Tänane kuupäev Reede 03 Mai, 2024 14:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: R.I.P. Voyakene
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Sept, 2007 0:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 25 Apr, 2007 14:46
Postitusi: 84
Asukoht: Kalamaja
Mobiil: 5093353
On lahkunud meie hulgast üks suurepärane Grand Voyager. Eile 14.09 kella 11.00 ajal kihutas suur ja kuri Iveco Turbo Daily tuhat nelja Koidu tänavalt välja ristmikule, andmata teed V-Ameerika tänaval kulgevale Voygerile, mille roolis mu naine ja keskel paremal turvatoolis istuv tütar. Iveco sõitis Voyagerile ninasse paremalt, andes talle päris tugeva tõuke ning lõpuks ise maandudes Koidu V-Ameerika nurgapealse maja seinas, mis oli just hiljuti uue fassaaadi saanud... Naine mul küll sõitis ristmikule väga aeglaselt, just kartes sealt välja ilmuda võivaid autosid, kuid ei päästnud see õnnetusest. Kuid tõenäoliselt päästis see tütre tervise, Iveco oli kiirete töökohutuste täitmise tuhinas unustanud igasugused liikluseeskirjad ja teised liiklejad ning poleks naine ristmikule lähenenud ettevaatlikult, oleks masin keset risti jõudnud ning siis poleks mitte rammitud nina vaid tagaust, mille taga istus tütar, edasi ei taha mõeldagi... Või teisalt, ka kihutades oleks ta enne jõudnud ritsmiku tervelt ületada, a jäägu need oleksid...

Masin läheb mahakandmisele, põhjustaja kindlustus hüvitab (huvitav kui palju ja mille alusel see summa leitakse?) ning siis vaja leida teine samasugune tubli masin, mis ka saab olema tõenäoliselt nukker peavalu.
Mõni pilt :
http://www.zone.ee/gvoya

Soovin, et kelgi teisel ei tuleks kunagi miski sellise ega kergema ega jumala eest mitte ka raskema õnnetusega kokku puutuda!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: R.I.P. Voyakene
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Sept, 2007 1:25 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
makaronnik kirjutas:
quot;]... Naine mul küll sõitis ristmikule väga aeglaselt, just kartes sealt välja ilmuda võivaid autosid, kuid ei päästnud see õnnetusest. Kuid tõenäoliselt päästis see tütre tervise, Iveco oli kiirete töökohutuste täitmise tuhinas unustanud igasugused liikluseeskirjad ja teised liiklejad ning poleks naine ristmikule lähenenud ettevaatlikult

Olen sarnase õnnetuse läbi elanud, tõsi tookord oli õnnetuse põhjustaja lubadeta, joobes, kindlustuse ja ülevaatuseta masina juht, kes arvas ka targemaks põgeneda sündmuskohalt. Vaatamata sellele, et oli tipptund ja ristmikul oli tunnistajaid vast ~100.
Poleks reageerinud, taga ajanud ja autot leidnud, kes teab mis oleks saanud. Aga kuna sai taga ajama hakatud ja auto ka leitud (vaatamata sellele, et sees olijad tuhatnelja laiali jooksid),
kuid .... tänu Eesti politseile ja nende järjekindlusele, oli tattnokk 45 min. pärast teada ja ...
.... mees (poisike-tattnina) sai 15 päeva + minu auto kinni maksmise. noh kahjuks odav auto oli, ~35 000 ainult.
Kahju, et nii vähe "mõnumeestega" kartseris istuma pidi, ei saanud vast veel õiget maitset "suhu".
Ka ei tea kas sai eluks tarkust juurde või jätkab samas vaimus.
Õnneks pole teedel enam temaga kohtunud.

Küll, aga soovin kõigile normaalsetele liiklejatele, erilise tähelepanuga suhtuda (kui tuleb nurga tagant, siis muidugi pole see võimalik) igasugu firmasiltitega kaubikutesse/sõiduautodesse :doh:
Kui ikka on müügimees, siis ... ärge erilist intelligentsust oodake.
Neil on alati kiire, neil on plaan ja graafik ja kui poleks neid, sureks me nälga, sest muidu ei olekski poes mitte kui midagi saada. :shock:
Nemad võivad Sinust vabalt ~150 linna vahel või maanteel mööda sõita, mis siis, et järgmise asula ristmikul kõrvuti olete. Te lihtsalt ei kujuta ette kui kiire neil kogu aeg on. Nemad on ainukesed, kes tööd teevad ja seega peame me seda aksepteerima. :tige:

Igatahes on hea kuulda, et Teil seekord nii õnnelikult läks, Loodan, et ei jää aastateks kurba mälestust ja varsti ka uus Voya sõitmiseks olemas. :roll:

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Sept, 2007 10:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2007 Chrysler 300C

Liitunud: Reede 20 Juul, 2007 14:32
Postitusi: 392
Asukoht: Göteborg
Sügav kaastunne Voyakesele...

Ise olen viimase viie aasta jooksul kaotanud kaks 300M-i. Neist esimesega sain sõita ainult kaks päeva ja odomeeter näitas 57 km, kui Endla ja S. Ameerika t. ristmikul, kus foorid momendil ei töötanud, Škoda Octavia kõrvalteelt ette sõitis. Õnneks tabas löök Škodat esirattasse ja juht pääses ainult šokiga. Kindlustus ostis asemele uue ja sellega sain sõita viis aastat, kuni Linnu tee ja Käo t. ristmikul taas kõrvalteelt tulnud VW paremalt küljelt sisse sõitis. Õnneks otse kahe ukse vahele B-piilarisse. Löök oli nii tugev, et minu auto tegi 180-kraadise pirueti ja jäi seisma teises tee ääres 30 cm kaugusel sügavast kraavist ja elektripostist. Pärast kere deformatsioone vaadates tuli aga soe tunne südamesse - tugevast paugust hoolimata ei olnud külg eriti kabiini tunginud. Juhul, kui seal ka inimesed oleksid istunud, oleksid nad pääsenud tõenäoliselt kergete muljumistega. Imelikul kombel olid isegi küljeklaasid terved, kuigi raamidest välja surutud. Auto kuulus muidugi mahakandmisele ja margile truuks jäädes sõidan nüüd kolmanda 300-ga, seekord siis C-ga.

Moraal: pidage alati meeles tuntud džigiti anekdooti, kes rohelise tule ees kinni pidas, kuna teiselt poolt võib tulla teine džigitt. :angry: Viimase kahe kuuga olen üle noatera pääsenud vähemalt viiest kokkupõrkest, kus õigus oleks küll mulle jäänud, aga mida sa selle õigusega ikka peale hakkad. Iseasi, kui oleks soov taas autot vahetada. Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Sept, 2007 10:24 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 25 Dets, 2006 22:49
Postitusi: 363
Asukoht: Edikgrad
Kindlustus määrab auto hinna mis sulle välja makstakse mingisuguse konjuktuuri instituudi tabeli põhjal,arvestades auto enne avariisse sattumise turuväärtust.Kusjuures makstakse ka välja avariihetkel autos olnud isiklikud asjad,mis purunesid(riided,elektroonika jne).Näiteks,kui sul oli telekas autos ja see purunes,siis makstakse ka see välja.Prillid,mis ees olid...samuti.Nii,et pane nüüd mingi vana telekas autosse,lö-ö see seal puruks ja makstakse seegi kinni:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Sept, 2007 11:36 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Koht hästi tuttav, mul elab õde just selle õnnetuskoha vastas. Käin seal kandis tihti ja olen ülimalt ettevaatlik, sest see Iveco ei olnud esimene ja kindlasti ka viimane kes seal märke eirab. Kahju et nii läks.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Sept, 2007 11:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Ei tea kas nüüdsest kustutakse tulekahjusid EDENI joogiveega ,et nii kiire oli . :)

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Sept, 2007 19:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Siitpoolt samuti kaastunne Vojageri kaotuse puhul .
Se suvi oli ju kuiv ja ehk se Ivico kuskilt kuulis et kusagil jagatakse tasuta vett :think: :)

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Sept, 2007 19:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 26 Juun, 2007 0:11
Postitusi: 213
Asukoht: Tallinn
patsutus õlale, kahju et jällegi üks hea auto niimoodi otsa sai...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Sept, 2007 9:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Hoiatan kindlustuse eest. Sarnane juhtum oli mõni aeg tagasi minu semuga, küll lendas talle esiotsa BMW, koos joobes tatikaga. Kuna tööasjus on vaja mahukat sõidukit, ostis mees koheselt ASTRO asemele. Selge oli, et sellest kõverast Voyast enam asja ei saa. Esiots viltu, mis ja kuipalju veel kannatada said, ei tea, üks esiratas oli ihust irdunud. Ilmselt käimakast jms. ka omadega õhtal. Siis hakkas jama pihta, kindlustus otsustas mingil hetkel hakata masinat ''korda tegema'', mitte seda kinni maksma. Mees sattus üsnagi lolli olukorda, oli ostnud teise masina, sest kindlustus oli juba välja öelnud, palju see maksab jne. Kas leiutati vahepeal ''tuttav töökoda'' kellele raha maksta või milles on asi, kes teab. Välja kujunes eriti nõme ja loll olukord. Kusjuures ei tea keegi, kas peale kere sirgeksajamist see üldse liikuma saabki.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Sept, 2007 18:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 15 Sept, 2007 18:53
Postitusi: 174
Peale "remonti" ärgu võtku autot vastu, vaid saatku Silberisse kontrolli ja alles peale Silberi korras akti võtku auto vastu. Tõenäoliselt ei õnnestu autot "avarii eelsesse" seisu saada ja siis ei pea seda autot ka vastu võtma ... muidugi on variant joosta kohe hr Sirgi juurde ja lasta temal edasi tegelda. Endal oli kord sama juhus ja võin kinnitada, et see läks kindlutusele väga kalliks.

Dad.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Sept, 2007 22:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 25 Apr, 2007 14:46
Postitusi: 84
Asukoht: Kalamaja
Mobiil: 5093353
Kõigepealt tänud kaasatundjatele.

Remontimiseks ei lähe, kui eeldatav kalkulatsioon 50% ringis auto väärstusest. Praegusel juhul padjad üksi väidetavalt juba ca 60kEEK ning ülejäänu sinna ca 50kEEK kanti, auto sai ostet aprillis 120kEEK eest ja mine tea, mis väärtus tal praegu kindlustuse silmis on, eks vaatab, millega välja tullakse.
Loodan siiralt, et väga palju lüpsta ei saa...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Sept, 2007 15:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 07 Aug, 2007 0:33
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu
Ma soovin küll Sulle palju õnne, kui pere terve nahaga välja tuli sellisest paugust!

Anna aga teada siis millisesse lammutusse Voyageri elundid lähevad:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 21 Sept, 2007 9:57 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 18 Juul, 2006 21:31
Postitusi: 69
Asukoht: Pärnu
Minu kogemus on kahjukäsitlejatega sama nagu kaupmeestega.Sõideti kunagi mul Scorpio segamini ja kahjukäsitleja tuli kohale.Hakkas sis hindama,armatuur rahuldavas korras.küsisin siis et milline on siis hea ja väga hea ja mitte rahuldav.tema et siis on hea kui pole katki jne.aga minul polnud katki see armatuur ühti Küsisingi mis sellel siis viga on et rahuldav,tegi krimpsus näo ja siis saingi hinnagu hea Nii me kauplesime terve auto üle.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 21 Sept, 2007 13:02 
Eemal
Kasutaja
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 14 Juun, 2007 18:24
Postitusi: 119
Asukoht: pärnumaa sindi linn
tavaliselt tikuvad selliseid asju tegema need kindlustus firmad kes oma teenuseid odavalt pakuvad.ise kui auto ostsin tegin mini kasko kõrvale,läheb küll nati rohkem raha välja aga on siiski igati kasulikum.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 26 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia