Tänane kuupäev Esmaspäev 13 Mai, 2024 18:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 67 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Apr, 2012 18:43 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Terve, otsustasin et kuna ma siin foorumis juba suht palju sõna olen võtma hakanud siis tutvustan ka selle foorumiga liitumise põhjuseid, selleks on siis üks GV.

Hakkame autost endast pihta nüüd:

et siis :
Mootor: 2.5 CRD 105 kw.
Kast : Manual ( mulle meeldib, kuigi vahel igatsen automaadi järele )
Väljalaske aasta 2001.
Kohti : 6 ( tahaks 7 )

LS : 250 000km

Tegemist siis Limited versiooniga, aga elektri uksi jne nalju pole.
Küll aga elektriline juhi iste.

Igaljuhul jamh, kellel küsimusi see küsigu, ei oskagi midagi erilist välja tuua siia, sest ma usun et siin võib nii mõnigi paremini teada mis seal autos küljes on :D.

Auto ostu hind 2500€ + ümber kirjutamine. :D. ( viimase 5 aasta hooldus ajalugu teada 100% ja pealegi )

Nii tadaolevad vead :
- Lagi kukub pähe, soojemate ilmade tulekul liimin kinni või siis asendan uue riidega.
- Kesklukk puldist ei toimi ( mingisugune aftermarket signa on peale pandud ja orginaal pult puudub. )
- Pagasi luuk avaneb ainult võtmega. ( arvatavasti vean kusagile salongi mingi armsa nupu millega teda avama hakkan, sest mootor seal sees peaks töötama, usun et lihtsalt käepide kutu )
Või kombineerin kaks ühes, ostan lisa funktsiooniga uue alarmi ja hakkab aint puldist avanema.
- Istmesoendused ei tööta. ( kahtlane on see, et ei tööta ka tagumine kojamees ja ohutulede nupp teeb vahel trikke, seega peaks vast sealt alustama. ).

Hiljuti vahetatud :
Rihmad, veepump, rullikud.
Kõik filtrid mis autol üldse olemas on.
Esimesed amordid, tagumised piduri klotsid, 3 pihusti otsa. silla kulu osasid jne.

Ülevaatus sai eelmise kuu alguses ära tehtud ja läbitud puhtalt. Tüüpviga : Käsipidur töötab ideaalselt.
Ühesõnaga, korralikult hooldatud masin ja usun, et teeäärde ei jäta.

Plaanid :
- Tuled reguleerida.
- Xenonid lähituledesse. ( 4300k )
- Uus alarm. ( mõte oli kahepoolse sidega, aga nüüd olen mõistusele tulnud ja pole mõtet sellel )
- Suveks teised veljed. ( üritan vähemalt. ) velgede suuruseks jääb arvatavasti 16" siiski.

Tulevikus tahaks näha veel astmelaudu ja "tulede kronsteini"
Aga, et loba kole palju poleks siis paar pilti :
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Apr, 2012 23:51 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Ei taha sind kuidagi moodi kurvastada aga tegu pole limited verisoonigavaid LX...
Limited versioonil on kindlasti:
1. Väljas küljeustel alumine äär terviklikult kaetud plastikuga - see triibuline
2. Automaatne kliima...
3. Puldist elektriliselt avatavad küljeuksed + tagaluuk. Samuti on laes oleval kompuutri näidu juures vastavad nupud.
4. Automaatselt tumenev sisemine tahavaatepeegel...
5. Esimeste uste küljepolstritel veluursisu + chrysleri logo.
6. Tagaluugile kirjutatud LIMITED.

Ãœldjuhul on kroomdetaile rohekm ning selle kohta pead ei anna, et ka kroomveljed peaksid olema...
Aga masin paistab aus ja ise tunnen GV-st puudust...

:roll:

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Apr, 2012 0:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Aga äkki koristad siis pealkirjast minu eest selle limited osa ära.. ma ise ei saa muuta posti enam..

Aga jamh, ju siis on mingil põhjusel tagumine luuk vahetusse läinud või lihtsalt keegi CRD limitet-i sinna peale kleepinud..
Mingit tarka lehekülge pole chrysleritel kust näeb mis tehas külge pookinud on jne? Tean et nissaniga kunagi sai kontrollitud asju ja tuli palju huvitavaid asju välja. :D.

Ma usaldasin kirja tagaluugil siinkohal lihtsalt :).

Igaljuhul tänud :).

Usun, et mingi päris leedu käkk ta pole, sest 5 aastat on ustavalt peresiseselt teeninud, nüüd omastasin odava raha eest omale.

Kuigi mingi laksu on ta arvatavasti siiski saanud, üks tuli on rohkem kulunud kui teine jne.. igaljuhul hästi taastatud ja mina oma targa silmaga aint tule pärast usungi seda.. Taga stange on ka veidi paigast, aga nomh sellega kõvasti aidatud inimesi kolida ja usun, et stangele peale astumisest piisab suurema vahe tekitamiseks.

Aga jah. Grand mulle meeldib, oleks tavaline voya... siiis poleks omastanud ka oleks lasknud jumal teab kellele maha müüa.

E: Avastasin, et tagumisest otsast poldki pilti :
Pilt

Aga üldiselt, kui ilmad ilusamaks läheks, siis on plaanis korralikult puhtaks pesta ja ära vahtada. ( Võimalik, et ka poleerida. )


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Apr, 2012 14:00 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 23 Nov, 2011 15:47
Postitusi: 152
Asukoht: Ida-Virumaa
Ilus auto :)
Mul on Limited versioon ja kõik muud tingimused täidetud, aga peale Grand Voyager kirja tagaluugil pole midagi, ega pole märkigi, et oleks olnud :)
Ilmselt keegi maha võtnud või teine luuk pandud (käib elektriliselt).

_________________
GV 2002a 3.3 V6 128kW AWD Limited.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Apr, 2012 14:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Mul kirjad olemas, aga need suhteliselt kulunud.. kõik see ilus kroom kiht maas, seega mul omalgi plaanis puhtaks teha teda.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Apr, 2012 17:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Polegi nii veatu auto kui arvasin.
Täna kukkus sõidu pealt salongi peegel alla.

eriti irooniline on see, et mõned ajad tagasi kukkus mul sama teepeal sama kohapeal ( ainult teises suunas ) bemmil katuseluugi vänt alla. :D.

Igaljuhul, tuleb nüüd peeglit tagasi liimima hakata, või siis kasko korras klaasi vahetama minna siis liimitakse seda minu eest :D.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Apr, 2012 21:06 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 20 Sept, 2007 19:17
Postitusi: 292
Asukoht: Viljandi
Mobiil: 5282229
porku kirjutas:
...
Mingit tarka lehekülge pole chrysleritel kust näeb mis tehas külge pookinud on jne? Tean et nissaniga kunagi sai kontrollitud asju ja tuli palju huvitavaid asju välja. :D.
...


Lehekülge ei tea, aga sihuke programm küll olemas, mis vin koodi järgi näitab tehase toodangu ära. Programmi nimi: "Chrysler PAIS DVD International"


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Apr, 2012 22:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Selle "omandamine" võtab ikka omajagu aega nüüd.. :D.

Aga väike taustauurin näitab, et väga asjalik asi :).


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Apr, 2012 13:47 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Omanik pajatab :
Alla kukkund peegel tagasi liimitud. ( Ei teadnudki, et autokaupadest spets liimi selle jaoks müüakse. :D. )

Silberi vastus mu puldi soovile :
2 nupuga pult Teie autole maksab 42,93€ koos käibemaksuga ning programeerimine 18,46€ aega võtab programeerimine ca 0,5h.

( Siin kohal tekib küsimus, et äkki keellegil on kogemus E-bayst tellimisega, kaldun arvama et sealt saaks puldi tunduvalt odavamalt kätte, laseks siin progeda ja asi korras. )

Või kas saab pulti ka nn ringi progeda, et ostaks kellegilt kasutatud puldi ja laseks selle oma autole selgeks õpetada?

Vin koodi järgi on tegemist tõepoolest LX versiooniga,
mis põhjusel on mul Limited Kirjadega tagaluuk, üritan välja selgitada.

Kuna auto viimase 5 aasta ajalugu on täpi pealt teada, siis pidi juhtuma sellega midagi enne kui ta eestisse jõudis.
Tegin silberisse päringu ka igaksjuhuks läbisõidu kontrolliks ja üritasin ka infot saada Liiklusõnnetuste kohta, äkki oskavad miskit kosta.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 10 Apr, 2012 16:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
porku kirjutas:
Või kas saab pulti ka nn ringi progeda, et ostaks kellegilt kasutatud puldi ja laseks selle oma autole selgeks õpetada?


Saab. Ja Ebays müüakse kasutatud pulte ka.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 10 Apr, 2012 23:10 
Eemal
CHR Club
CHR Club

Liitunud: Pühapäev 30 Aug, 2009 19:18
Postitusi: 495
eero kirjutas:
porku kirjutas:
Või kas saab pulti ka nn ringi progeda, et ostaks kellegilt kasutatud puldi ja laseks selle oma autole selgeks õpetada?


Saab. Ja Ebays müüakse kasutatud pulte ka.


Kasutatud puldi saab vast suvalisest romulast?

_________________
https://www.modelsshop.eu
https://www.facebook.com/veneraud.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 12 Apr, 2012 13:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Silberisse pult tellitud, kuid jamh. Seoses siin igasugu eraelu probleemide/muretega ei ole aega ega ka jaksu sellega praegu tegeleda.

Ja siin ükspäev nii muuseas avastasin, et esimest vasakut rehvi seest poolt kõvasti söönud, paar kuud vana talverehv on juba kriitilise piiri peal pmst.

Imelik on see, et teepeal ei kisu kuskile jne.. aint rehvi kulumine ütleb et midagi paigast on.

Arvatavasti piisab sillastendist, kuna enne ÃœV-d sai amordid ja rooli ots vahetatud, ju siis ei saadud silda ikka ilusti paika, ma loll ei vaadanud ka varem sellise pilguga.

Järgmiseks talveks ühe uue rehvi otsima.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Apr, 2012 21:36 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Et siis täna astusin toast välja, jube igav oli kusjuures ja tuju pold ka kiita.

Vaatan auto jube must, et võiks kiiresti üle pesta teise. :
Pilt

Siis sai veidi nühitud teda ja lõpptulemus oli see, et oleks mul poleer pastat ja vaha olnud, siis oleks need ka veel käiku läinud.
Koristasin seest veel korralikult ära jne, liimisin tagasi ka laepolstri, kuid pildid räägivad enda eesti :
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ja laepolstri liimimisel avastastasin sellise nalja :
keegi on siis oma algatusel vedanud selle ühe lisa juhtme sealt kusagile?
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 23 Apr, 2012 18:06 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Mina siis tegin eile kultuurse pühapäeva ( käisime siis keava rabas ) ja käsipiduriga on nüüd jokkk.
Kruusateel tõmbas ühe klotsi kinnitus vedru pooleks, tõmbas klotsi risti ja kogu kompotist sai üks korralik gemüüse ja ratas pidi ikka otse loomulikult plokki kiskuma ennast...
Kuna peale orginaal tungraua ( ühtlasi ka siis ratta võtme ) ühtegi tööriista veel autosse ei jõudnud tõsta, siis tuli lihtsalt to kuidagi liikuma saada.
Ratas alt ära korralikult jauramist ja sai liikuma, ja siis sai vaikselt türile ära kruiisitud.
Täna siis sai asi laiali võetud ja tulemus :
Pilt
Üldiselt läks õnnelikult, oleks see ratas maantee kiirusel plokki läinud siis ei taha teadagi..
Lisaks on kõik muu korras seal tagasillas, aint see tagumine plekk on väikse mõraga, aga ketas jms on kõik jonksus. Praegu kuni palgapäevani olen kohustatud ilma käsipidurita sõitma..

Ning naised teadsid juba ammu, mis autol viga oli :
Pilt

Aga eilse päeva algus oli siis selline üldse :
Pilt
Pilt
ja üks pilt keavast kui auto veel teenis :
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Apr, 2012 19:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Läbivus test 5+, võiks aint tiba kõrgem olla, tagumine ots võiks raskem olla ja neli vedu + aeglusti.. :D.
Umbes 10km selliseid teid, sest tahtsin lihtsalt uusi kohti avastada, et oma pildi albumit täiendada.. :D.
( Algne tee oli petlik ja kaunis kruusatee... lõpuks puudus ringi keeramise võimalus ja alguses tundus, et kaua seda nalja ei ole. )
Pilt

ja teepealt avastatud tornist ka üks pilt :
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 67 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia