Tänane kuupäev Pühapäev 28 Apr, 2024 21:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 12 Veebr, 2008 23:46 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
No nii - nüüd on see siis tehtud. Eilse, s.o. 11. veebruari seisuga olen teinud oma elus olulise muudatuse ja oma truu ja kalli sõbra Chrysler Stratus LX'i vahetanud veidi uuema Chrysler Sebring Limited'i vastu. Ütlen ausalt, see otsus ei tulnud kergelt ja raske on loobuda millestki... Aga aastad tegid oma töö ja lõppude lõpuks on vana Stratus veel minu...
Valik jäi siis Silberauto Ülemiste esinduse poolt pakutuvale 2006. aasta Sebring'ule, 2.4 R4 105 kW, läbisõit 54487, värv must, sisuks hele nahk, lõplikuks hinnaks 200 000. Tehase garantii kuni maikuuni. Muidugi ei saa mainimata jätta, et auto omanikuks on ikka Hansa Liising Eesti ja mina ainult volitatud kasutaja. :oops:
Ütlen ausalt, et asjaajamine Silberiga oli äärmiselt meeldiv /Nagu ka liisinguga/. Suhtlesin kliendinõustaja Mait Maasik'iga ja kõik oli super. Hinnast sain 9 000 alla, esinduse poolt lisati tagumised rattakoobaste porilapakad ja salongi uued tekstiilmatid. Kõik väikesed puudused, millele juhtis tähelepanu ka Hmm, sai esinduse poolt kõrvaldatud ning võtmed, dokumendid ja pestud auto ulatati viisakalt mulle üle. Esimene asi oli teekond Statoili ja paak voolas 98 Ultimat täis. Siis väike käik Jazzi pesulasse ning kiire salongi sisepuhastus ja naha hooldus. Mitte sellepärast, et salong oleks väga määrdunud olnud, kuid ikkagi... ja nahk vajab veidi teistmoodi suhtumist, kui tekstiil.
Auto enda kohta ei oskagi kohe väga palju kirjutada. Ülemistest Kallaverre ei anna just aega eriti nautida ning väga heaks tuttavaks saada. Kuid esmamulje on väga väga hea. Kuna eelnev kogemus Chrysler'itega on olemas, siis midagi väga keerulist ei ole olnud. Salong, armatuur ja lülitid ei vajanud just väga palju aega selgeks saamiseks. Esialgu meeldisid kõik elemendid. Eriti võiks mainida selliseid, mis vanemal Stratus'el puudusid, nagu esmaklassilised sõiduomadused, korralik Infiniti stereosüsteem koos CD Boxiga, tumenev sisepeegel ja mõõdikuploki valgustus, nahksisu, reisiarvesti, kogu armatuurlaud, pakiruumi luugi avamine puldist, kohtvalgustid ning tagumise konsooli valgustus. Viimast oleks just väga hea kasutada tagaistmel reisivatel lastel, kuid kuidas seda eraldi sisselülitada, seda ei ole ma veel avastanud. Kahtlen, kas seda üldse saab... Kindlasti on veel asju, kuid nendeni proovin jõuda mõnevõrra hiljem ja siis soovi korral teiega jagada. Kindlasti ei suuda ma anda nii põhjalikku ülevaadet, kui Hmm ja ka teised, kuid ehk suudan kellegil veel huvi Sebring'ute vastu mõningal määral tekitada ja suurendada :roll:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Viimati muutis ambassador, Kolmapäev 13 Veebr, 2008 12:40, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 0:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Dodge Ram

Liitunud: Laupäev 12 Mai, 2007 22:36
Postitusi: 159
Asukoht: PÕLTSAMAA-TALLINN
Kiiduavaldused.Kestvad kiiduavaldused.Kestvad,tormilised kiiduavaldused!!! :thumb:

_________________
Tore kui mitu inimest autosse ära mahuvad ja sealjuures rahul(rahulikud) on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 10:24 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Sebringuid hakkab juurdetulema Mr Green
kuid 2,4 R4 on ju mootor mida toodeti usa turule...
Tagumise konsooli valgustuse all mõtled sa ikka seda topsihoidja juures asuvat tuld?
Kui jah siis see süttib just koos laevalgustusega.
Must auto ja hele sisu on väga bro lahendus - üldjuhul näitab hele sisu vähem jamasid välja - naha kulumist ma mõtlen ja toob paremini esile määrdunud kohad, mida must ei too (need avastad hiljem riietelt, kui keegi on näiteks shokolaadi söönud ja mingi puru on istmele poetatud)

hmm kirjutas:
ambasador, sina ei peaks jälgima 120000 hooldust vaid tegema standartse autoostu hoolduse:
- kõik vedelikud ja filtrid (jahutus, piduri, käigukasti, õli - bensiin ka Mr Green , joogipudel, õlle jne)

ambassador kirjutas:
Kõik väikesed puudused, millele juhtis tähelepanu ka Hmm, sai esinduse poolt kõrvaldatud .....

miks sa siis pärast ostu kütust panid????

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vastus
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 13:17 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Tänud kõigile heade sõnade eest! Aga vot kütus läks meelest puuduste alla liigitada... Minu viga, kuid sain niigi piisavalt erinevaid soodustusi ja lisaks ka Hansa Liising Eestilt soodsa Statoili kütuse krediitkaardi, seega see esimene paagitäis väga hull ei olnud. Loodan, et ka mitte järgmised... Veel üks küsimus, ennem kui ma selle ise kunagi avastada suudan? Kas nii öelda hoiulaekas puudub valgustus? :oops:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 13:24 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
ei, see on seal täitsa olemas

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vastus
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 13:28 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
ambassador kirjutas:
Tänud kõigile heade sõnade eest! Aga vot kütus läks meelest puuduste alla liigitada... Minu viga, kuid sain niigi piisavalt erinevaid soodustusi ja lisaks ka Hansa Liising Eestilt soodsa Statoili kütuse krediitkaardi, seega see esimene paagitäis väga hull ei olnud. Loodan, et ka mitte järgmised... Veel üks küsimus, ennem kui ma selle ise kunagi avastada suudan? Kas nii öelda hoiulaekas puudub valgustus? :oops:


see on kokkuhoiu poliitika :P
Ma ei tea mis aastast alates aga näiteks 2004 Voyageril ka enam ei ole kindalaekas valgustust. pole enam nn sangasid uste kohal jne.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vastus
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 17:57 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
andrus49 kirjutas:
...aga näiteks 2004 Voyageril ka enam ei ole kindalaekas valgustust...
ehee, minul veel on, seoses tööga ka väga vajalik.

Ambassile minupoolsed õnnitlused, vahepeal mõtlesin, et oled kadunud, aga tuleb välja, et Sa ikka vahepeal hiilid, mida me siin teeme.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vastus
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 22:26 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Suured tänud ka Ferdi'le õnnitluste eest! Olen proovinud reaalselt mitte kadunud olla, olnud ainult sunnitud veidi eemal olema, kuid unustanud ei ole oma klubilisi küll kunagi. Süda ja hing kuulub siiski Chrysler'ile. Selle tõestuseks on ka minu uus Sebring. Hoolimata mõningatest eksirännakutest Hyundai ja teiste meeldivate automarkide juurde... :roll:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 23:33 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 12 Juul, 2007 0:16
Postitusi: 57
Asukoht: Tallinn
Õnnitlused minugi poolt! Olen ka ise 1.veebruarist alates Sebringu omanik, aga see veel saladus, kui mahti saan, siis kirjutan pikemalt ;)
Igatahes ta elagu!

_________________
Kes teeb, teeb igat moodi


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vastus
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 23:59 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Suured tänud ka Heinz'ile! Mul on väga hea meel, et ma ei olegi ainus, kellele meeldib Sebring ning lisaks veel mõned klubilised ja muidugi paljud inimesed maailmas...:hi:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 14 Veebr, 2008 0:57 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 16 Apr, 2007 13:11
Postitusi: 151
Asukoht: Harjumaa
Õnnitlused ka minu poolt. Vaatasin ka seda müügikuulutust, kui autosid valisid ja meie perele meeldis ka see auto. Ehk oli selle põhjuseks ka see meile kodune-tuttav autovälimus :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vastus
PostitusPostitatud: Reede 15 Veebr, 2008 13:02 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Tänud ka Yokoono'le ja tema perele toetuse eest! Ega ei olegi nii kerge seda otsust teha ja seda enam teeb meele heaks, et otsus ka teiste poolt heakskiitu leiab ja ei jää ainult oma pere ringi. Aitäh! :roll:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 15 Veebr, 2008 21:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Muretuid miile, :thumb:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Väike mure
PostitusPostitatud: Pühapäev 02 Mär, 2008 22:02 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Selline mure. Täna suutis minu kõige võiksem kogemata ära lõhkuda keskkonsooli /käetoe/ laeka luugilukustuse, mis on plastmassist. Liimida vast ei ole mõtet ning kohe uut konsooli või konsooli luuki tellida ka kohe nagu ei tahaks. Oskab ehk keegi veidi nõu anda või midagi soovitada...
Ette tänades,

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 02 Mär, 2008 22:47 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1996 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 16 Sept, 2006 20:15
Postitusi: 105
Asukoht: LÕUNA-EESTI
On küll mõtet liimida.Ise kasutan plastmassi liimimiseks nii tööl,kui kodus ja eriti autode juures kiirliimi LOCTITE 406.Näiteks Voyageril olen sellega probleemiteta liiminud päikesesirmi konksu,esitule klaasi,istme taguse plaadi kinnitused,jne.1,5 aastat ilusti vastu pidanud.Poes maksab 20grammine pudel liimi mingi 180 eeku.Igatahes tasub proovimist.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia