Tänane kuupäev Reede 07 Juun, 2024 5:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Mär, 2009 21:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 04 Sept, 2008 15:42
Postitusi: 315
Asukoht: Tallinn
Nonii,sain õhtul härraga kokku, aga ega seal palju vaadata polnud, pea iga gv on ju paremas seis, kui minu oma praegu :D
Aga jutt siis selline, et tegelikult on see doonor 100% toimiv auto praegu. Lihtsalt tal pole selle müük õnnestunud ning otsustas lihtsalt varuosadena maha parseldada. Tõsti SE'l ja LE'l on ikka jupp maad vahet. Esimese asjana hakkas muidugi kohe silma, et autos on tunduvalt rohkem valgust, kui minu omas. SE'l laes vaid kaks lampi, üks keskl, teine tana ning se ongi kogu armastus. Teiseks siis taskud uste sees, alati olen puudust tundnud. Kolmandana muidugi laekonsool, ei tea kui palju sellest reaalselt tolku on, kuid vähemalt on olemas :D Autol on chip tuuninguga aju ning juba ka tegelikult hammastatastega mootor peal. Niiet vahetus peaks küllaltki valutult minema + siis kw tuleb boonuseena kaasa :evil:
Istmed, mis sees, on korralikumad ning saaks muidugi kaasa osta, aga ma ei näe sel suurt mõtet, kuna see karneval läheb niigi kalliks juba ja ega tapvat vajadust nende järgi ka pole.

Autolt kisuks härra siis maha mootori koos k-kastiga, istmed, radika ning veljed rehvidega. Kõik muu võib paika jääda.

Ka mootorivahetusest võib päris stiilselt teha. Tungiga esiotsa üles, libistab mootori alla, ning hakkab vaikselt nina allapoolee laskam, kuniks asi paigas. :) Otsa peab muidugi tõstma järk jägult- tõsta, toestada, tõsta, lisada toestuse alla veel midagi jne...

sounds like a good idea? :think:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Mär, 2009 21:22 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Võta need istmed kaasa ning anna omad vastu + väike komp juurde, usu mind asi näeks seest palju parem (SE istmed LE-s on kui ürginimene tänases Viru keskuses)
kui "libistamisega" saaks teha siis doonor voja "trampliini" peale esiots kõrgemale tiba, kapott maha ja siis mootor esitala alt küljega alla ja ülevalt siis delfriga tõsta paika ;)

Kui tal juba sarnane mootor peal istunud siis ju asi suht lihtne tundub....

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 3:20 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 04 Sept, 2008 15:42
Postitusi: 315
Asukoht: Tallinn
Ma olen juba olengi finantsi organiseerimise lainel...

mõtlsin, et paneks ühe pildi, mis läheb teemasse :D
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 10:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Argo kirjutas:
Nonii,sain õhtul härraga kokku, aga ega seal palju vaadata polnud, pea iga gv on ju paremas seis, kui minu oma praegu :D
Aga jutt siis selline, et tegelikult on see doonor 100% toimiv auto praegu. Lihtsalt tal pole selle müük õnnestunud ning otsustas lihtsalt varuosadena maha parseldada. Tõsti SE'l ja LE'l on ikka jupp maad vahet. Esimese asjana hakkas muidugi kohe silma, et autos on tunduvalt rohkem valgust, kui minu omas. SE'l laes vaid kaks lampi, üks keskl, teine tana ning se ongi kogu armastus. Teiseks siis taskud uste sees, alati olen puudust tundnud. Kolmandana muidugi laekonsool, ei tea kui palju sellest reaalselt tolku on, kuid vähemalt on olemas :D Autol on chip tuuninguga aju ning juba ka tegelikult hammastatastega mootor peal. Niiet vahetus peaks küllaltki valutult minema + siis kw tuleb boonuseena kaasa :evil:
Istmed, mis sees, on korralikumad ning saaks muidugi kaasa osta, aga ma ei näe sel suurt mõtet, kuna see karneval läheb niigi kalliks juba ja ega tapvat vajadust nende järgi ka pole.

Autolt kisuks härra siis maha mootori koos k-kastiga, istmed, radika ning veljed rehvidega. Kõik muu võib paika jääda.

Ka mootorivahetusest võib päris stiilselt teha. Tungiga esiotsa üles, libistab mootori alla, ning hakkab vaikselt nina allapoolee laskam, kuniks asi paigas. :) Otsa peab muidugi tõstma järk jägult- tõsta, toestada, tõsta, lisada toestuse alla veel midagi jne...

sounds like a good idea? :think:


Ainult esiotsa sa nii kõrgele tõsta ei saa, et mootori alt kätte saad, tagumik läheb enne vastu maad ja masin jääb tagastange peale toetuma.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 16:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 04 Sept, 2008 15:42
Postitusi: 315
Asukoht: Tallinn
proovitud variant?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 18:10 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
pigem ajada auto n.ö. tampliini peale ja siis sealt veel esiotsa kõrgemale ;)

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mär, 2009 19:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 11 Sept, 2008 14:51
Postitusi: 78
Asukoht: Pärnu
Nagu ma betooni klubi lõiku ka juba vastasin panen siis ka siia kirja - ehk läheb kellegil otsingu kasutamisel vaja. Esiots tuleb täielikult lahti. Stange maha ja esitala 6poldiga lahti. Edasi paistab radjaatorid ja kõik muu juba kätte. Seega peaks mootor ilusti maha tulema.

Selge on aga see, et kui tahad asja kiirelt lahendada on kasulikum kaaluda alla laskmise võimalus. Lahti ja kokku NB! kuni radikateni! u 4h operatsioon. Ka see on aeg!

_________________
Õige auto liigub ilma veeta!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Esmaspäev 09 Mär, 2009 22:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 04 Sept, 2008 15:42
Postitusi: 315
Asukoht: Tallinn
Nonii, aga selline jutt, et ega keegi seltskonnast treileritega ei juhtu tegelema?
Voya vaja ikka viljandist päälinna ära tuua. Selline suurte ratastega auto on vedamiseks olemas, kui treila enda kohta ootaks mõnd head ideed või kontakti. :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Esmaspäev 09 Mär, 2009 22:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 11 Sept, 2008 14:51
Postitusi: 78
Asukoht: Pärnu
Pärnus erinevad treilerid renditavad. Oli vaja endalgi vedada kord üht masinat. Taunex auto on internetist otsides kätte saadav. Hinnad ei ole kallid. Küsimus kas sellise auto tarvis sobiv treiler kohapeal olemas. :roll:

_________________
Õige auto liigub ilma veeta!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Argol juhtus ka.
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Mai, 2009 18:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 04 Sept, 2008 15:42
Postitusi: 315
Asukoht: Tallinn
Möödunud on kiired 2 kuud ning minu voya hakkab lõpuks ilmet võtma :)
Ostetud sai lihtsalt uus, sedapuhku siis le kere, eelneva se asemele, ise olen rahul :D
Pilt
Pilt
Pilt
Väga korralik kere, kuid transportimisel õnnestus saada kaks värvkahjustust mõlemale esitiivale, kes tahab korda teha kahte kriimu? :)
Mootorivahetuse jätsin spetsialistide teha, esmaspäeal läheb töösse :evil:

Võrdluseks siis minu eelmine prototüüp Mr Green
Pilt

Ei jõua ära oodata hetke, mil istun uuesti voyageri mugasse istmesse :tants2:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia