Tänane kuupäev Reede 29 Mär, 2024 1:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Teisipäev 28 Okt, 2014 14:07 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 04 Aug, 2012 12:38
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn-Pärnu- Kärdla
Sõidetud on palju.. kuid elu on viinud tagasi koolipinki ja paar kuud olen kaalunud auto väljavahetamist pisema vastu. Pole vaja enam suurt laeva, kuna sõidud on kõik üksinda ja vedada pole ka enam midagi.
Tunnistan väga raske südamega, et pole kunagi nii raske olnud ühest asjast loobuda. Kuid elu peab veerema ja ehk ülejärgmine auto saab juba uus Voya olla :)
Enne müügi otsust vahetas viimase asja autol välja- geneka rihma automaatpinguti, selle sain originaal osa 150 euriga. Sest vana oli väga lõdvaks jäänud. Roolivõimu probleemile paistis uus pinguti ka lahenduse toovat.. kuid kergelt on tunda, et kipub vahest natuke raskeks minema.. uus võimendi on ka olemas, millal ja kas selle ise ära vahetan, seda näitab aeg.

Minul juhtus selle autoga see, et suure osa ajast pidigi autot remontima ja kontrollima.. Praegu on ta tiptop korras, välja võin tuua vaid amordi otsa laagri mis veidi koliseb. Mainida võib ka vahest tekkivat jõu kriisi kiirendades üle 2k pöörde. tegemist on uue mootori küljes mingi anduriga.. Pole teemaga tegelenud, sest minule see variant kohati isegi sobib, sest madalamate pöörete juures käiguvahetustega püsib linnasõidu küttekulu tunduvalt madalamal ning ei teki tahtmist väikeste autodega kaasa kihutada.

Mis mul selle vana Voya juures meeldib.. ükskõik mis muu autoga samast ajastust.. olgu MB, BMW, AUDI, pole nii mugav kruiisida.. istmed võivad mersul mugavamad tunduda ja bemm ning audi väledamad, korvab Voya need autod kvantiteedilt pika puuga- tõestuseks teiste autode omanikud on voyast alati vaimustusse sattunud ja öelnud, et tõesti on mugav sõita.
Kusjuures voya on vist ainus auto kus inimesed tahavad kõige taga istuda ja kakeldakse koha pärast kolmesel diivanil :D
Juhina meeldib mulle voya mootori hääl ja salongi tulev turbovilin. Lisaks meeldib mulle selle auto juures, et tal on alati jõudu piisavalt, pole vahet, mis pöörded on või palju inimesi autos istub. Väga meeldib mulle, et masin on kõrge, saab rahulikult ujuda ja vahest talvel kui lumi põlvini, maal maja ette sõita. Muidugi ise tõstsin ka autot talverehvide valikuga veidi kõrgemale.
Voya puhul imestan alati, et ta ei lähe kunagi seest uduseks, suvel kunagi liiga palavaks ja talvel soojeneb ruttu üles.
Usun, et ei leia võrdväärset asendust hetkel ühegi teise auto näol samast hinnaklassist.

Mis häirib.. suur pöörderaadius, liiga tihti on tekkinud olukordi kus peab palju manööverdama. Kuid see, et auto suur on, ei ole probleem olnud, peeglid on suurepärased ja kabariidid väga hästi tajutavad.
Häirib veidi vähene varustus,.. selle ajastu autolt oleks oodanud rohkemat.. 2.5diisli puhul igatsen pardaarvutit, reisiarvestit, kasvõi termomeetrit, mis eestlasele on tegelikult ülioluline, võib öelda, et varustutst mis on kallimal variandil.
Tuled- täiesti jubedad. öösel vihmaga saab normaalselt ja ohutult sõita vaid lisakaugtulede abil, mis minu autol alati töötavad.

Võin öelda, et kui voya on hästi hoitud, on ta hea auto. Kui vähegi kuritarvitad annab ta sellest ka märku. Õli peab koguaeg vahetama, ja väga pööritada ei tohi, sest kõik teavad voya paadimootoreid ja käigukaste ning selle auto remont pole kõige odavam.

_________________
Grand Voyager SE 2.5TD 1997


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Teisipäev 28 Okt, 2014 14:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 04 Aug, 2012 12:38
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn-Pärnu- Kärdla
Pilt

Pilt

Pilt

_________________
Grand Voyager SE 2.5TD 1997


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Teisipäev 28 Okt, 2014 14:17 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 11 Dets, 2013 9:53
Postitusi: 178
Ritmo kirjutas:
ehk ülejärgmine auto saab juba uus Voya olla :)

Paraku ei ole see enam Chrysler vaid Lancia ;-(


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Teisipäev 28 Okt, 2014 20:57 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
Loen ja imestan. Peale sellist kadalippu nagu mootorivahetus ja muud lugematud probleemid mootoriga, on ikka veel isu diisliga jännata.
Muus osas olen nõus, vojaka mahutavus ja mugavus on ületamatud.

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Teisipäev 28 Okt, 2014 21:56 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Sept, 2012 16:10
Postitusi: 159
Mehis kirjutas:
Ritmo kirjutas:
ehk ülejärgmine auto saab juba uus Voya olla :)

Paraku ei ole see enam Chrysler vaid Lancia ;-(


Miks paraku? seoses nime muutusega ei ole ju midagi muud muutunud, mis kuidagi voyageri halvemaks teeks, USA-s ju ikka Chrysler edasi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Teisipäev 28 Okt, 2014 22:17 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 14 Mär, 2014 23:29
Postitusi: 47
Asukoht: Kohila vald
Vaatan, et sul euro tuled ees ja sellisel juhul pole sul nii si.ad tuled midagi kuna usa omad ikka mitu korda jubedamad. Endale aretasin just eurotuled ette ja sisse panin nightbreakerid ning nüüd naudin valget autoesist :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Teisipäev 04 Nov, 2014 13:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 04 Aug, 2012 12:38
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn-Pärnu- Kärdla
Vahetas siiski roolivõimu pumba ka ära ning mure kadunud. Vahetas pirnid, poleeris, vahatas...

Usun, et diisliga tahan jännata küll :)

_________________
Grand Voyager SE 2.5TD 1997


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Neljapäev 06 Nov, 2014 17:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 04 Aug, 2012 12:38
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn-Pärnu- Kärdla
Kruiisis just pärnusse kohvikusse.. vägisi tulevad motted mittemüümisest. Kuid kui auto juba internetis üleval on siis voib vaadata kuidas asjad ostuhuvilistega kulgevad. Praegu on igastahes vaikne juba nädal aega. Õnneks voi kahjuks :P

_________________
Grand Voyager SE 2.5TD 1997


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Reede 14 Nov, 2014 1:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 04 Aug, 2012 12:38
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn-Pärnu- Kärdla
Täna oli siis üllatuslik päev kui auto välja vahetus.
Tehing oli vahetuskaup Alfa Romeo 156 2.4jtd r5 100kw manuaal.
Panen paar pilti uuest autost ka.
Kuid mu voya sai kiita, et ostja käis paljusid chryslereid vaatamas kuid minu oma oli pika puuga üle teiste :) :) ja ses osas pikka juttu polnudki kui mõlemad uutes autodes istusime.
Tunnistan, et Voya oli mul ikka väga hea ja ilus auto, millest jään kindlasti puudust tundma.

Pilt

Pilt

_________________
Grand Voyager SE 2.5TD 1997


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyager 2.5td 97
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Veebr, 2015 2:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 04 Aug, 2012 12:38
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn-Pärnu- Kärdla
Kui keegi kolmas omanik peaks seda lugema, siis on mul yks paar lisasignalisatsiooni pulti, mis panevad toole mahuandurid, vilgutab suunatulesid ja teeb ka korralikku haalt!
Kirjuta!:)

_________________
Grand Voyager SE 2.5TD 1997


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia