Tänane kuupäev Neljapäev 23 Mai, 2024 16:52

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Minu uus sõber JEEP
PostitusPostitatud: Reede 17 Juun, 2011 22:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 16 Juun, 2011 18:17
Postitusi: 2
Tere kõik see pere siis kõigepealt!

Regasin küll ennast siia eelnevalt, et uurin ja puurin, küsin üht-teist enne ostu AGA elutempo pani asjad paika, mõned tunnid intensiivset sebimist ja Tartust Tallinna kaunitar toodud saigi :) Kauaaegne unistus, Grand Chrokee 2,7 2003a. Ost oli suht kotis nö, sest midagi erilist ma sellest maasturist ei tea - vaid ehk niipalju, et mootor tal ok :) võrreldes siis vana 3,1-ga. Isegi Tartu Silberisse ei jõudnud diagnosti. No mis teha - põrsas kotis? Aga mulle meeldib senimaani! Tagasisõit Tartust oli ikka väääga mõnus ja möödasõidud jõulised :) Kõik näidikud stabiilsed. No kütuse näidik tahtis vähe kohendamist. :) Keskmiseks kütusekuluks näitas Tartust kulgedes 7,0L/100, pole paha arvan. Linnas + vähe ronimist kohaliku mäe otsas - sain 10,5 keskmiseks. Igatahes väääägapalju rõõmu ja avastamist hetkel..nagu näha :) Sest istusin tabureti otsast korraliku tõuhobuse selga omaarust. Mul pole enne ühtegi mugavust olnud autos peale elektriakende noh. Eks ma pinnin siis Teid vähe kui hätta jään...midagi see kompuuter seletab seal Belgia? keeles, sest sealt see tulnud on. Tahaks ikka rahvusvahelisse keelde saada selle kuidagi. Aga muidugi ma ei ole veel foorumisse süvenenudki...vastused ehk seal juba olemas. Tänan, et lugesite - õhin ju sees ikkagi! Nüüd lähen näpin seda kompuutrit ja muud värki seal :)

Pildike ka (vabandan kvaliteedi pärast, sest moblaga hämaras tehtud, värv on muidu must met.)
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Minu uus sõber JEEP
PostitusPostitatud: Laupäev 18 Juun, 2011 9:29 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 16 Juun, 2011 18:17
Postitusi: 2
Nii, "Check Gages" tuli süttib algul, enne käivitamist aga see vist normaalne? Kui sõiduajal põleks, siis teised lood? Ei ole veel diagnosti saanud aga järgmisel nädala ehk vast jõuab..saaks mingi pildi ette.

Paar küsimust hetkel:

1. Mingit manuaali Inglise keelset on kustkilt võimalik saada? Sellest kompuutrist ja navist ei saa ma mitte midagi aru ausalt.
2. Kompu keel on nüüd Inglise oma aga tädi jutustab peale käivitamist midagi ikkagi võõras keeles? Lisaks on rooli kõrvale installitud mingi nupp, mida vajutades seletab siis miskit? -raadio jääb vait seniks.
3. Üldse oleks lahe kui keegi Grandi mees viitsiks kokku saada (Tln), veits seletada, uurida ja seda nö teadliku pilgu läbi. Või on miski kokkutulek lähenemas? :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Minu uus sõber JEEP
PostitusPostitatud: Laupäev 18 Juun, 2011 10:29 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
OFR kirjutas:
Või on miski kokkutulek lähenemas? :)

viewtopic.php?f=40&t=8275

Õhin on väga mõnus asi... ja see ongi see, mis masina ostust ostu teeb. :hi:

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia