Tänane kuupäev Teisipäev 25 Juun, 2024 10:16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev 19 Apr, 2006 22:03 
mul siis 95 aasta voyager 2,5 td, töömaht lihtsalt informatiivne
ma iga nädalavahetus vean enda autoga kuus liitrit niiöelda maapiima kolme liitristes purkides. piima ostan ma nõmme turult ja viin selle vanaemale, ta nagu vasikas nädalaga kuus liitrit läind ja vaata et tuleb puudugi veel, aga eelmine nädalavahetus juhtus selline intsident, et oli vaja järve statoilist liinibussi eest kiirelt süstida väljapöörates ja unustades need krdi piimapurgid sootuks ja purgid kreenis ning selle tagajärjel üks puruks ja auto põrand piima ojadena täis. oleks võind avada väikse hüdroelektrijaama selleks sekundiks. kuivatam mis ma kuivatan ei tule sellest midagi välja ja ei jäänudgi muud üle kui terve vaip-polster maast üles kiskuda ja käsitsi ära pesta. mõeldud tehtud. see vaip kaalus vist mõnusalt üle saja kilo kui ta üleni ligunes ja ma seda venna abiga kuivama upitasin aga nüüd ei tohiks haisema kah hakata. ainlt see pigimatt mis polstri all oli sai kah natuke märjaks, see võib kergelt aroome välja ajada aga küll ma selle kah mingi abivahendiga läbi leotan. aga kui selliseid asju ei juhtuks siis võib ju juhtuda nii, et oleks aega natukenegi laiselda.


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 19 Apr, 2006 22:23 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Tark inimene ehitab nüüd purgihoidjad :lol:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Apr, 2006 10:48 
no tegelt on hea neid purke hoida kahe istme vahel, seal nad seisavad ilusti aga tol hetkel olid seal uued rattalaagrid ja kohe ei old viitsimust neid ära tõsta, peab ennast ikka rohkem liigutama


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Apr, 2006 21:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 23:15
Postitusi: 134
Asukoht: Tamsalu
Mobiil: 56477475
Mul oli sama lugu ametiautoga, paarimees käis ka kuskil piimal ja siis kui järgmine päev mulle järgi tuli siis selline lebra üleval, et õudne. Vabandas küll ette ja taha aga see auto oli pikalt selle haisu käes ja ta lubas alguses ka keemilist aga ei jõudnud või ei viitsinud. See oli suvine aeg ja selline jõhker värk. Nüüd uus suvi tulemas ei tea kas annab veel kergelt tunda. Igaljuhul kui talvel soenduse jalgadele lükkasid siis kergelt andis märkku küll see piim, et tema sõidab ikke meiega veel jänest :mrgreen:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Apr, 2006 22:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Piim põrandal ja haisema läinud siis auto müük ainult aitab haisust lahti saada
Nii pidi olema


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 21 Apr, 2006 12:50 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
ma sain peale kahekordset keemiaga pesu, haisust lahti.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 21 Apr, 2006 22:58 
paistab et ma päris ainuke ei ole kes oma masinat piimaga õnnistab


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Apr, 2006 12:08 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 22 Dets, 2005 11:20
Postitusi: 1662
Asukoht: Harju ja Raplamaal
Minul on autos kokkupandav palstkast. Müüakse nt.kaare tee ESPAK´is II korrusel(värviline oli 50.-) ja Saue turul (must 40.-), ilus kena ja võtab vähe ruumi kokkupanduna.
Ostsin, et müügiplatsilt aeda taimi ja lilli vedades neid fikseerida- nad pakivad kilekotikestesse ja need sõidavad siis vabalt pagasnikus ringi. Kohale jõudes on juhtunud, et nii mõnelgi õied murtud jne...

Nüüd läheb iga kord juba ka pudi-padi kastina käiku. Samuti poest hea kraami tuua - sangad küljes, saab ka tuppa tassida.

Ühte kasti peaks kolm kolmeliitrist purki ära mahtuma, aga neile tuleks midagi vahele toppida et kokku põrgates katki ei läheks. Kas kastiga 9-t liirtit tassida kannatab, seda ma ei tea.

Kui oled korda armastav inimene, siis tasub ennast kasti-investeering kiirelt ära.

...mõnel on pagasnikus küll selline sea-songermaa...ja koristama hakates pole ime kui mulluse singi-ostu leiad...siniseks läinud ja haisev...

_________________
Päikest :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 23 Apr, 2006 21:23 
nii asi nüüd korras, puhas vaip sees uuesti, ainlt juhi istme alt vahetan veel pigimati välja, mingi 1m2 vaja osta ainlt
olen kah mõelnud mingi sellise kasti peale, ongi kaks kanistrit taga lohakil, aa pole veel kohand kuskil viisakat, espaki kanti juhtun peaks läbi käima


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Mai, 2006 22:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Jaan, 2006 21:22
Postitusi: 361
Asukoht: Pärnu
Mobiil: 5123835
Piim piimaks ,aja õlut mõni liiter maha:oli juhus aastaid tagasi,sõitsin siis õlle järgi 3ltr. purgiga,tagasiteel lõi kaane pealt ära ja õlut ka põranda peale,terve järgmise päeva olid käed tööd täis.

_________________
CHRYSLER GV Executive LX 3.3L - 2005
HONDA CR-V Hybrid - 2019
----------------------------------------
www.oritra.ee - ventilaatorid,filtrid


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 19 Mai, 2006 2:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
mul nüüd tagavara ratas kõige kola hoidmise jaoks. igatahes ordnung mjas :lol:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 98 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia