel on see kindlasti natuke suurem aga siin tulevadki mängu need eespool mainitud faktorid-kui hästi on hooldatud ja mida juppidest vahetatud. Mul ttuttav suutis tutika Saksa autotööstuse lipulaeva 3 aastaga nii "peeneks" ajada, et kujutan ette-selle laguneva Voya kõrval on see auto täielik romu.
Ainuke abi oleks vast siis see nõu, et osta poest uus auto, ja kui seda ei suuda/taha, siis paranda vana. Usun, et selle remontimisega puutuvad siin igapäevaselt kokku enamus alla 10 aastaste autode omanikud, olenemata siis auto margist.
P.S Muideks, mu naise kasutada olev Mitsubishi Space Wagon aastast 2003 laguneb kah hullu moodi-kas see annab mulle siis õiguse minna läbustama Mitsu foorumit??

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: jee jee
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 10:43 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Mär, 2008 14:06
Postitusi: 25
gotermaniga yhel meelel. pole kyl oma kirjutises yritanud yleolevust demostreerida. sooviks väikest täpsustust, millises kirjalöigus minu yleolevus väljendub.
loomulkult aksepteerin ma selle foorumi reegleid, nyyd ja ka edaspidi, kui ma kirjutan siin millestki.
samas pole mu meelest mõtet selle yleolevuse ja eesti keele grammatika tundmise suhtes, nii suurt tähelepanu juhtida, kuna muidu tekib tunne, et yleolevus on siis pigem juba teiepoolne minu suhtes .


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 11:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Eks see teema ole siin jah natuke liiga suureks läinud ja kui kedagi häirib, võin oma postitused siit ära kustutada.
Kuid asja uba on selles, et kui asjale tähelepanu ei juhita, siis asjad ka ei muutu ja lähevad hullemaks. Üleolevust näitasid lihtsalt just nende kehtestatud reeglite eiramisega. Ja kui mode (kes peab neid asju siin kontrollima) tegi märkuse(õigustatud), läksid sa turri. Samas ega emotsioonid asju paranda ja väga meeldiv on tõdeda, said asjast aru. Ja kindlasti tekkiski see vaidlus siin põhjustatuna su esimese postituse stiilist- kuidas sina külale, nii ka küla sinule-umbes nii võiks asja kokku võtta. samas leian, et teema tõesti ammendunud ja võtaks tuurid maha ja räägiks asjast :roll:
Et mis konkreetselt sind selle auto juures vaevab, mis laguneb, mis katki. Inimesed suudavad roostes kerekolakast läikiva uunikumi teha-asi nüüd üks Voya jälle jooksma panna-oleks vaid tahtmist ja võimalusi. Et äkki koostad siia väikese nimekirja asjadest, mis koostöö lõpetanud ja usun, et saad siit nõu, kuidas ja kust neid lahendusi leida. Muidu jäämegi siin sõnakasutust lahkama-auto aga sellest paremaks ei muutu.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Mär, 2008 12:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Asi jah käest läinud, anna Joogi teada, mis su masinat vaevab, ühiselt (koos clubi mõnusate liikmetega), usun saab ka sinu Voya liikuma. Ei tea veel kedagi kes poleks siit abi saanud, sõpru , tuttavaid ja lihtsalt hästi mõnusaid inimesi siin jägub. Keegi ei ole konkreetselt kellegi vastu, ainult see kirjaviis häirib. Klubiliste keskmist vanust vaadates, näed, et siin ei ole tegemist noorte kukkedega, vaid soliidses aes meeste ja naistega kelle IQ kindlasti kõrgem kui mõne muu foorumi kasutajatel. Omalt poolt sulle soovitus, et kriba oma probleem ja küll me aitame kes oskab ja teab. Jõudu. :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia