Tänane kuupäev Neljapäev 25 Apr, 2024 13:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Chrysler 300C CRD 2006a.
PostitusPostitatud: Kolmapäev 15 Aug, 2012 22:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 31 Jaan, 2009 17:55
Postitusi: 150
Asukoht: Pärnu
Teen ka siis teema oma uues liikurist. Sai siis Jeep maha müüdud ning lõpuks oma unistus teoks tehtud, mida ma siin jupimat aega taga olen ajanud, nimelt sai siis Chrysler 300C ostetud. Aga enne selle auto ostu olin juba peaaegu Audi A6 omanik aga õnneks leidsin selle auto müügist ning Audi mõte sai kohe maha maetud. Mitte et mul oleks Audi vastu midagi aga lihtsalt, 300C on mulle alati kuidagi hingelähedane olnud :).
Autost siis ka: mootoriks on tal 3.0 CRD mersumootor, lisadest on tal peal pm kõik, mis antud autole lisavarustusena osta sai. Puudu on ainult katuseluuk, elektrilised pedaalid ja tagumised istmesoojendused. Ja ausalt öeldes ega ma nendest puudust ka ei tunne.
Hetkel olen pea 1000km temaga maha uhanud, millest pool on Tallinna linna ning keskmine küttekulu on tal 7.6l/100km. Võrreldes Jeepiga ei kurda absoluutselt :cool:
Lähiajal on plaan orig. tehase toonklaas maha lasta kiskuda ning tumedam kile panna ja ühtlasi esiklaasid lasta ka ära toonida. Vasak tagumine rehvirõhu andur on ka vaja välja vahetada kuna see ei tööta ning iga natukese ajatagant tiliseb see, mis pikemal sõidul suhteliselt ajudele käib. Kevadel tuleks lasta ära poleerida kuna pikad kriimud on kapotil ja katusel. Samuti tahaks kevadeks 20" SRT velje alla saada.
Rohkemat ei oskagi midagi öelda hetkel, ise olen väga rahul :cool:

Pilt

Pilt

Rohkem autost pilte nv.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 19 Sept, 2012 18:36 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 31 Jaan, 2009 17:55
Postitusi: 150
Asukoht: Pärnu
Nonii, pole vahepeal kirjutanud midagi. Pilte pole aega teha olnud salongist ja väljast kuna aega pole väga olnud. Vahatada ja keemilist pole ka veel jõudnud teha, kuid need on päevakorras sellel nädalal. Samuti läheb reedel auto klaasivahetusse, nimelt praegu klaas väga täkkeid täis ning ostes sain kohe kivi ka klaasi. Arvatavasti pole sellel klaasi kunagi vahetatudki :D.
Samuti sai ülevaatuspunktis käidud ning tuvastati, et parempoolne välimine rooliots on läbi. Ühte rooliotsa pole mõtet vahetada ainult kuna sillastend tuleb niikuinii teha, siis läheb parempoolne ka vahetusse. Külge lähevad uued orig. rooliotsad. Selleks on ka reedel aeg kirja pandud.
Päevakorras on ka kastiõli vahetus, millega tahaks lähiajal ühelepoole saada. Kast mingeid trikke ei tee aga igaksjuhuks enda rahulolu jaoks lasen ära vahetada.
Niipalju on muutunud vahepeal, et iluvõre külge sain märgi ja musta numbrialuse vahetasin kroomi vastu kuna see must alus karjus seal ees. Samuti sai tagumisele veljele keskmine kapsel tagasi pandud.
Eelmine nädal sain eelmiselt omanikult 8 rehvi, 4 HKPL naelrehvi, millest 2tk on suht kulunud ja 2 kannatavad veel sõita ning 4 lamellrehvi, mis on 1000km sõitnud. Eks kevadel vaatab, millised maha müüb ja millised alles jätab. Siiani autoga igati rahul :)

Pilt
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Sept, 2012 4:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 20 Okt, 2008 20:22
Postitusi: 289
Palju rooliotsad maksid kui saladus pole?

_________________
2002 Chrysler 300M Special 114k miles.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Sept, 2012 9:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 31 Jaan, 2009 17:55
Postitusi: 150
Asukoht: Pärnu
Croff kirjutas:
Palju rooliotsad maksid kui saladus pole?


36€ tk.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 21 Sept, 2012 8:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 17 Nov, 2009 16:10
Postitusi: 29
Kas oled vaadanud palju ainult maanteel sõites kütusekulu on? Enda omaga sain Eestile ringi tehes 7,4 tundub natuke palju.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 21 Sept, 2012 23:43 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 31 Jaan, 2009 17:55
Postitusi: 150
Asukoht: Pärnu
MaxL kirjutas:
Kas oled vaadanud palju ainult maanteel sõites kütusekulu on? Enda omaga sain Eestile ringi tehes 7,4 tundub natuke palju.


Jep. 100km/h piloodiga sõites jääb kulu 6.4l/100km kanti keskmiselt. Kuid kui sõita 110-120km/h ning möödasõite põhjagaasiga teha siis on tulnud kuluks 6.7l/100km. 7.4l/100km on mul hetkel Pärnuvahel töristades tulnud, ehk 70% linna ja 30% maantee :).

Täna siis vahetati klaas ning rooliotsad. Hea on sõita, kui näeb klaasist läbi ning auto ei kolise. Eile sai auto ka ära vahatatud ning mõned pildid tehtud. Ütlen ette ära, et seest ei jõudnud koristada seega on natuke must :)

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 21 Jaan, 2013 22:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 31 Jaan, 2009 17:55
Postitusi: 150
Asukoht: Pärnu
Pole ammu kirjutanud, sai vahepeal suveks omale 20" veljed ostetud. Nüüd on veel 255/45 rehve ka vaja. Velgedel lasen mingiaeg ääred uuesti ära poleerida.
Pildimaterjali ka siis, kui sai korra alla proovitud:

Pilt
Pilt
Pilt
Ja niisama üks sügisene pilt.
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 22 Jaan, 2013 14:48 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 18 Apr, 2009 23:11
Postitusi: 51
Asukoht: Eesti
Päris korralikud veljed. Mis hinnaga said, kui saladus pole? Otsin endale ka midagi analoogset.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Jaan, 2013 11:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2013 9:58
Postitusi: 5
mida suurem velg seda paremini veermikku jm lõhub parem ikka võimalikult väike velg ja suvel vana talverehv sel materjal pehmem ei pexa purux kui asfaldi augu- peenike rehv taob puxid, amordid mädax ja sarniid. rooliotsad jm ka- ( ms sõitnud Chr. ga juba alates 1992) parim masin oli dodge caravan USA variant 1996 vist 3,3 ilma topeltklappideta aga el. pidurivõim jne.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Jaan, 2013 22:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 31 Jaan, 2009 17:55
Postitusi: 150
Asukoht: Pärnu
Indrek993 kirjutas:
Päris korralikud veljed. Mis hinnaga said, kui saladus pole? Otsin endale ka midagi analoogset.


Korralikud jah. Rant oleks vaja ainult kevadeks ära poleerida. Hind ei ole saladus, 450€ maksin nende eest. Uurisin rehve ka, umbes 200€ saab terve jooksu suvekaid, millel mustrit umbes 5-6mm. Nii et pole hullu :)

vana inimene kirjutas:
mida suurem velg seda paremini veermikku jm lõhub parem ikka võimalikult väike velg ja suvel vana talverehv sel materjal pehmem ei pexa purux kui asfaldi augu- peenike rehv taob puxid, amordid mädax ja sarniid. rooliotsad jm ka- ( ms sõitnud Chr. ga juba alates 1992) parim masin oli dodge caravan USA variant 1996 vist 3,3 ilma topeltklappideta aga el. pidurivõim jne.


Normaalsel autol, millel on 17 v 18 tolli velg, on juba 45 kõrgusega rehv ning kõik sõidavad ja kellelgi veermik ei lagune liialt. Seda enam, kui panen 20" velje ja rehvikõrguseks jääb 45 siis ma ei arva, et see seda veermiku ülemääraselt lõhkuma hakkab.
Ja üleüldse ma arvan, et kui jõuad auto osta siis jõuad ka seda üleval pidada, vahet pole siis kui palju see laguneb või ei lagune. Ja ilu nõuab ohvreid :evil:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 29 Jaan, 2013 9:31 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 17 Nov, 2009 16:10
Postitusi: 29
Kui 300c-le panna 22 veljed jääb velje ja tee vahele täpselt sama palju kummi, kui minu eelmisel autol tehasest tulnud 17 veljega. Chrysleri 18 veljega on rehvimõõt korraliku maasturiga sama, seega 20 velg peaks igati mõistlik variant olema.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 29 Jaan, 2013 21:38 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 18 Apr, 2009 23:11
Postitusi: 51
Asukoht: Eesti
450€ soetaks endale ka sellised aga pole võtta kuskilt:(

Karuliin kirjutas:
Indrek993 kirjutas:
Päris korralikud veljed. Mis hinnaga said, kui saladus pole? Otsin endale ka midagi analoogset.


Korralikud jah. Rant oleks vaja ainult kevadeks ära poleerida. Hind ei ole saladus, 450€ maksin nende eest. Uurisin rehve ka, umbes 200€ saab terve jooksu suvekaid, millel mustrit umbes 5-6mm. Nii et pole hullu :)

vana inimene kirjutas:
mida suurem velg seda paremini veermikku jm lõhub parem ikka võimalikult väike velg ja suvel vana talverehv sel materjal pehmem ei pexa purux kui asfaldi augu- peenike rehv taob puxid, amordid mädax ja sarniid. rooliotsad jm ka- ( ms sõitnud Chr. ga juba alates 1992) parim masin oli dodge caravan USA variant 1996 vist 3,3 ilma topeltklappideta aga el. pidurivõim jne.


Normaalsel autol, millel on 17 v 18 tolli velg, on juba 45 kõrgusega rehv ning kõik sõidavad ja kellelgi veermik ei lagune liialt. Seda enam, kui panen 20" velje ja rehvikõrguseks jääb 45 siis ma ei arva, et see seda veermiku ülemääraselt lõhkuma hakkab.
Ja üleüldse ma arvan, et kui jõuad auto osta siis jõuad ka seda üleval pidada, vahet pole siis kui palju see laguneb või ei lagune. Ja ilu nõuab ohvreid :evil:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Jaan, 2013 20:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 31 Jaan, 2009 17:55
Postitusi: 150
Asukoht: Pärnu
Indrek993 kirjutas:
450€ soetaks endale ka sellised aga pole võtta kuskilt:(

Karuliin kirjutas:
Indrek993 kirjutas:
Päris korralikud veljed. Mis hinnaga said, kui saladus pole? Otsin endale ka midagi analoogset.


Korralikud jah. Rant oleks vaja ainult kevadeks ära poleerida. Hind ei ole saladus, 450€ maksin nende eest. Uurisin rehve ka, umbes 200€ saab terve jooksu suvekaid, millel mustrit umbes 5-6mm. Nii et pole hullu :)

vana inimene kirjutas:
mida suurem velg seda paremini veermikku jm lõhub parem ikka võimalikult väike velg ja suvel vana talverehv sel materjal pehmem ei pexa purux kui asfaldi augu- peenike rehv taob puxid, amordid mädax ja sarniid. rooliotsad jm ka- ( ms sõitnud Chr. ga juba alates 1992) parim masin oli dodge caravan USA variant 1996 vist 3,3 ilma topeltklappideta aga el. pidurivõim jne.


Normaalsel autol, millel on 17 v 18 tolli velg, on juba 45 kõrgusega rehv ning kõik sõidavad ja kellelgi veermik ei lagune liialt. Seda enam, kui panen 20" velje ja rehvikõrguseks jääb 45 siis ma ei arva, et see seda veermiku ülemääraselt lõhkuma hakkab.
Ja üleüldse ma arvan, et kui jõuad auto osta siis jõuad ka seda üleval pidada, vahet pole siis kui palju see laguneb või ei lagune. Ja ilu nõuab ohvreid :evil:




Tean, millest sa räägid :D. Ise olen pea pool aastat otsinud ja uurinud igalt poolt, kuid need mis müügis olnud on, on ka väga kiirelt kohe kadunud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 06 Veebr, 2013 23:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 18 Apr, 2009 23:11
Postitusi: 51
Asukoht: Eesti
kui peaksid miskit kuulma või nägema anna teada:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 11 Mär, 2013 22:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 31 Jaan, 2009 17:55
Postitusi: 150
Asukoht: Pärnu
Pole kirjutanud vahepeal.
Hooldus sai tehtud ehk kõik õlid-filtrid ära vahetatud. Samuti vahetasin esimese rattalaagri ning esimesed õõtsa puksid. Nüüd auto korras jälle ning ainult kalla ja talla :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia