Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 14:54

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 20 Dets, 2011 21:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Vana kaan siis selline.

Pilt

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 20 Dets, 2011 21:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Väike hammasrihma vahetuse lugu ka siia juurde (kopeeritud teisest foorumist)

älle ma selili auto all hakkasin täna siis hammas rihma vahetama.Kõik kena jupid käes ja ise hakkamist täis ,ratas alt ära geneka ja roolivõimu rihmad maha sain veel ülemise kaane kätte ja siis oli pidur peal ei saa rihmaratast maha ,kinni nagu ei käikski maha.Krt 4 tundi möllasin enne kui kätte sain aga kätte ma ta sain,selle ajaga jõutsin ka ära lõhkuda ka tõmmitsa,nuh rihmaratas käes ja tju hakkas juba paremaks minema,toestasin mootori ära ja eemaldasin mootori kinnituse koos kaanega. Nonii mõtlesin et jamad läbi aga võta näpust -kui pingutaja maha sain oli tunne et midagi on valesti ja ma ei eksinud uus pinguti mis saadeti ei istu kohe mitte kinnitus teine ja madalam kah peab hakkama nüüd vel tagasi saatma,nüüd mõtlesin et valget aega veel on ja võtan ülejooksu rulli ka maha et pääseks vee pumbale ligi aga mõtteks se jäigi sest ei leidu minu majapidamises sellist võtit millega se maha keerata,nüüd peab veel mõtlema kust sellise riistapuu saab.

Masin seisab ikka veel kolmel jalal ja ootab juppe mida silmapiirilt veel paista ei ole Vahepeal sain midagi aga tuli tagasi saata sest ei sobinud kohe mitte, rihm ja ülejooksu rull olid ok aga pingutus rullik vale.Nüüd tuli vällja et mootori juures on tehtud muudatusi ja vaja hammasrihma esmavahetus komplekti sinna kuuluvad sellised jupid nagu -taguminekaan ,üleminekaan, aluminekaan, pingutusrulli kinnitus tala,pingutusrull,rihm ja ülejooksurull.Veepump muidugi ka aga se on mul juba olemas kokku läheb se maksma 280 EUR koos veepumbaga oleks muidu 355 EUR. Olen siin juba praktiliselt kõik varuosa müüjad läbi helistanud ja tulemus 0 sest eestis sellist assja ei ole, kõigil vaja tellida ja kõige huvitavam on see et kõik telliksid selle itaaliast originaal varuosana ja sealt tuleb 2,5 nädalat,tellimus hetkel morgenis sees ja oodatud juba 2 nädalat pool nädalat on veel jäänud


Põhilised võtmed mida vaja läheb on 15 ja 18 muidugi 10ja8 võiks ka käepärast olla ning oleneb mis varjandiga on ülejooksu rull kinni kas 15 peaga või torksi otsaga torksi numbrit ei mäleta kahjuks

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 07 Mai, 2012 23:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1996 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 14 Juun, 2008 15:39
Postitusi: 236
Asukoht: Lõuna-Eesti
elvis1 kirjutas:
vantaap6kk kirjutas:
miks plastikud vahetusse läksid?

Esiteks said nad eelmise vahetuse käigus natuke kannatada ja teiseks ei istu nad uue pingutiga kokku ,üritan lähiajal ka pildi ära teha,se jäi jah tegemata :) täna ei viitsi garaasi alla kolama minna ;)

Segane värk. Plaanis ka endale uus rihmakomplekt osta. Mis see siis tuleb välja, et uus komplekt e. pingutusrullik võib ka mitte istuda minu 2,4L mootorile va? Või tuleks komplekti ostmisel jälgida, et see rullik (tensioner) oleks ilma kronsteinita, et ei peaks tagakatet vahetama?

_________________
Minu Minivan - '96 Chrysler Voyager 2,4 SE
Müüa juppe!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Mai, 2012 17:58 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Ega sa enne teada ei saa kui oled masina lahti lammutanud :) Vaatan et sul 96 aasta ja se tähendab et tuleb sama jama mis mul,muidugi kes teab võib olla leiad kusagilt veel vanatüübi pinguti aga ülejooksu rulli ?? Eestis müüdavad komplektid on kül ilma kronsteinita kuid vana peale nad ei sobi, kinnitused on nagu öö ja päev.Mõistlik oleks kohe USA-st se komplekt tellida -säästad närve,raha ja aega!

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 62 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia